Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868358 razy)

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1620 dnia: Października 12, 2017, 11:08:22 »
A ilu Orłów Górskiego ten problem dotyczy? Trzech, czterech? A emerytury milicyjne pobierają setki. Więc przestań płakać dapol.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1621 dnia: Października 12, 2017, 11:18:52 »
Całej ówczesnej drużyny narodowej.
Ustawa o kant dupy rozbić, dobra w założeniach. Niestety pisana na kolanie (jak wszystkie PiS ustawy ) i rykoszetem dostają niewinni ludzie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1622 dnia: Października 12, 2017, 11:28:47 »
dapol, odpuść sobie, z nimi nie ma dyskusji,
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1623 dnia: Października 12, 2017, 11:29:37 »
Wszyscy narzekacie na PIS,ale po 500+ to bierzecie bardzo nie ładnie

Nie uważasz, że skrajną głupotą byłoby nie brać czegoś na co sam łożysz? Wg. Ciebie kasa, na którą składają się wszyscy odprowadzający podatki, ma być do podziału tylko pomiędzy zwolenników Pis i patologię?

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1624 dnia: Października 12, 2017, 11:44:27 »
Tak, to dzięki takim postawom jak dapola i  RPzpl przez ponad 20 lat nie udało się rozliczyć i sprawiedliwie osądzić takich mend jak Jaruzelski, Kiszczak, Płatek czy Ciastoń. I PiS jest też tremu winien, bez dwóch zdań.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1625 dnia: Października 12, 2017, 11:52:37 »
Buhahahaha
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1626 dnia: Października 12, 2017, 15:20:19 »
A nie mówiłem, nie reformowalni ;D ;D ;D ;D , no zgadza się dzięki nam nie udało sie rozliczyć sprzątaczek, konserwatorów, księgowych, piłkarzy, zatrudnionych w czasach socjalizmu w milicji i wojsku. No bo jak by nie było byli to ubecy w każdym calu. Proponuje aby pisowcy zaczęli od siebie, i odpowiedzieli dlaczego jarek i braciszek nie byli internowani jak inni opozycjoniści : Wałęsa, Mazowiecki, Kuroń, Geremek i inni, a co ma do powiedzenia Antoni w kwestii współpracy z rosyjskimi służbami. A na marginesie po ile wy macie lat, czy wy w ogóle wiecie co to była komuna, czy tylko łykacie jak ciepłe bułeczki, banały wypowiadane przez pisowczaków
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1627 dnia: Października 12, 2017, 15:34:05 »
Widzę, że dapol śmieszy to, że mordercy zostali nieosądzeni. Przeszkadzają ci za to plakaty wyborcze Dudy na płocie kościoła. Masz super gradację problemów, gratuluję.
RPzpl parę postów wyżej pisałeś (a może wydałeś polecenie dalpolowi - służbowe???), żeby dać spokój w tej dyskusji. To po co sam tu wracasz, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1628 dnia: Października 12, 2017, 15:49:58 »
Jojo korzystasz czasami z tego co masz między uszami? O ile coś tam jest.
Włącz myślenie - to po pierwsze. Po drugie - mój śmiech nie tyczył się braku osądzenia kogokolwiek, tylko tego w jak nieudolny sposób próbujesz mnie z tym powiązać.
Kończę dyskusję.
Zaczniecie z afganem odpowiadać na pytania ( co najwidoczniej was przerasta) to porozmawiamy.
I co do poleceń służbowych - sam sobie jestem szefem i nikt nademną nie stoi.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2017, 15:52:38 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1629 dnia: Października 12, 2017, 17:02:57 »
No i standard, brak merytorycznej odpowiedzi i dyskusji na argumenty, Ja tez kończę pisanie z wami, nie mam sensu z wami pisać, nie nie macie nic konkretnego do powiedzenia.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1630 dnia: Października 13, 2017, 09:05:14 »
dapol, tak kończ dyskusję i zacznij pisać super ustawy. Przecież potrafić nie tylko krytykować? A może tylko to umiesz? Poszukaj czegoś w internecie na temat kościała i napisz w tamtym wątku. Alfa i Omega.
RPzpl: o merytorycznej odpowiedzi mówiąc gość, który parę postów wyżej stwierdza "z nimi nie ma dyskusji" - normalnie obaj jaśnie oświeceni dżentelmeni.
I ciągle w Policach? W Warszawie dla was roboty nie ma? Hejterzy!!!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1631 dnia: Października 13, 2017, 11:27:32 »
Teraz lekarzem narodowym jest chazan, nikt nie będzie się liczył z rezydentami. Nie pozostaje im nic innego, tylko posłuchać wczorajszych słów jednej (p)oślicy pisowskiej i się spakować i wyjechać.
Władza ma gdzieś inteligencję, bo to nie jej elektorat.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1632 dnia: Października 13, 2017, 13:56:03 »
Wszyscy narzekacie na PIS,ale po 500+ to bierzecie bardzo nie ładnie

To dziwne, że ludzie biorą pieniądze, które wcześniej im zabrano? A i tak na tym tracą bo rzeczywista wartość tych 500zł to ok. 300zł.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2017, 13:58:04 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1633 dnia: Października 15, 2017, 06:24:01 »
Teraz lekarzem narodowym jest chazan, nikt nie będzie się liczył z rezydentami. Nie pozostaje im nic innego, tylko posłuchać wczorajszych słów jednej (p)oślicy pisowskiej i się spakować i wyjechać.
Władza ma gdzieś inteligencję, bo to nie jej elektorat.

"Inteligent" Najsztub  drogowy morderca, pokazal ostatnio swoja klase.Pewnie  jak by rzadzily slugusy Makreli, sparawie by zostal ukrecony leb.
Sciek z czerskiej wymyslil by, nastepne klamstwo w tej sprawie.Najsztub taki autorytet dla srot PO kiszczaku i temat sie ....spalil.
PO,tylko dla idiotów.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1634 dnia: Października 15, 2017, 07:10:10 »
Czy tylko ja mam bekę (bo żenada była już dawno) z tak miernej propagandy jaką sieją media publiczne? XD

Rozwaliło mnie przypieprzanie się do protestujących lekarzy o to, że... śmią na wakacje jeździć. XDDD A w przypadku jednej to nawet nie były wakacje, a wolontariat. No, ale czego oczekiwać od propagandzistów szkoły, tfu!, Kurskiego.

I wy na to abo... przepraszam, podatek płacicie? Nawet mi was nie żal. XD

Do poczytania:

https://www.wykop.pl/link/3967447/manipulacja-zdjeciami-pani-rezydent/
https://www.wykop.pl/link/3967265/dziennikarze-tvp-info-pomylili-kawior-z-pasta-z-czarnych-oliwek-i-nie-tylko/
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln