Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868481 razy)

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1290 dnia: Września 24, 2016, 22:49:03 »
Kolejny smak dobrej zmiany. Poprzedni szef MON pan Siemoniak ustalił limity na kartach kredytowych MON na cele reprezentacyjne i okolicznościowe na 179 tys rocznie a na czym polega teraz dobra zmiana? Pan Macierewicz znosi te limity wpisując ograniczenie - według potrzeb.
Tak dobra zmiana oszczędza... Ale w zamian tego policjant dostaje podwyżkę 25 gr, emeryt 10 zł a więzień ma lepiej od nich :) Dobra zmiano, dobra zmiano - masz jedno miano - ściema :)
A może chodzi o to, że trzeba dużą kasę wpompować w nową komisję smoleńską? To pokryje MON z funduszu reprezentacyjnego...
 
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Antoni-Macierewicz-zniosl-swoj-limit-wydatkow-na-cele-reprezentacyjne-i-okolicznosciowe,wid,18511981,wiadomosc.html?ticaid=117c9e&_ticrsn=3

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/macierewicz-bedzie-szastac-forsa-mon-zniosl-limity-na-wydatki-reprezentacyjne-i-okolicznosciowe_893788.html
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2016, 23:02:59 wysłana przez anna.kupiec »

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1291 dnia: Września 25, 2016, 10:40:53 »
Jest już temat związany z PiSem.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1292 dnia: Września 25, 2016, 10:44:06 »
Trzeba być totalnym kretynem, by wierzyć w to, że można kraj naprawić w 10 miesięcy...
Przecież oni nie stwarzają nawet pozorów tego, że chcą coś naprawiać.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1293 dnia: Września 26, 2016, 16:52:23 »
W 10 miesięcy moze i naprawić się nie da, ale spiepszyc można dużo, czego jesteśmy świadkami.
Dzięki technikowi teatralnemu M.Suskiemu dowiedziałem się dzisiaj,że niejaki prezes Kaczyński jest politykiem najwyższej klasy.Najwyżsi to sa jego ochroniarze a sam jarozbawca jest zwyczajnym tchórzem.Facet z niepowiemco gdyby je miał to nawet tekę premiera wziąłby na klatę.Na razie ma tylko pomysła na budowę Pisowskiej Republiki Ludowej(PRL) wraz z zaprawionymi w walce o dobro socjalistycznej ojczyzny członkami byłej kierowniczej roli partii.
Recydywa jest widoczna gołym okiem choć niektórym przeszkadza nawet pisanie o tym na forum.
jestem gorszego sortu

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1294 dnia: Września 27, 2016, 11:17:22 »
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/nowelizacja-ustawy-abonamentowej-gotowa-rejestracja-nieposiadania-telewizora-i-odbiornika-radiowego

"Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, PiS bierze pod uwagę opracowany w Telewizji Polskiej projekt nowych zasad pobierania abonamentu radiowo-telewizyjnego, według których rejestrować trzeba będzie nieposiadanie telewizora i odbiornika radiowego, a nie jak dotychczas ich posiadanie. Propozycja opiera się bowiem na domniemaniu, że wszystkie gospodarstwa domowe mają takie odbiorniki. Składane deklaracje o braku odbiornika miałyby być kontrolowane."



"Będzie was PiS ruchał w dupę, będzie was PiS ku.rwa dymał tak, jak was Platofrma nie dymała."


XD


P.S. Naprawcie wklejanie.
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2016, 11:19:28 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1295 dnia: Września 27, 2016, 11:52:34 »
Co do abonamentu no to jest taka propozycja i nie jest to pewne próbują jak mogą,  a przed wyborami wszystko mieli już gotowe ustawy  przygotowane, nie jest to pewne ale jest pewne ze od stycznia będziemy mieli podwyżki wody i to o około 25%  to jest pewne, i zapłacą wszyscy bez wyjatku.
  http://www.msn.com/pl-pl/finanse/wiadomosci/czekaj%C4%85-nas-gigantyczne-podwy%C5%BCki-cen-wody/ar-BBwEBWL?li=AAaGjkQ&ocid=spartandhp
No i co na to wielbiciele PiS ? Twoje stwierdzenie 
"Będzie was PiS ruchał w dupę, będzie was PiS ku.rwa dymał tak, jak was Platofrma nie dymała."
  pasuje idealnie


a tu nie dało radę oficjalnie no to po cichu i koryto + wprowadzone  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1672006,1,beda-wielkie-podwyzki-dla-urzednikow-kancelarii-premiera-oto-jak-tlumaczy-sie-beata-kempa.read
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/przegl%C4%85d-prasy-misiewicze-si%C4%99-dwoj%C4%85-i-troj%C4%85-pis-wykorzystuje-luk%C4%99-w-prawie/ar-BBwFMcZ?li=AAaGjkQ&ocid=spartandhp
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2016, 12:07:43 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1296 dnia: Września 27, 2016, 13:35:39 »
Polak, to nie stwierdzenie Krp. To cytat klasyka. akcja od 1:30
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1297 dnia: Września 27, 2016, 23:05:59 »
Co do abonamentu no to jest taka propozycja i nie jest to pewne

Wkurza mnie takie gadanie. Każde głupie prawo, które powstało było kiedyś "tylko propozycją". Jeśli politykom przychodzą do głowy tak absurdalne pomysły jak powyższy to dla obywateli powinien być znak, jakaś żaróweczka nad głową, że "hej, zaraz, chyba jednak faktycznie rządzą nami debile, na kogo ja głosowałem, Boże jaki wstyd! Trzeba ich wypieprzyć!".

Mądry polityk nie powinien tracić cennego czasu na tak durne pomysły tylko przeprowadzać reformy mądrze i z głową, a przede wszystkim, dla dobra obywateli, a nie własnej kieszeni.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1298 dnia: Września 29, 2016, 09:37:54 »
Jeśli politykom przychodzą do głowy tak absurdalne pomysły jak powyższy to dla obywateli powinien być znak, jakaś żaróweczka nad głową, że "hej, zaraz, chyba jednak faktycznie rządzą nami debile, na kogo ja głosowałem, Boże jaki wstyd! Trzeba ich wypieprzyć!".
Zgadzam się z tobą w 100% i chyba większość tych co wyłapują takie absurdy, tylko zauważ ze jest nawet na tym forum wielu co uważają ze to co robi obecnie rządzący jest super. Ciekawi mnie tylko co powiedzą jak wiele z tych propozycji wejdzie w życie i z portfela wsiąknie każdemu z nas  znaczna ilość gotówki na realizacje tych idiotyzmów.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1299 dnia: Października 06, 2016, 11:58:06 »
obłuda, zakłamanie i hipokryzja (p)osłów pis`u właśnie osiągnęła szczyt szczytów. jeszcze tydzień, dwa tygodnie temu tak zażarcie walczyli o prawa nienarodzonego zlepku komórek - a dzisiaj pokazali na czym im naprawdę zależy. KORYTO!!!!
brawo czarny marsz.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1300 dnia: Października 06, 2016, 12:46:56 »
Mistrzostwo polega na tym ze załatwiły ich kobiety które sobie wyszły dla "kpiny zabawić sie " na ulicy według  Waszczykowskiego. Strach przed utrata koryta większy od przekonań  ;D . I w tym przypadku pis pokazał dokładnie swoje oblicz, chociaż   takie podejście mają wszyscy politycy bez wyjątku na opcje  >:(  ale prawdziwe.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1301 dnia: Października 06, 2016, 17:10:03 »
O co Wam chodzi? O aborcji to był projekt obywatelski. Zebrali odpowiednią ilość podpisów i złożyli w sejmie ustawę pod głosowanie. Pis z tym nie miał nic wspólnego. Wręcz było to dla nich ogromnym problemem.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1302 dnia: Października 06, 2016, 17:13:19 »
Jak było problemem, to trza było odrzucić jak odrzucili drugi projekt również obywatelski - widzisz różnicę

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1303 dnia: Października 06, 2016, 17:31:52 »
a może to oznacza, że słuchają "ludu", a nie jak peło by żyło się lepiej..... kolesiom

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1304 dnia: Października 06, 2016, 17:57:59 »
Jakby słuchali to by drugiego nie odwalili.  :P
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!