Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868228 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1545 dnia: Kwietnia 08, 2017, 22:10:16 »
Brocha po 13 godzinach po katastrofie w świebodzicach grzeje się w świetle kamer. Płaszczak obok też coś duka. frazesy.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1546 dnia: Kwietnia 09, 2017, 15:45:46 »
No i zaczęło się, ciekawy byłem kiedy no i jest, proponuje zapoznać się z pismem wojewody.

http://policki.pl/uczcijmy-pamiec-o-nich-2/
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline police1260

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1547 dnia: Kwietnia 09, 2017, 16:35:44 »
W Policach i tak syreny nie działają.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1548 dnia: Kwietnia 09, 2017, 16:56:27 »
Przekonamy się jutro o godzinie 8;41
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1549 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:35:16 »
Brocha po 13 godzinach po katastrofie w świebodzicach grzeje się w świetle kamer. Płaszczak obok też coś duka. frazesy.
Lepszy ostatnio od białoczerwonej brochy jest krzywousty Morawiecki ze swoim programem zrównoważonegp rozwoju.Będziemy budować centralny port lotniczy,przy okazji powstanie wg Gowina centralny dworzec kolejowy.Brakuje jeszcze centralnej wypożyczalni rowerów,przydałby się centralny postój taksówek.Zabraknie również centralnego portu morskiego w pobliżu tego mega lotniska ,które przyćmi swoją wielkościa co najmniej lotnisko w Dubaju.Zostaniemy połączeni z południem Europy przy pomocy via Karpatia.Polska będzie rozwijać przemysł autobusów elektrycznych. Stocznia w Radomiu będzie przy okazji mogła budować podwodne elektryczne drony.Do pełni szczęścia przydałoby się centralne metro przy centralnym porcie lotniczym oraz jakiś rodzaj kosmodromu do przyjmowania UFO.Krzywousty zapomniał zupełnie o wpisaniu do konstytucji kierowniczej roli PiSu w państwie jako wymogu koniecznego do wyciągnięcia Polski ze średniowiecznego zacofania.Dzięki lex Szyszko dużo świeżego powietrza już napłynęło  do Polski a po zapowiadanej wymianie dyplomatów na dyplomatołów zdobędziemy wielkie uznanie w świecie kabaretu.
Z ostatniej chwili Marek Suski został zwycięzcą plebiscytu "srebrbne usta" za zacieśnianie kontaktów z carycą Katarzyną Wielką.Jednym słowem dobra zmiana ma się coraz lepiej.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2017, 20:37:16 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1550 dnia: Kwietnia 10, 2017, 11:30:43 »
W Policach i tak syreny nie działają.
A jednak działają. Mnie tylko w tym piśmie dziwi, śmieszy sposób podejścia i "wymuszenia", przez ustawowe sprawdzenie do uczczenia ofiar katastrofy. Nie prościej by było wystosować pismo o uczczenie tej katastrofy przez włączenie syren an 1 minute.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1551 dnia: Kwietnia 11, 2017, 16:27:56 »
W Policach i tak syreny nie działają.
A jednak działają. Mnie tylko w tym piśmie dziwi, śmieszy sposób podejścia i "wymuszenia", przez ustawowe sprawdzenie do uczczenia ofiar katastrofy. Nie prościej by było wystosować pismo o uczczenie tej katastrofy przez włączenie syren an 1 minute.

Uderzeni odłamkami bomby termobarycznej będą teraz wymagali wycia co miesiąc.Notariusz prezesa już to zrozumiał i pokazał na co go stać.Szkoda,że pomylił mecz piłkarski z rocznicą katastrofy.
jestem gorszego sortu

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1552 dnia: Kwietnia 12, 2017, 12:56:14 »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1553 dnia: Kwietnia 13, 2017, 15:01:06 »

Antek majsterklepka został dzisiaj wezwany do egzekutywy komitetu centralnego aby wspólnie z towarzyszami Kamińskim,Bre czy Brudzińskim oraz słynnym srebrnoustym Markiem Suskim pod czujnym okiem ich pana i władcy uzgodnić taktykę ogłupiania zaczadzonych.Efektem będzie komunikat,że egzekutywa po zbadaniu wyników sondaży wyśle misia na jakąś placówkę zagraniczną,może nawet do Watykanu a antkowi podeśle się kolejnego misiewicza.
Sam Joahim B odkrył u Rymanowskiego swoja twarz stwierdzając"Z hipotez podkomisji smoleńskiej zrozumiałem,ze jestesmy w połowie drogi do odkrycia prawdy".Czy to oznacza,że druga połowę piszą na Nowogrodzkiej?Wg ostatnich rewelacji"naokowców"podkomisji bomba termobaryczna miała założony tłumik dlatego pokładowe rejestratory tego faktu nie zapisały.Podkomisja idzie dalej w swoich rewelacjach stwierdzając np.że dowody na zamach były ale zostały zniszczone co potwierdza z wielkim prawdopodobieństwem prawdomówny I sekretarz,że do zamachu doszło.Proste,prawda? dowody były ale ich nie ma.
Nazywanie jednej z polskich partii politycznych"Prawo i Sprawiedliwość" jest dokładnie tym samym co nazwanie jednej z radzieckich gazet "Prawda".
W ramach prawdziwej prawdy oraz odmisiewiczowywania państwa szefem  Nitro-chem w Bydgoszczy produkującej materiały do zabawek Polskiej Armii
został właściciel firmy akwarystycznej Krzysztof Kozłowski.
jestem gorszego sortu

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline majster

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1555 dnia: Kwietnia 15, 2017, 18:30:06 »
"Jedna z osób opowiadała mi później że Minister Macierewicz..."

Bardzo "wiarygodne". Mnie nieraz jakaś osoba coś o kimś opowiadała. Albo komuś o mnie. W szczególności jeden były esbek o mnie wiele rzeczy opowiadał ludziom odkąd udowodniłem temu psychopacie w rzeczowej dyskusji, że nie ma racji. Ma facet talent w zmyślaniu, oczernianiu. No, w końcu byle kogo do SB nie przyjmowali. Do dyplomacji też nie...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1556 dnia: Kwietnia 18, 2017, 20:31:48 »

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1557 dnia: Kwietnia 23, 2017, 14:19:54 »
"Jedna z osób opowiadała mi później że Minister Macierewicz..."

Bardzo "wiarygodne". Mnie nieraz jakaś osoba coś o kimś opowiadała. Albo komuś o mnie. W szczególności jeden były esbek o mnie wiele rzeczy opowiadał ludziom odkąd udowodniłem temu psychopacie w rzeczowej dyskusji, że nie ma racji. Ma facet talent w zmyślaniu, oczernianiu. No, w końcu byle kogo do SB nie przyjmowali. Do dyplomacji też nie...
~
Sam antekmajsterklepka opowiadał jakich ma wspaniałych pomocników,jeden nosił za nim teczkę a drugi znalazł bombe termobaryczna z tłumikiem w TU-154 M.Pierwszy odszedł honorowo drugi również jak stwierdził pisiewicz Jan Maria Jackowski robiący za inteligenta w mediach.Pewnie maryska Jackowski założy komitet honorowy budowy pomnika Berczyńskiemu za "honorowe"odejście.Na pomnik ten polonus zasługuje bowiem jak się w mediach pochwalił rozwalił Caracale .Poza tym jako były pracownik firmy Boening prawdopodobnie doradził antkowimajsterklepce zakup nezbędnych do życia tej ekipie samolotów vipowskich w jego dawnej firmie i o dziwo bezprzetargowo.Zasługuje na conajmniej kilka pomników.Na pomnik zasługuje również wielbiciel San Escobaru ,który zamieni dyplomatów z doświadczeniem na dyplomatołków z odpowiednia legitymacją partyjną i ukończonej na San Escobarze szkole dyplomacji.Jest jeszcze wielu pretendentów na cokoły ale o tym w kolejnym wejściu.Teraz trzeba zacisnąc kciuki aby kochająca Putina Marie Le Pen pozostała przy obecnych zwolennikach czyli na poziomie 20%
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2017, 14:21:55 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1558 dnia: Kwietnia 23, 2017, 21:07:18 »
samozaoranie pis. ameby głosujące i popierające jedynie słuszną i tak łykną wszystko jak młode, głupie pelikany.

1. mistrzem ceremonii ku czci żołnierzy przeklętych w pałacu prezydenckim jest zielnik - TW
2. opłaty bankowe w górę - cały czas była mowa dla ameb pisowskich, że nic się nie zmieni
http://wolnosc24.pl/2017/04/23/oplaty-bankowe-w-gore-to-efekt-podatku-a-morawiecki-zapewnial-ze-podwyzek-nie-bedzie/
3. referendum szkolne  - kto pamięta (na pewno nie ameby pisowskie) jakich słów brocha używała w kampanii wyborczej, kiedy mówiła  o pytanie się o zdanie suwerena i słuchanie jego w referendach?
4. antek majsterklepka - szach mat. nawet do ameby pisowskiej i jej mózgoczółków coś tam dociera
5. cała afera ze "specem" berczyńskim, jego wypowiedziami odnośnie caracali, ucieczką do USA i brakiem jakichkolwiek działań przez prokuraturę
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2017, 21:14:09 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!