Police i okolice > Sprawy bieżące

MOK w Policach

(1/4) > >>

Marco256:
Chciałbym zapytać się Was co sądzicie o działaniach Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach. Czy realizują cel? Czy robią to dobrze? Czy kampania informacyjna odnośnie wydarzeń jest dobrze prowadzona? Jaka wg Was jest dostępność oferty MOK-owskiej? Czy wg Was powinny być wprowadzone jakieś zmiany w działaniach tej instytucji ?

heineken:
jest słabo pod każdym względem, kino zbudowane za ogromne pieniądze i doprowadzone do ruiny, Pani Anna R słabo pełni funkcję dyrektora mok-u.

To tylko moje zdanie.

franczeska:
Nie tylko twoje. Generalnie jest słabo. Czas na zmiany.

Marek4614:
Czy ta placówka w ogóle działa? Mam wrażenie, że w Policach nie ma MOKu. Nie widać dosłownie niczego co by tam się działo. Jedyne kino, które mamy nie wyświetla filmów, rozumiem, że może nie ma racji bytu przez multipleksy szczecińskie, ale nie każdy lubi takie komercyjne kina i jakby oferta była ciekawa to może i widzowie by byli w naszym małym, kameralnym kinem ( tęsknie za kinem Bajka z dzieciństwa).
Pamiętam też jak dawno temu reklamowali darmowe wifi w okolicach MOKu, potrzebowałem kiedyś skorzystać i co? zabezpieczone było.

koko:
Uważam, że MOK w Policach działa całkiem dobrze. Są tu liczne zespoły, dużo koncertów, przeglądów, spotkań, dzieci są zadowolone z oferty feryjnej. Plakaty z ofertą wiszą na słupach, są w tv i na stronie MOK-u. Piszecie na forum, to znaczy, ze możecie też zajrzeć na stronkę. Czego jeszcze chcecie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej