Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Związki Zawodowe w Zch Police  (Przeczytany 43696 razy)

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #60 dnia: Października 04, 2015, 12:41:21 »
...tia.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #61 dnia: Października 04, 2015, 21:03:42 »
Prawdziwy członek anonymous :)

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #62 dnia: Października 04, 2015, 21:19:27 »
Ja tam się nie kryje z tym kim jestem.

Skoro tak to ja poproszę o przedstawienie się. Miło będzie wiedzieć z kim rozmawiamy.

Rozumiem, że odpowiedzi na postawione pytania będą opracowane w formie pisemnej i można prosić o przesłanie ich na zakładowego maila? Chciałbym spotkać się osobiście z Panią Anną, ale obawiam się, że czas mi na to nie pozwoli. Oczywiście chodzi o odpowiedzi merytoryczne, a nie w stylu "wszystko jest dobrze, tak jak powinno być". Domyślam się też, że nie będzie przeszkodą fakt, że jestem zapisany do innego związku niż ten reprezentowany przez Panią Annę? Przypominam że chodzi o pytania postawione w moim pierwszym poście w tym temacie.

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #63 dnia: Października 04, 2015, 22:43:52 »
Nie wydaje mi się żebym pisał posty które miał bym sygnować imieniem i nazwiskiem. Moze zacznij od siebie. Swoja drogą nikogo tu nie pomawiam ani nie ublizam i raczej moje nazwisko tu by nic nie zmienilo. Odnosnie prywatności raczej polecam tak formułować posty żeby nikt nie musiał doszukiwać się tożsamości. Jednoczesnie warto pamiętać że prywatnosć w internecie i konsekwencje to kwestia czasu.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #64 dnia: Października 04, 2015, 22:56:46 »
Ciekawe czy jak bym tu na forum napisał gdzie pracujesz, kim jestes z imienia nazwiska i gdzie mieszkasz

no ja tez nikomu nie ubliżam, ale chciałeś ujawnić, a swoje strzeżesz,,,

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #65 dnia: Października 04, 2015, 23:10:40 »
No nie mozliwe.

Post Merge: Października 04, 2015, 23:10:43

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #66 dnia: Października 05, 2015, 06:29:54 »
Czyli jest pan najnormalniej w świecie jest pan średnio rozgarniętym hipokrytą, panie Bart. "Ja tam się nie kryję z tym kim jestem, ale nazwiska nie podam, bo nie, niech inni podadzą". Żal mi pana.

Piotrzpl, zauważ, że odpowiadając Bartowi robisz dokładnie to, co jest w interesie Barta i Związków - kierujesz rozmowę na inny tor. Zaraz przestaną być ważne związki i ich praca, tylko to kto kim jest. Nie karm trolla.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #67 dnia: Października 17, 2015, 20:09:43 »
i jak przypuszczam było to jedno razowe wejście, temat zniknie pan tez
no co się stało z p. spokojnie ,,, no chyba miałem racje ze to było jednorazowe wejście aby mi nawsadzać, i chyba był to kolega z biura p. Ani   

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #68 dnia: Października 20, 2015, 18:08:00 »
Nie będe pisał bo widze ze sie nakręcasz tym zmieniając temat. Woda na młyn. Pewnie żyjesz tym forum zaglądając co minutę i szukając kolejnego chętnego do głupiej rozmowy.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #69 dnia: Października 20, 2015, 18:18:51 »
Nie będe pisał bo widze ze sie nakręcasz tym zmieniając temat. Woda na młyn. Pewnie żyjesz tym forum zaglądając co minutę i szukając kolejnego chętnego do głupiej rozmowy.
a jednak piszesz,,, ta  nie śpię >:(, nie pracuje >:(,  tylko siedzę na forum ::), no normalnie rozgryzłeś mnie :'(, ja po prostu żyje tym forum ;D,,, a napisałem aby pokazać ze jednak miałem racje 8),,, a uważam ze temat do zamknięcia już się dowiedzieliśmy jak związkowcy sobie zabezpieczyli premie    a na marginesie forum jest do tego aby dyskutować ;),,,
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2015, 18:23:33 wysłana przez piotrzpl »

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #70 dnia: Października 21, 2015, 09:33:51 »
Hehe słabe.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #71 dnia: Października 21, 2015, 11:54:36 »
Temat nie dotyczy samej premii związkowców. No chyba ze zle zatytułowałeś.

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #72 dnia: Października 21, 2015, 12:09:31 »
Niestety jest to tylko forum publiczne a nie encyklopedia i trzeba się liczyć z tym ze nie wszytkie informacje mozna tu zamieszczać i nie mowie tylko o zwiazkach ale i o sytuacji firmy. A druga sprawa ze nie kazdemu chce się po prostu dyskutować z ludzmi ktorzy nie raz w ogole nie są związani z firmą. Moim zdaniem są od tego biura i tam mozna wiele się dowiedzieć. Wiadomo forum wygodne... napiszesz i czekasz łaskawie ale nie ma co oczekiwać że nankaźde pytanie będzie odpowiedź.

Offline masamix

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 25, 2018, 21:26:26 »
Nie możliwe 3 lata mineły a w tej firmie nic się nie zmieniło choć w sumię to na gorsze ... czas chyba na kolejne nowe dwa zwiazki zawodowe by więcej osób mogło przy korycie się na chapać.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 26, 2018, 08:55:36 »
'piotrzpl' Jesteś bohaterem, ba, nede wszystko tchurzem. Założyłeś temat i oczekujesz na podpowiedzi bo sam nie wiesz co robić i  nic nie robisz bo się boisz.  Szukasz kogoś, kto zajmie się tym problemem, czyli "weźmy się do roboty a zoboczycie że dacie sobie radę". Chcesz wciągnąć w to wszystkich,  tak się nie da. Sądząc po wieku to już troszkę masz lat (i pracujesz w 'molochu' bądź w 'budrzetówce'), ale zapomniałeś że w Polsce się już wszystko dawno zmieniło i już nie wielu to interesuje. A może Tobie chodzi o małe referendum, czyli kto za a kto przeciw?

No założył i co Ci przeszkadza? Załóż sobie temat odmienny i już jak chcesz.

Post Merge: [time]Czerwiec 26, 2018, 09:01:00 [/time]
Jestem zdania że jeśli komuś nie podoba się to co związki zawodowe robią to wcale nie musi odbierać pieniążków które są "wynegocjowywane" poza wypłatą. Zawsze może sam starać się o podwyżki o system pracy i całą resztę.


Hahahaha jesteś geniuszem...

Post Merge: [time]Czerwiec 26, 2018, 09:08:14 [/time]
Mógłbyś znaleźć i zadzwonić ale nie uzyskałbyś żadnej odpowiedzi... Cos mi pisałeś o babci ktora ma wasy. Spójrz na swoje wypowiedzi. Mądry w gadce zza monitora nic poza tym. Zacznij działać a nie biadolisz jakie to Twoje życie na zakładach jest niesprawiedliwe. Szkoda pisania na takich cwaniaczkow internetowych.

I po co się stresujesz??? Jest forum jest dyskusja... Jest internet do którego każdy ma dostęp w tych czasach i można zrobić sobie herbatkę usiąść przed monitorkiem i podyskutować. To źle? Nie rozumiem.

Post Merge: Czerwca 26, 2018, 09:15:13
Dla pracowników oddelegowanych premia naliczana jest w stu procentach

I to mi osobiście się nie podoba.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2018, 09:15:13 wysłana przez fafik »