Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: PIS STOP!!!  (Przeczytany 16810 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Października 08, 2015, 06:52:20 »
No nie oszukujmy, nie wyjeżdża sie z kraju zostawiając rodzine bo maja ulice bez dziur i ładniejsze place zabaw. Ludzie wyjeżdżają bo za granica jest łatwiej zyc jak sie ma nagrana robotę. Nie trzeba się martwic aby starczyło do 10. Gdybym miał więcej odwagi sam bym wyjechal, bo ze strony państwa i to nie zależnie od tego kto byl u władzy PiS czy PO nie spotkalo mnie nic dobrego a wręcz przeciwnie wszystko idzie pod górkę. Ale to co napisal dapol uważam za słuszne, ze ludzie którzy zdecydowali wyjechac za granice i tam pracują i żyją nie powinni miec prawa głosu bo niby z jakiej racji? Decydując sie na wyjazd tym samym traca możliwość glosu.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Października 08, 2015, 09:51:49 »
Ale to co napisal dapol uważam za słuszne, ze ludzie którzy zdecydowali wyjechac za granice i tam pracują i żyją nie powinni miec prawa głosu bo niby z jakiej racji? Decydując sie na wyjazd tym samym traca możliwość glosu.

Wiekszych glupot dawno nie czytalem, chocby z takiej racji, by miec jakis wplyw na odsuniecie od wladzy tych przez ktorych sie wyjechalo. To, ze niektorzy nie maja odwagi, czy mozliwosci wyjazdu nie znaczy, ze maja wylacznosc na decydowanie o tym, kto bedzie w Polsce rzadzil. To w duzej mierze dzieki osobom, ktore wyjechaly dochody budzetu panstwa polskiego zasilane sa przez srodki zarobione za granica. Ale o tym to juz sie oczywiscie nie wspomina. 

piotrzpl

  • Gość
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Października 08, 2015, 11:37:14 »
panowie spokojnie  ;),,, po drugie jest to temat polityczny i poświęcony partii pis, i dyskusji co nas może czekać jak dojdą do władzy, a z tego co widać będą cyrki i to jeszcze jakie, p. Macierewicz i Kaczyński już nam to  zafundują ,,, co do pardwa głosowania ludzi na obczyźnie, moje zdanie jest podobne jak wielu  Polaków żeby nie powiedzieć większości, a mianowicie ze polonia nie powinna mieć prawo głosować, ale nie pozbawiał bym prawa głosu tych co pracują tylko pracują na zachodzie a żyją w Polsce  i ich rodziny i tu wydają pieniądze,,, dlaczego taki pogląd, proste ten co pracuje na zachodzie  wiadomo ma wpływ na gospodarkę, a tylko pracuje za granicą,,, co do polonii dlaczego oni mają nam układać kto ma rządzić u nas, żyje wraz z rodzina i nie ma zamiaru wracać, niech tam układ politykę,,, to ze polonia ma prawo głosu jest pomysłem solidarności w latach 90 ponieważ było pewne ze polonia będzie głosować za solidarnością,,, w dużej mierze dzięki polonii wygrał tez Duda,,, 

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Października 08, 2015, 13:53:23 »
Ogólnie to nawet w temacie o PO dyskutowało się w większości o PIS :D
Bo wszyscy zapomnieli o 8 latach sprzedawania Polski przez rząd, teraz wszyscy się skupili na tym co zrobi PIS, który jeszcze nawet nie rządzi.

Taka ciekawostka: http://demotywatory.pl/4560081/Dlaczego-boja-sie-Macierewicza

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Października 08, 2015, 18:49:55 »
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2015, 19:26:26 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Października 08, 2015, 20:00:35 »
jeszcze nawet nie zaczął rządzić pis a już lamenty ludzi, zajmijcie się może własnymi problemami a w dzień wyborów idźcie na wybory, później płaczcie jak to jest albo będzie źle, a najlepiej to podsumujcie ich po 4 latach rządów.
o po jakoś wszyscy zapomnieli jak ludzi w ch...a robiło naobiecywało i g(ł)ówny przewodniczący partii s....dolił za granicę tam zarabiać pieniądze wystawił nas wszystkich chociażby z wiekiem emerytalnym i śmieje się z durnych polaczków, którzy boją się cokolwiek zrobić albo chociażby odezwać, strajkują co chwilę tylko nauczyciele, standardowo górnicy kilka razy w roku i pielęgniarki ostatnio nawet wszyscy mundurowi, a przecież miało być tak piękni i "ludziom miało żyć się lepiej", już wszyscy zapomnieli o tych hasłach reklamowych PO ??? Obiecanki cacanki jedni drugich warci, ale najlepiej to podsumowuje się po odbyciu rządów a nie przed, więc chyba nie ma co krakać co będzie gdyby.... pożyjemy zobaczymy.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Października 08, 2015, 20:12:51 »
strajkują co chwilę tylko nauczyciele, standardowo górnicy kilka razy w roku i pielęgniarki
zgadza się strajkują, ale z tego co zauważyłem obecny rząd rozmawia ze strajkującymi, z lepszym lub gorszym efektem, a jak rządził pis to pielęgniarką zagłuszał telefony. ot taka mała różnica.
co do wieku emerytalnego - chyba większość europy pracuje do 67 (mogę się mylić). ale duda ma dać wybór polakom - pracujcie krócej - huraaaa!!!! tylko zapomniał dodać że gówniane emerytury dostaniecie.
Obiecanki cacanki jedni drugich warci,
i tu masz 100% rację
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Października 08, 2015, 20:19:50 »
po tym jak tusk wprowadził wiek emerytalny od 67 roku życia Merkelowa tylko przyklasnęła i od razu w niemczech obniżyła wiek emerytalny.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Października 08, 2015, 20:25:23 »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Października 08, 2015, 20:33:18 »
taa? tylko że w tamtych krajach żyje się lepiej i państwo ich tam tak nie kopie w d..ę, bardzo dobre warunki socjalne, mam bardzo wielu znajomych za granicą i proszę weź nie porównuj zachodniej europy do Polski ani Polski do Rosji, to tak jak porównywać białe do czarnego, różnicę widać na pierwszy rzut oka więc nie ma o czym gadać.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Października 08, 2015, 20:34:47 »
na jak widać nie ma.
a tu jeszcze na osłodę
http://www.fotosik.pl/zdjecie/4182c06636e3572d
mogę tak w nieskończoność. i nawet by mnie to bawiło gdyby nie było takie smutne i prawdziwe
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2015, 20:40:37 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Października 08, 2015, 20:39:26 »
poz tym człowieku, liczysz na jakąkolwiek emeryture ?? jak sam o tym za wczasu nie pomyślisz i sobie sam nie odłożysz to szczerze Ci powiem że gówno dostaniesz od państwa które tylko nas ze wszystkiego kroi, niebawem będziemy za wdychane powietrze płacić.

i masz rację nie warto z Tobą dyskutować, bo w każdym temacie masz osobne zdanie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Października 08, 2015, 20:42:04 »
poz tym człowieku, liczysz na jakąkolwiek emeryture ??
przeczytaj kilka postów wstecz - liczę tylko na siebie
bo w każdym temacie masz osobne zdanie.
znaczy inne niż twoje - a to już nie do przyjęcia
i dobranoc - idę mecz oglądać
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2015, 20:45:31 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Października 08, 2015, 20:45:51 »
nie nie inne niż moje, tylko widzę że bardzo lubisz siać tu zamęt i dziwie się co to ma na celu. Mimo krótkiego stażu na tym forum.


idź idź, pewnie później bedziesz gadał że grają jak patałachy, taki z Ciebie patriota.
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2015, 20:48:58 wysłana przez heineken »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: PIS STOP!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Października 08, 2015, 21:03:58 »
no zerknąłem i nie wierzę. normalnie ręce opadają. nie ma jak wsadzać komuś w usta słów których nie wypowiedział. naprawdę - postawa godna do naśladowania
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!