Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868482 razy)

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1080 dnia: Czerwca 25, 2016, 12:00:52 »
mistrzostwem jet to ze ze wszystkich kandydatów przesłuchiwał prokurator Piotrowski, hipokryzja. Lepsze to ze nie przeszedł nikt z opozycjonistów tylko ci co oskarżali Lecha Wałęsę   i którzy przegrali wyroki prawomocne z nim.   


a czymże jest: walka z totalitaryzmem komunistycznym na którego czele stał jaruzelski, i późniejsze jego uhonorowanie państwowym pogrzebem z wojskową asystą i nazwanie go "człowiekiem honoru"? to nie jest szczyt hipokryzji?
pan Wyszkowski wygrał proces z wałęsą. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Walesa-przegral-z-Wyszkowskim,wid,16943662,wiadomosc.html
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2016, 12:07:19 wysłana przez Zorro »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1081 dnia: Czerwca 25, 2016, 14:05:17 »
Jeżeli do piotrzpl piszesz Jaruzelski to pisz z dużej litery. Tak kiedyś na tym forum sobie zarzyczył. Jaruzelski ma być z dużej bo autrytet a Kaczyński małej. Jego wypowiedź.

Wysłane z D5103 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2016, 14:07:04 wysłana przez pol »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1082 dnia: Czerwca 25, 2016, 17:14:32 »
Możesz zacytować? Zorro  ja nic tu nie wspomniałem i Jaruzelskim wspomniałem tylko po prokuraturze który za komuny oskarżał tych co walczyli z komuną. Jak sądzę że ty też przeżyłem komune  i wielu tu krzyczacych.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1083 dnia: Czerwca 25, 2016, 18:41:55 »
Faszysci z PiS-u ,zeby przykryc sprawe trybunalu to wyprowadzili brytanow z ue.Ale  im malo,oni sa gotowi wprowadzic polska reprezantacje do finalu.Jutro niedziela czerwone lby  organizowac sped ;D
PO,tylko dla idiotów.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1084 dnia: Czerwca 25, 2016, 18:54:04 »
Możesz zacytować? Zorro  ja nic tu nie wspomniałem i Jaruzelskim wspomniałem tylko po prokuraturze który za komuny oskarżał tych co walczyli z komuną. Jak sądzę że ty też przeżyłem komune  i wielu tu krzyczacych.
Właśnie również dzięki Tobie zorro został członkiem Rady Nadzorczej.Niedługo poczujesz socjologię w jego wypowiedziach.Kaczyści łgarstwo mają w genach.Nie bez powodu jarosławpolskęzbaw stworzył doktrynę"nie damy sobie wmówić,że białe jest białe".Dzięki temu ich przemysł pogardy i zakłamania ogłupił tak dużą część wyborców.Dzisiaj bredzą o tym,że suweren dał im władzę nie wspominając,że władzę dostali od niecałej 1/5 uprawnionych do głosowania i pomógł im jeszcze system przyznawania mandatów.Cała ich nachalna propaganda zmierza do tworzenia kultu jednostki.Będziesz miał okazję to obserwować już niedługo w polskich szkołach.
jestem gorszego sortu

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1085 dnia: Czerwca 25, 2016, 22:25:24 »
Właśnie również dzięki Tobie zorro został członkiem Rady Nadzorczej

A Wilhelm Tell został członkiem zarządu. Jurek poluzuj berecik, bo zmiana płci jak widać niewiele pomogła. Cale szczęście, że wśród KODziarzy są takie właśnie jak ty, skomplikowane przypadki. Sieroty po Kiszczaku i Jaruzelskim , porzucone dzieci Palikota i Grodzkiej.

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1086 dnia: Czerwca 26, 2016, 14:32:45 »
Możesz zacytować? Zorro  ja nic tu nie wspomniałem i Jaruzelskim wspomniałem tylko po prokuraturze który za komuny oskarżał tych co walczyli z komuną. Jak sądzę że ty też przeżyłem komune  i wielu tu krzyczacych.
uczepiłeś się prokuratora, że zmienił barwy, że nie jest strażnikiem komuny. czy nie miał prawa zmienić swoich przekonań? czy w obozie partii oszustów nie ma takich ludzi? po obu stronach jest ich wielu. nawet w więzieniach są tacy którzy po wyjściu na wolność nie wrócą do poprzedniego sposobu życia za którego zostali ukarani. na tym polega chyba demokracja, o którą tak zawzięcie "walczą" ci, którzy jej nie przestrzegają. nie można jednych potępiać za próbę naprawy swojego postępowania i oceniać, że muszą do końca życia chodzić w pokutnym worku.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1087 dnia: Czerwca 26, 2016, 17:04:48 »
Dziwna sprawa,  że każdy komuch który obecnie jest w pisie, z automatu dostaje rozgrzeszenie  :P. Jak widać swój komuch nie jest zły
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1088 dnia: Czerwca 26, 2016, 17:28:55 »
Dziwna sprawa,  że każdy komuch który obecnie jest w pisie, z automatu dostaje rozgrzeszenie  :P . Jak widać swój komuch nie jest zły
tu nie chodzi o rozgrzeszenie, ale o zwykłą uczciwość. wypomina się pzpr-owską przeszłość członkom PiS, a przecież w jedynie słusznej partii tuska aż roi się od komuchów. nie tylko zresztą od komuch, ale nawet od TW: https://wzzw.wordpress.com/2013/10/16/lista-wspolpracownikow-sb-w-platformie-obywatelskiej-%E2%98%9A%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99-przeczytaj/

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1089 dnia: Czerwca 26, 2016, 18:12:24 »
no nie wiekszosc z nich to z listy Macierewicza,  a jego liste to mozna o kant
 http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/byli-w-pzpr-sa-w-pis/kr311b2

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1090 dnia: Czerwca 26, 2016, 23:11:14 »
Możesz zacytować?

prosze:


jak wiesz prawidłową pisownią jest pisanie z dużej litery nazwisk, ale te osoby musza prezentować jakieś wartości, i chociaż mieć minimalny autorytet,,, chyba ci wyjaśniłem,,,

tak dla mnie większym autorytetem jest Jaruzelski jak Kaczyński

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1091 dnia: Czerwca 27, 2016, 00:16:22 »
Do pierwszego cytatu się nie będę odnosił jest jasny i klarowny,  a do drugiego pozwól że odpowiem Ci tak ja wasi idole (PiS ) "jest to, zdanie wyrwane z kontekstu " w całym, zdaniu tłumaczyłem co jak.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1092 dnia: Czerwca 27, 2016, 09:53:08 »
Zdania nie są wyrwane z kontekstu. Poczytaj sobie całe wpisy z 7 grudnia, bo sam czasami (a nawet częściej) nie wiesz co piszesz.
 Ludzie z PIS nie są moimi idolami, już to kiedyś napisałem. Martwię się raczej teraz kogo Ty swoimi głosami będziesz pchał do koryta. Jaruzelski nie żyje, a niedługo PełO wyginie jak dinozaury.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1093 dnia: Czerwca 27, 2016, 12:59:44 »
tak dla mnie większym autorytetem jest Jaruzelski jak Kaczyński, chociaż kiedyś było inaczej,  ale odkąd po śmierci brata wyprawia te cyrki, to stracił w moich oczach, i zgadzam się z    posłanka z nowoczesnej Jaruzelski bardziej sanował trybunał jak kaczynski, bo każdy wie ze pisem nie steruje zarząd pisu tylko jarek,,, a to co teraz się dzieje to jest dopiero preludium
teraz nie jest wyrwane z kontekstu,
Cytuj (zaznaczone)
W znaczeniu (komunikacji międzyludzkiej) – zależność znaczenia treści jakiegoś fragmentu tekstu, wypowiedzi lub słowa, od treści i znaczeń słów ją poprzedzających lub po nich następujących


Martwię się raczej teraz kogo Ty swoimi głosami będziesz pchał do koryta.
nie musisz się martwic, jak nie znajdę odpowiednich ludzi nie pójdę na wybory, a jak już pisałem w ostatnich nie głosowałem na PO ale i nie na PIS  :D 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2016, 13:05:47 wysłana przez piotrzpl »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1094 dnia: Czerwca 29, 2016, 14:57:18 »


Tak na przyszłość jakby ktoś chciał wrzucać info z "niezaleznych" mediów. XD

Uwielbiam zapach hipokrytów o poranku.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln