Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868264 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #705 dnia: Kwietnia 20, 2016, 19:51:44 »
Czytasz niemiecką prasę? Jak nie, to poczytaj, sam wyciągniesz wnioski.
Ale jaką konkretnie? Oni tu przecież też mają gazety z każdego światopoglądu. Czytam jak już to przedruki bo mi języka braknie ale są oceny z którymi się zgadzam i są takie z którymi się nie zgadzam. Jak wszędzie :)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #706 dnia: Kwietnia 20, 2016, 20:20:48 »
Jestem wystarczająco często w Polsce (w ciągu roku około 3 miesięcy), rozmawiam z ludźmi
no widzisz a my tu jesteśmy tu średnio 12 miesięcy w roku, a średnio raz na rok ja bywam w Niemczech bo mam tam rodzinę która tam żyje, mieszka i pracuje, ale nie nie wymądrzają sie  w kwestii polski,,,
rozmawiam z ludźmi, obserwuję i wyciągam własne wnioski
rozmawiam z ludźmi, obserwuję i wyciągam własne wnioski
no my tu mieszkający i żyjący rozmawiamy  i wyciągamy wnioski bo to wszystko nas dotyczy,,, a z boku to wiesz trochę inaczej to wygląda
 
Zanim następnym razem zabierzesz głos na czyjś temat, to się 10 razy zastanów, żeby bzdur nie pisać.
tak tak a czasami nie uważasz ze to ty piszesz bzdury,

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #707 dnia: Kwietnia 20, 2016, 20:28:00 »
w Niemczech bo mam tam rodzinę która tam żyje, mieszka i pracuje, ale nie nie wymądrzają sie  w kwestii polski,,,

A co mnie twoja rodzina obchodzi???


no my tu mieszkający i żyjący rozmawiamy  i wyciągamy wnioski bo to wszystko nas dotyczy,,, a z boku to wiesz trochę inaczej to wygląda

A ty co, masz monopol na wyciąganie wniosków? Jak jestem w Polsce, to nie jestem z boku. I przestań w końcu robić tymi przecinkami. Uszanuj czytających to forum i zacznij normalnie pisać.

tak tak a czasami nie uważasz ze to ty piszesz bzdury,

Forumowy omnibus się odezwał, co tylko same mądre rzeczy pisze.... :)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #708 dnia: Kwietnia 20, 2016, 20:33:17 »
no my tu mieszkający i żyjący rozmawiamy  i wyciągamy wnioski bo to wszystko nas dotyczy,,, a z boku to wiesz trochę inaczej to wygląda
To, że jest nieco z boku daje możliwość spojrzenia na pewne sprawy z innej perspektywy :) Widać wtedy chociażby, że u nas wcale nie jest tak źle jak to część polityków stara się wmówić społeczeństwu. Ale też i ta zielona wyspa może i jest zielona ale mogłaby być zieleńsza :)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #709 dnia: Kwietnia 20, 2016, 20:54:49 »
omnibus się odezwał, co tylko same mądre rzeczy pisze
no jakoś czytając twoje posty to odnoszę wrażenie i nie tylko ty ze usuwasz ze to ty masz racje i jesteś najmądrzejszy,

I przestań w końcu robić tymi przecinkami. Uszanuj czytających to forum i zacznij normalnie pisać.
no ja ciebie szanuje, a to tylko świadczy ze brak ci argumentów do dyskusji, a jakoś dziwne ze przecinki mogą powodować ze ktoś kogoś nie szanuje


Widać wtedy chociażby, że u nas wcale nie jest tak źle jak to część polityków stara się wmówić społeczeństwu.
no na razie nie jest źle, ale nie jest b.dobrze, ale jak się patrzy na to co wyprawia partia rządząca no to niedługo czeka nas pogorszenie,

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #710 dnia: Kwietnia 20, 2016, 21:02:32 »
no ja ciebie szanuje, a to tylko świadczy ze brak ci argumentów do dyskusji, a jakoś dziwne ze przecinki mogą powodować ze ktoś kogoś nie szanuje

Powtarzasz się chłopie do znudzenia. Nie chce mi się z tobą gadać. Bez odbioru.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #711 dnia: Kwietnia 20, 2016, 21:06:48 »
i dobra zmiana, czyli trafienie kulą w płot
http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/gigantyczna-ulga-od-rz%C4%85du-dla-biedronki-i-lidla-zap%C5%82ac%C4%85-polskie-sklepy/ar-BBrKLIY


a ponoc wszystko było gotowe i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #712 dnia: Kwietnia 20, 2016, 22:21:10 »
i dobra zmiana, czyli trafienie kulą w płot
http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/gigantyczna-ulga-od-rz%C4%85du-dla-biedronki-i-lidla-zap%C5%82ac%C4%85-polskie-sklepy/ar-BBrKLIY


a ponoc wszystko było gotowe i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach
To nie jest podatek od hipermarketów tylko podatek od konsumentów,bo hipermarkety nie drukują pieniędzy aby zaspokoić patologię w ramach 500 zł na każde dziecko.
Jeśli ktoś miał jeszcze do niedawna wątpliwości co do intencji kaczystów w sprawie TK to ostatni wybór Zb.Jędrzejewskiego na sędziego TK  oraz jego zachowanie podczas "przesłuchania"jeszcze jako kandydata na komisji sprawiedliwości i praw człowieka (przewodniczy doswiadczony prlowski prokurator Piotrowicz) nie pozostawiają żadnych wątpliwości.Również dopuszczeni do orzekania "bezpartyjni "w osobach Pszczółkowskiego i Przyłębskiej akurat dzisiaj dostali sraczki i nie uczestniczyli w corocznym Zgromadzeniu Ogólnym TK.Pszczółkowski("wybitny" prawnik od katastrofy smoleńskiej)swoje polityczne credo oznajmił publicznie podczas rozprawy TK nazywając je zdaniem odrębnym - wyjątkowo żałosnym.
Podczas głosowania nad kandydaturą Zb.Jarzębskiego w sejmie doszło do głosowania na "dwie ręce".Przedstawicielka ludu Zwiercan wyręczyła drugiego przedstawiciela ludu K.Morawieckiego głosując za niego.Kiedy opozycja ujawniła oszustwo sadownik Kuchciński robiący za marszałka sejmu zamknął obrady uniemożliwiając złożenie wniosku o reasumpcję głosowania - widocznie wiedział,że może wyjść na jaw jeszcze większy szwindel widoczny na zdjęciu gdzie brakuje 19 posłów PiSu w trakcie głosowania nad uchwałą w sprawie wyboru kolejnego sędziego do TK.Nagrania z wszystkich kamer które mogły by ujawnić większy szwindel zostały przekazane fachowcom Ziobry.Szkoda,że nie ludziom ułaskawionego niewinnego Kamińskiego,którzy specjalizowali się w dorabianiu dowodów.
W tunelu dobrej zmiany pojawiło się kolejne światełko a mianowicie antek majsterklepka oznajmił,że polska armia w ciągu najbliższych lat bedzie o 50 %
liczniejsza. Teraz wystarczy tylko dać broń do domu wszelkiej maści nacjonalistom i cały świat zacznie się nas bać.Na tak uzbrojoną najjaśniejszą z prezydentem z błogosławionego łona nikt się nie odważy podnieść ręki bo mu władza ludowa ją utnie.   
jestem gorszego sortu

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #713 dnia: Kwietnia 21, 2016, 00:52:56 »
Wygrac glosowanie o nominacje na sedziego do trybunalu,bez jednego glosu sprzeciwu i przy owacji opozycji ;D
Chlopaki z KOD-u ,z czym wy  do ludzi :)


PO,tylko dla idiotów.

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #714 dnia: Kwietnia 21, 2016, 08:07:45 »
Wygrac glosowanie o nominacje na sedziego do trybunalu,bez jednego glosu sprzeciwu i przy owacji opozycji
Bardzo komfortowa sytuacja  :(
W latach 70-tych i wcześniej też tak było.
_

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #715 dnia: Kwietnia 21, 2016, 12:10:39 »
Lata 70 to mielismy, przez ostatnie osiem lat rzadow PO.
Zaprzancom nie wyszedl przekret z wyjeciem kart  do glosowania i  sami  sie  zamotali  i osmieszyli.
Przytomnie  sie zachowal Kornel Morawiecki i  6 poslow Kukiza, ktorzy nie dali  sie sprzedac czerwonym.



http://wpolityce.pl/polityka/289625-poslowie-opozycji-zostana-ukarani-za-wyjecie-kart-do-glosowania-posla-obowiazuje-obecnosc-oraz-czynny-udzial-w-posiedzeniach-sejmu
PO,tylko dla idiotów.

piotrzpl

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2016, 12:41:54 wysłana przez piotrzpl »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #717 dnia: Kwietnia 21, 2016, 13:10:32 »




Tak wygląda twarz resortowego dziecka bez żony,rodziny,konta,prawa jazdy itp dupereli.
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2016, 15:24:18 wysłana przez piotrzpl »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #719 dnia: Kwietnia 21, 2016, 18:51:14 »
Tak wygląda twarz resortowego dziecka bez żony,rodziny,konta,prawa jazdy itp dupereli.

Za to ma wszystkie stawy cale, niepowybijane jak to maja SB-cy(choroba zawodowa)
Emerytury mu nie zabiora.
Spokojnie  moze spojrzec w lustro, bo ma czyste sumienie w przeciwienstwie do SB-kow.
PO,tylko dla idiotów.