Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 864718 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1905 dnia: Sierpnia 03, 2018, 21:02:09 »
Już nie mają jak ugryźć Owsiaka to tak kąsają sami się ośmieszają,A  Europa się śmieje  .

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1906 dnia: Sierpnia 30, 2018, 06:47:48 »
Ej, najlepsza władza serwuje nowy system emerytalny, a tu taka cisza? Gdzie są te Taliby jakieś czy inne? XD

Przecież to iście świetny pomysł jest - zrobimy wam obowiązkowe odpisy od pensji, które sobie będziecie oszczędzać! Bo po co dać wam wolną rękę, obniżyć podatki, zlikwidować dochodowy byście mogli dostawać większą pensję i sami sobie odkładać. Niee, was trzeba ruchać, na was trzeba zarabiać. XD

No, ale te pieniądze w nowym systemie będą wasze, tylko wasze! I będą dziedziczne! Tak będzie, nie zmyślają.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1907 dnia: Sierpnia 30, 2018, 08:56:17 »
Ekonomiści wyliczyli ze przy zarobkach 5000 zł, składaniu przez minimum 25 lat, potencjalny emeryt dostanie coś około 400 zł.  ;D
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1908 dnia: Września 02, 2018, 10:46:37 »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1909 dnia: Września 02, 2018, 16:26:34 »
Dać im rządzić dwie kadencję to PiS zniknie całkowicie, sami się na wzajem pozamykają. A mieli być tacy święci, nawet bardziej od papieża, a tu masz koops
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1910 dnia: Września 03, 2018, 17:51:51 »
No zobacz PełOby ukryło.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1911 dnia: Września 04, 2018, 08:39:05 »
No zobacz PełOby ukryło.
Tyle lat po wyborach a wy dalej ta sama śpiewka?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1912 dnia: Września 04, 2018, 14:53:02 »
Przez ostatnich 8 lat, poprzedni rząd  ..... I tak w Koło Macieju, aż do pożygu
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1913 dnia: Września 05, 2018, 15:11:35 »
Będą następne wybory.
Wybierajcie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1914 dnia: Września 10, 2018, 09:03:59 »
Inflacja coraz większa i wciąż pnie się do góry.
Chleb coraz droższy, za to luksusowe jachty potaniały. Znam to z opowiadań rodziców - wszystko drożeje, ale lokomotywy staniały
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1915 dnia: Października 29, 2018, 16:55:08 »
Na wypadek gdyby ktoś miał wątpliwości lub wręcz zaprzeczał, że PiS pod płaszczykiem rusofobii tak na prawdę kocha Rosjan i Rosję. "Rufobia" PiSu przejawia się tym, że dajemy im zarobić kasę zamiast wspierać swój przemysł i wydobycie i uniezależnić się od wchodu. Import węgla ze wschodu bije rekordy (kto ma ludzi w Porcie w Szczecinie, niech zapyta jak to wygląda), a za chwilę jeszcze bardziej będzie się opłacało brać pozostałe surowce z Rosji niż wydobywać je w Polsce. PiS postanowił opodatkować wydobycie z POLSKICH złóż gazu i ropy. Gęba pełna frazesów, tyle bicia piany, a potem robią zupełnie odwrotnie niż deklarują i co gorsza wyborcy PiSu wciąż bezgranicznie im ufają. Taki stan umysłu ciężko określić bez używania inwektyw lub odnoszenia się do inteligencji.

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/podatek-od-gazu-ma-wejsc-w-zycie-w-2019-rok/nf7l341

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1916 dnia: Października 29, 2018, 21:12:33 »
Gęba pełna frazesów, tyle bicia piany, a potem robią zupełnie odwrotnie niż deklarują i co gorsza wyborcy PiSu wciąż bezgranicznie im ufają. Taki stan umysłu ciężko określić bez używania inwektyw lub odnoszenia się do inteligencji.
Taki stan umysłu nazywa się " mózg w stanie spoczynku" a J.Kurski ten odłam "inteligencji"nazywa ciemnym ludem który wszystko kupi.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1917 dnia: Stycznia 15, 2019, 17:48:33 »
Awantura o dziki, awantura o zarobki w NBP,  Awantura o ustawę o przeciwdziałaniu przemocy domowej, coroczna awantura o WOŚP, zabójstwo przezydenta Gdańska.


Ten rok ma dopiero dwa tygodnie.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1918 dnia: Stycznia 16, 2019, 14:58:26 »
Zapominałeś dodać ze rozłożyli na łapatki stadnine koni arabskich w Janowie, super gospodarze. A wystarczyło nie kraść, i widac kto tu dopiero kradnie.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1919 dnia: Stycznia 31, 2019, 21:01:31 »
Byłem dzisiaj w sklepie po bułki. Zapakowałem je, kasjerka mówi, że należy się 2.40 zł, a ja do niej że nie zapłacę i żeby wysunęła roszczenia o charakterze sądowym. Klienci zaczęli bić brawo, podchodzili do mnie, klepali po ramieniu i mówili że nigdy nie widzieli tak uczciwego człowieka.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!