Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868337 razy)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #345 dnia: Stycznia 30, 2016, 14:26:52 »
ale jak wydali ponad 300 baniek na muzem zydow to krzykow nie bylo ;)
320 000 000 złotych kosztowało Muzeum Historii Żydów- dotacja z budżetu państwa oraz miasta Warszawy łączenie ok. 140 000 000.
Bardzo zaskakuje mnie to że gdzie bym nie czytał komentarzy pd artykułem o dotacji dla Rydzyka wszędzie pojawia się temat Muzeum :D
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #346 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:28:46 »
Następne kłamstwo i ogłupienie ciemnego ludu przez szydło-straszydło. Kto pamięta jej wystąpienie wyjęte rondem z PRL w gminie Koniecpol o potrzebie zbudowania wodociągu i obietnicy pomocy? Otóż  przepadła poprawka o rezerwie celowej na wodociąg. PIS był przeciw!
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #347 dnia: Stycznia 30, 2016, 16:50:00 »

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #348 dnia: Stycznia 30, 2016, 20:34:20 »
Ja też chce :>
Ba! Ale czy sobie zasłużyłeś ;)

<*)))))>{

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #349 dnia: Lutego 04, 2016, 16:44:25 »
Czekają nas 4 lata a więc nie mamy się co ekscytować i rozpętywać karuzeli. Ja jestem po prostu zwykłym patriotą. Nie ważne jaka partia rządzi ( mimo, że mam swoje poglądy i głosuję na inną partię ) uważam, że najważniejsze by było czynione dobro społeczne.
Ja jestem patriotka gorszego sortu i nie chcę żeby takie indywiduum jak poseł Piotrowicz czynił dobro,którego konsekwencją jest paraliz Trybunału Konstytucyjnego,likwidacja służby cywilnej, prawo do inwigilacji każdego i o każdej porze,podnoszenie podatków,finansowanie telewizji partyjnej nazywanej dla zmyłki publiczną.Nie trzeba czekac tygodniami aby ocenić skutki działania takich ludzi jak czyniacy dobro od czasów PZPR poseł Piotrowicz.Wystarczy teraz zdjąc klapki i otworzyć oczy.We wtorek świat wstrzymał oddech jak biało(tapeta na twarzy)czerwona(szyja)Beata naśladując Mojżesza ukazującego na kamiennych tablicach 10 przykazań obwieściła - oczekiwany przez lud pracujący miast i wsi,program dyskryminacyjny nazwany 500+.Tym samym znalazła się w kręgu kandydatek do beatyfikacji."Dziecko to jest najlepsza inwestycja","Wsparcie rodzin jest najważniejszym priorytetem mojego rządu rzekła białoczerwona.Zapomniała dodać,że haslo wyborcze 500zł na każde dziecko to było wyborcze kłamstwo.Pewnie dlatego została wygwizdana w Krakowie podczas wręczania medali mistrzostw europy w piłce ręcznej.500+ zaczyna się kurczyć  za to rosną podatki w postaci nowych opłat bankowych,drożejących kredytów,podatku od handlu który dotknie nawet leki a wszystko po to żeby dać zamożnym a dyskryminować np samotne matki z jednym dzieckiem.Wyjątek stanowią  bezdzietni ojcowie jak np pan Tadeusz R.Biznesmen dostanie tyle ile zaśpiewa bo ma dobry operetkowy głos.
Do chóru posiadajacych operetkowy głos dołaczył dzisiaj antekmajsterklepka ogłaszając bez asysty reprezentacyjnej orkiestry wojska polskiego powołanie podkomisji(komisji ze względu na wymogi prawne nie mógł) d/s wyjaśnienia niewyjaśnialnego,czyli odtworzenia zamachu smoleńskiego.Wg antka zniszczono wiele dowodów ale to nie problem bo przecież PiS dysponuje fachowcami od dorabiania dowodów(patrz prowokacja wymierzona w Lepera).Pękające parówki czy aluminiowe puszki już widzieliśmy więc teraz czas na kolejne dowody.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2016, 16:49:04 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #350 dnia: Lutego 05, 2016, 21:04:37 »
Trochę na inny bieżący temat, po części powiązany z obecną władzą:

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #351 dnia: Lutego 20, 2016, 18:18:47 »
Czy pamiętacie Państwo owe zdarzenie w naszej historii? Ja byłam wtedy bardzo mała ale rodzice mi o tym wiele opowiadali :) Tak tylko w kwestii żartu, natrafiłam w sieci na takie foto i chciałam się podzielić wiadomością z historii. Nie spamuję, tylko dzielę się z forum obrazkiem... Bez żadnych zbędnych słów śmieci.

« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2016, 18:29:37 wysłana przez anna.kupiec »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #352 dnia: Lutego 20, 2016, 20:13:32 »
Pis pisze historię na nowo. W tvp1 już w wiadomościach prowadzący oświadczył że jest opinia grafologa na temat tw. Bolek. Na całym świecie chwalą jego zasługi,   A kaczorek go depta
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #353 dnia: Lutego 20, 2016, 20:31:19 »
Jak na razie zagramaniczne nagłówki są dużo ostrzejsze w ocenach niż nasze rodzime ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #354 dnia: Lutego 21, 2016, 11:39:02 »
Pis pisze historię na nowo. W tvp1 już w wiadomościach prowadzący oświadczył że jest opinia grafologa na temat tw. Bolek. Na całym świecie chwalą jego zasługi,   A kaczorek go depta
Na początek proste pytanie;dlaczego taboretowy wódz się rozchorował kiedy z szafy Kiszczaka wypadły teczki?Kolejne pytanie; dlaczego Kaczyńscy-"znani przecież światu wielcy opozycjoniści",nie byli przez tajne służby PRLu inwigilowani.Dlaczego ci"znani całemu światu"mają takie cienkie teczki jeśli je wogóle mieli, zwłaszcza słynna "fałszywa" lojalka Jarosława.Jaką rolę w tamtych latach pełnił ojciec Kaczyńskich Rajmund jeśli wezmiemy pod uwagę jego zasługi dla stalinowskiej władzy tuż po wojnie - były akowiec,powstaniec warszawski nie jest prześladowany.Jakie były powiązania Rajmunda ze Świątkowskimi..........itd,itp.Cała nagonka na Wałęsę ma moim zdaniem jeden cel, odwrócić uwagę od rzeczywistych powiązań Kaczyńskich a przy okazji zniszczyć symbol Solidarności by na jej gruzach zbudować przy pomocy usłużnych idiotów nowego narodowego bohatera.Bartoszewski użył kiedyś określenia "dyplomatołki"- dzisiaj do tego tytułu usiłuje nawiązać  Waszczykowski który zamiast interweniować za granicą w obronie Wałęsy ma zamiar dolewać oliwy do ognia stwierdzając,że Wałęsa był agentem.Jaka rolę w otoczeniu taboretowego wodza pełni komuszy prokurator Piotrowicz albo były komuch Maciej Łopiński zatrudniony w kancelarii Lecha Wałęsy a obecnie u dudapomocy.To są pytania na które powinniśmy szukać odpowiedzi a nie poddawać się prymitywnej manipulacji.Na koniec jeszcze jedno;co Kaczyńscy knuli za plecami Wałęsy,że kiedy ich pogonił zorganizowali palenie jego kukły.
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #355 dnia: Lutego 21, 2016, 15:51:49 »
Mama takie samo zdanie jak kolega, i kilka pytań do Jarosława i jego popleczników, niech odpowiedzą najpierw na poniższe cuda w życiu Kaczyńskich

http://naforum.zapodaj.net/28a2cc1d7de0.png.html

dla trzeźwo myślących nie zaślepionych jest wiadomo ze to jest gra PIS, jakoś przez kilkadziesiąt lat nic nie było, a tu momentalnie hokus pokus i znalazło się,,, na dodatek jak wiadomo Jarosław toczył od zawsze wojnę z Wałęsą, a dlaczego to robi odpowiedz jest prosta che wynieś na piedestał swojego braciszka, już kiedyś powiedział ze wszyscy z tych co dogadali się przy okrągłym stole to zdrajcy, tylko jego brat tam postępował prawidłowo   

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #356 dnia: Lutego 21, 2016, 21:58:41 »
jak wiadomo Jarosław toczył od zawsze wojnę z Wałęsą, a dlaczego to robi odpowiedz jest prosta che wynieś na piedestał swojego braciszka, już kiedyś powiedział ze wszyscy z tych co dogadali się przy okrągłym stole to zdrajcy, tylko jego brat tam postępował prawidłowo 
Taboretowy wódz walkę z Wałęsą zaczął kiedy został z otoczenia Wałęsy usunięty.Dopóki stał za jego plecami i usiłował nim sterować nie przeszkadzała mu wiedza o "Bolku".Pytanie brzmi;jaka rolę mieli do spełnienia Kaczyńscy usiłując sterować Wałęsą skoro wiedzieli ,że był agentem?
jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #357 dnia: Lutego 22, 2016, 08:46:41 »
można sobie zadać pytanie w kontekście moich pytań dotyczących rodu Kaczyńskich czy to nie braciszkowie byli sterowani przez pzpr i przypuszczam ze pytanie jest zasadne

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #358 dnia: Lutego 24, 2016, 12:30:30 »
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/oplata-audiowizualna-z-rachunkiem-za-prad-a-nie-z-innymi-podatkami

Dobra zmiana. XD

Co jeszcze podwyższą? Jakie jeszcze opłaty dorzucą? Może podatek (bo to NIE JEST abonament, nie mydlmy oczu ładnymi słówkami) za używanie radia w telefonie. XD

Rządzi nami przedszkole.
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2016, 12:36:49 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Nasz bohater narodowy... Lech Wałęsa
« Odpowiedź #359 dnia: Lutego 24, 2016, 12:31:39 »
Czy pamiętacie Państwo owe zdarzenie w naszej historii? Ja byłam wtedy bardzo mała ale rodzice mi o tym wiele opowiadali  Tak tylko w kwestii żartu, natrafiłam w sieci na takie foto i chciałam się podzielić wiadomością z historii. Nie spamuję, tylko dzielę się z forum obrazkiem... Bez żadnych zbędnych słów śmieci.

I myślisz, że Kaczyński nie współpracowali?

O naiwna.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln