Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Blue Ray w PS4  (Przeczytany 7035 razy)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Blue Ray w PS4
« dnia: Lutego 03, 2016, 17:38:26 »
W temacie konsol jestem mega laik, nigdy żadnej nie miałem, przypuszczam, że musiałbym się nauczyć grać na padzie od podstaw. Lecz mam w planie zakup PS4, a jak wiadomo ta konsola oferuje coś więcej jak tylko granie. Chodzi mi o odtwarzacz BlueRay, czy odtworzę przez konsole film w tym formacie bez żadnych problemów w obrazie i utraty jakości? I pytanie o odtwarzacz DVD, też będzie odtwarzać mi filmy DVD? nie mam ani odtwarzacza DVD ani BlueRay, dlatego to by fajne rozwiązanie, zamiast typowych odtwarzaczy mieć wszystko w jednym.

Tylko jak to mówią, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, w tym przypadku też?
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2016, 17:43:11 wysłana przez policzek »

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 03, 2016, 19:14:24 »
Strasznie drogi odtwarzacz chcesz kupić, skoro nie grasz. Są znacznie tańsze opcje. A jeśli jednak chcesz czasem pograć, to lepiej kupić PS3, jest dużo tańsze i również odtwarza BlueRay i DVD.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 03, 2016, 20:00:21 »
Dokładnie. Jeśli gry to jest drugi plan i nie zależy ci na nowościach to PS3 spełni twoje wymagania bez problemu, a kosztuje mniej.

Tylko nie kupuj wersji 12GB, za mało miejsca na gry więc i tak by trzeba było dokupić zewnętrzny dysk.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 03, 2016, 22:26:51 »
Bez problemów odtwarza .Zarówno Ps3 jak i 4 ma blu ray.Posiadam 65 '' czyli nie za duży tv ale tez i nie najmniejszy i jest ok.Poza tym czytniki Sonego są mega elastyczne.Czyta wszystko jak leci bez zacinek.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 04, 2016, 12:27:46 »
Strasznie drogi odtwarzacz chcesz kupić, skoro nie grasz. Są znacznie tańsze opcje. A jeśli jednak chcesz czasem pograć, to lepiej kupić PS3, jest dużo tańsze i również odtwarza BlueRay i DVD.

Dzięki za odpowiedzi. No wiadomo, że jak już kupię to będę też grał. Bo konsola głównie do tego służy przecież. A co lepiej kupić PS3 czy PS4 no to już inna dyskusja. Pewnie na razie konsola PS4 nie jest w pełni wykorzystana jak o gry chodzi, ale to kwestia czasu myślę, może warto jednak w nią zainwestować i cieszyć się długie lata, tak jak to było i jest w przypadku PS3 :)

To jest cos podobnego jak dziś z telewizorami, a nie kupuje Ultra HD, bo przecież nie ma takich programów, dziś nie ma, ale będą w końcu ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2016, 12:32:34 wysłana przez policzek »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 04, 2016, 13:51:43 »
PS4 już jest fajnie rozwinięta, ale chociażby za granie online musisz płacić abonament.

Jak się zdecydujesz na PS3 to nie przestrasz się, SuperSlim pracuje jak jakiś stary traktor. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 04, 2016, 17:35:24 »
Jednak wole PS4 i mieć spokój na długie lata. Chyba teraz jestem w lepszej sytuacji jak kiedyś Ci co kupowali PS3, bo konsola kosztowała majątek, a PS4 teraz? za taki sprzęt te 1600zł to jest naprawdę niewiele :)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 04, 2016, 19:34:42 »
Xone też ma bluryja o ile wiem. A bywa że jest tańszy od PS4.

Offline AURECO

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 05, 2016, 01:52:04 »
Jednak wole PS4 i mieć spokój na długie lata. Chyba teraz jestem w lepszej sytuacji jak kiedyś Ci co kupowali PS3, bo konsola kosztowała majątek, a PS4 teraz? za taki sprzęt te 1600zł to jest naprawdę niewiele :)

Może i niewiele dla niektórych, ale ceny gier szybko nie spadną (często kosztują znacznie drożej niż wersje komputerowe), a sam sprzęt już od dnia premiery nie zaskoczył nikogo swoimi parametrami. Mówi się, że już na starcie te konsole były przestarzałe, a nowa generacja konsol nie wnosi takiego przeskoku jak poprzednie generacje. Mi samemu trudno się z tym nie zgodzić, ale skoro to ma służyć jako odtwarzacz Blu Ray...

Poza tym osobiście nie uważam, że to niewiele... Pamiętam czasy, gdy Xbox 360 w tańszej wersji można było mieć za chyba 600-650 zł (nowego). I było to zaledwie kilka lat po premierze, więc to dopiero była niska cena!
I was feeling ill a few months back , feeling cold and bitter , so i took my xperia z2 , opened real racing 3 and kept it on my neck , i was cured the next day , now i recomend the Snapdragon heat treatment to everyone :D

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 05, 2016, 08:19:56 »
Chodziło mi o to, że w takiej cenie to jest dobry sprzęt, bo nie kupię nawet komputera za taką cene z takimi parametrami i możliwościami.
Gry są drogie to fakt, ale dlaczego uważasz, że nie będą tańsze?
Xbox 360 za 600zł? kiedy? skoro on teraz w najtańszej wersji widzę, że kosztuje 500.

A tak na upartego szukając to i nawet PS4 już znalazłem za niecałe 1400zł :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2016, 08:27:22 wysłana przez policzek »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 05, 2016, 09:20:45 »
Za 1600zł to się kupi już jakiegoś bundla z trzema grami.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline AURECO

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 05, 2016, 14:00:37 »
Chodziło mi o to, że w takiej cenie to jest dobry sprzęt, bo nie kupię nawet komputera za taką cene z takimi parametrami i możliwościami.
Dużo osób twierdzi, że za około 2000 tys. złotych można mieć komputer, który pociągnie tak samo gry (a może nawet lepiej), a posłuży także nie tylko do grania. Komputer możliwości ma więcej.

Xbox 360 za 600zł? kiedy? skoro on teraz w najtańszej wersji widzę, że kosztuje 500.
Xboksa 360 nowego za 600 zł możesz teraz znaleźć, ale chodziło mi o to, że za te pieniądze wtedy można było niedługo po premierze wejść w świat nowej generacji konsol. Teraz jest jak mówisz - 1400 zł trzeba dać.

No ale nie będę odbiegać już od tematu, sorka! :)
I was feeling ill a few months back , feeling cold and bitter , so i took my xperia z2 , opened real racing 3 and kept it on my neck , i was cured the next day , now i recomend the Snapdragon heat treatment to everyone :D

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 05, 2016, 14:43:15 »
To co ta konsola w ogóle nie tanieje? Xbox 360 kosztuje 500zł ten 4GB.
Nawet za 2tyś chyba ciężko o taki komputer co ma taki procesor, karte graficzną i tyle ramu? do tego tu masz odtwarzacz Blue Ray o którym mowa, a kupując kompa musisz zapłacić, żeby odtwarzać nawet DVD. No chyba, że piracko no to wszystko się da, ale ja mówie o legalu :)

Poza tym porównywanie komputera do konsoli nie jest chyba na miejscu, na kompie sobie nie pograsz w takie gry jak na konsoli na pewno :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2016, 14:48:07 wysłana przez policzek »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 05, 2016, 15:12:00 »
na kompie sobie nie pograsz w takie gry jak na konsoli na pewno

I tutaj pojawia się jeden mocny argument wyższości PS nad jakąkolwiek inną platformą - The Last of Us. Gra dopracowana w każdym szczególe, w sumie dla tej jednej kupiłem konsolę i nie zawiodłem się. Coś niesamowitego.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline AURECO

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Blue Ray w PS4
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 05, 2016, 15:51:13 »
To prawda. Czasem są takie exclusive'y, że aż się chce kupić konsolę. Osobiście jestem fanem Forzy. :)
I was feeling ill a few months back , feeling cold and bitter , so i took my xperia z2 , opened real racing 3 and kept it on my neck , i was cured the next day , now i recomend the Snapdragon heat treatment to everyone :D