Inne tematy > Tematy różne

Zbędne ubrania

(1/3) > >>

pola:
Witam,
Mam kilka zbędnych kobiecych ubrań. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, noszone parę razy, uprane i odłożone w głąb szafy. Szkoda mi ich wyrzucać, pomyślałam że może komuś by się przydały. Jest w Policach jakaś organizacja która by przyjęła ubrania? Przyszła mi na myśl "Dom samotnej matki". Myślicie, że to dobry pomysł?

cyganek:
Na ul.Siedleckiej w piwnicy pod przychodnią jest magazyn MOPS,tam również przyjmują odzież bo potrzeby są zawsze. Każde miejsce gdzie są ludzie potrzebujący jest dobre , do tego magazynu należy samemu tę odzież dostarczyć

superArkadiusz:
Ewentualnie pojemniki na odzież używana, choć wydaje mi się , że pomysł mojego przedmówcy jest dużo lepszy i na pewno ubrania trafią do potrzebujących.

Ważniak:

--- Cytat: cyganek w Października 13, 2015, 11:20:49 ---Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2015
--- Koniec cytatu ---
RLY? Odświeżasz temat po tylu latach? Posty chcesz nabić?

koko:
superArkadiusz, pojemniki, o których piszesz, stoją nielegalnie w wielu miejscach. Firma zbiera w ten sposób odzież, którą sprzedaje do sklepów z odzieżą używaną.
Zbędną odzież można zostawić w OPS przy ulicy Siedleckiej (w piwnicy), w PCPR przy ulicy Szkolnej (dawne warsztaty szkolne). PCPR organizuje w ostatnią środę miesiąca wietrzenie szaf. W tym dniu można przyjść i wybrać sobie za darmo to, co nas interesuje. Dodam, że do PCPR można przynieść wszystko: zabawki, sprzęty domowe, książki, buty i wiele innych rzeczy. Odzież można też zanieść do Domu Samotnej Matki.
Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej