Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868260 razy)

Offline Benon

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1890 dnia: Czerwca 30, 2018, 02:43:20 »
Polska skazana na sukces?

Prominentni politycy PiS ogłosili nam, że Polska odniosła sukces znosząc pod brutalną presją Izraela i USA nowelizację ustawy o IPN.

Obawiam się, że Nasz Kraj może kolejnych takich sukcesów nie przetrzymać.

Mając na uwadze przyjętą w Stanach Zjednoczonych ustawę 447 boję się szczególnie sukcesów związanych z uznaniem roszczeń organizacji żydowskich do mienia bezdziedzicznego po ofiarach Holokaustu. Oczyma wyobraźni widzę, jak premier elokwentnie oznajmia społeczeństwu, że Polska dzięki niemu znowu zatriumfowała, gdyż udało mu się zbić roszczenia żydowskie o całe 10 procent, wobec czego będziemy musieli wybulić Narodowi Wybranemu jedynie 270 mld zamiast 300 mld dolarów.

Gdy o tym wszystkim myślę, chce mi się wznieść ręce do nieba i zawołać: Boże, skoro musisz nas doświadczać porażkami, oszczędź nam przynajmniej tych sukcesów!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1891 dnia: Lipca 05, 2018, 00:15:23 »
https://tvn24bis.pl/moto,99/badanie-techniczne-samochodu-bedzie-drozsze-nowa-oplata-dla-kierowcow,851036.html

XDDDD

Coś zwolennicy PiS ucichli. Może szukają pieniędzy, które im z portfela uciekają?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1892 dnia: Lipca 05, 2018, 09:11:52 »
KrP - pisdzielce, katofaszyści sądy udupili, a ty z takim pierdem wyjeżdżasz? Żarty ???
A co do badań technicznych - bardzo dobrze, że się za to biorą. Patrząc na trupy, które jeżdżą po naszych drogach to przydałaby się porządną selekcja. Od 20.05.18 miały wejść nowe przepisy co do badań technicznych. Bardziej szczegółowe badania ( z tego co mi mówił diagnosta badanie ma trwać ok. godziny), musowo badane skład i przejrzystość spalin.
Niestety nie wprowadzili tego. Dlaczego - odpowiedź jest prosta - ich elektorat jeździ 20 letnimi passatami w tedeiku, w których po naciśnięciu pedału gazu, z rury leci zasłona dymna
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1893 dnia: Lipca 05, 2018, 20:31:29 »
Dapol, badanie już trwa godzinę :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1895 dnia: Lipca 08, 2018, 21:18:14 »
http://projektpolice.pl/?p=243,
Woda i ścieki jedne z droższych w Polsce, kto rządzi naszą Gminą? Solidarność, Gryf ?

Post Merge: Lipca 08, 2018, 21:35:16
O ogrzewaniu nie wspomnę, kto ustala takie stawki mając Tak niska cenę z ZCH ?
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2018, 21:35:16 wysłana przez lolek »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1896 dnia: Lipca 17, 2018, 10:51:13 »

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1897 dnia: Lipca 18, 2018, 18:51:20 »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1898 dnia: Lipca 31, 2018, 11:59:04 »
To jest już masakra jakaś: http://opinie.wp.pl/dariusz-szpakowski-musi-odejsc-przekraczamy-granice-absurdu-6271220575999617a

Że ja to dopiero teraz zobaczyłem. XD

Ci ludzie są chorzy, im trzeba współczuć w sumie. Można gdzieś się dorzucić na leczenie? Jakieś pomagam.pl czy sms na numer 2137 o treści POMUSZ?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1899 dnia: Lipca 31, 2018, 15:48:15 »
Zapytaj afgana na priv. Może jest jakaś akcja przygarnij kropka, lub coś w tym rodzaju

Post Merge: Sierpnia 01, 2018, 10:23:15
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2018, 10:23:15 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1900 dnia: Sierpnia 02, 2018, 12:57:52 »
Cytuj (zaznaczone)
CBOS: 57% Polaków popiera dalsze opodatkowywanie "zamożnych" przy czym za zamożnych uznają osoby od 3500 zł /m-c netto. Najwięcej zwolenników wśród: wyborców PiS (74%), mieszkańców wsi (61%), wykształceniem zawodowym (66%) i najniższych dochodach. Jednocześnie zwolennicy podnoszenia "bogatszym" podatków sami chcieliby ich płacić mniej. O połowę. Przeciwko są większościowo: os. z zarobkami > 2500 zł/netto (55%), mieszkańcy największych miast (52%), absolwenci studiów (47%). Przeciw też: wyborcy SLD (52%), PO (53%)

XDDDDDDDDDDD

Czaicie, 5k brutto, bogacz jebany, dej podatki na mje. XDDDDDDDDDDDDDDDDD

https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2018/K_073_18.PDF
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1901 dnia: Sierpnia 02, 2018, 21:00:29 »
Co się dziwisz, państwo coraz bardziej socjalne to i obywatel coraz bardziej roszczeniowy.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1902 dnia: Sierpnia 02, 2018, 22:46:53 »
A śmieli się ze mnie jak mówiłem, że PiS to typowa lewica. XD

Już nawet SLD jest mniej lewicowe niż PiS. XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1903 dnia: Sierpnia 03, 2018, 09:20:36 »
No na te wszystkie socjale forsa potrzebna a kasa pustoszeje, no wybory gonią wybory a na każde coś dają.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1904 dnia: Sierpnia 03, 2018, 20:03:54 »
Do wszystkich pisowierców  - powiedźcie mi, jaką QRWĄ trzeba być, aby zabronić straży pożarnej wstępu na festiwal Woodstock, aby armatkami wodnymi chłodzić ludzi w ten upał???
Jak wielkim CH.U. JEM trzeba być aby wogóle coś takiego wymyślić.
Ładnie Owsiak sobie poradził z waszą zawiścią - poprosił o pomoc niemickich strażaków, którzy przyjechali bez problemu.
Wasza dulska mentalność jest straszna.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!