Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Związki Zawodowe w Zch Police  (Przeczytany 43880 razy)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #30 dnia: Września 29, 2015, 18:12:50 »
Piotrzpl powiedz mi jak Ty byś sie zachowal jak byd miwl usiąść do rozmów z zarządem. Sądzę ze wtedy byś siedzial i słowa z siebie nie wydusil w trosce o swoja posadę. Wyprzedzając Twoja odpowiedz nie jestem żadnym zwiazkowcem ani przyjacielem Pani Anny tylko zwykłym szarym pracownikiem z wytworni. Ale jak tak czytam te Wasze marudzenie i szukanie dziury w całym to mi sie drobne w kieszeni nie zgadzaja. Powiedz ile razy byles w związkach aby podać swój pomysl?? Biadolicie tylko przez Internet ale żeby spiac d..e i działać to tak najwygodniej.

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #31 dnia: Września 29, 2015, 21:33:33 »
Heh siedzi gościu na du**e w pracy pewni i w ramach wolnego czasu wysypuje swoje frustracje a sam nie ma najmniejszego pojęcia jak wszystko działa. Wyobraz sobie że spoooora częśc ludzi liczy się ze zdaniem związkowców. Żałosne jest tylko najezdzanie na ludzi podszywając się pod pseudonimami i wytykanie innym swoich błedów. Przestań swoją miarą mierzyć. Niektórzy mają w tej firmie dobre zamiary i poza nią się potrafią z zakladami identyfikować. Twoja postawa jest typowo roszczeniowa...Ja, Mi, Mnie daj cos więcej, przynajmniej dobre słowo. Wiesz co, glupie w Twoim pisaniu jest to ze naprawde duzo osób chce zrobić sporo dobrego ale własnie przez takie Twoje trolowanie odechciewa się wszystkiego.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #32 dnia: Września 30, 2015, 00:05:23 »
Nie ma co karmić trolla, niestety ale jeszcze trochę malkontentów na zakładach zostało ( pewnie po poprzednim ustroju ). Czasy się zmieniają, firma się rozwija w dość szybkim tempie lecz niektórym nic nie dogodzi wiecznie będzie mało i wiecznie coś się nie podoba ) , wiadomo są tematy które wzbudzają emocje ale jak czasem słychać "starych wyjadaczy" to naprawdę nie wiem w jakim oni świecie żyją.
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Malkontent

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #33 dnia: Września 30, 2015, 11:13:27 »
no jak przypuszczam wszystkie trzy powyższe posty dotycz mojej skromnej osoby, no a ze jestem dobrze wychowany musze odnieść się do nich
Piotrzpl powiedz mi jak Ty byś sie zachowal jak byd miwl usiąść do rozmów z zarządem.
wiec tak jest to takie gdybanie gdyby co jak na zasadzie gdyby babcia miała wąsy,,, ja nie jestem na miejscu p. Anny T. i spokojnie to nie ja startowałem do zarządu zawiązków, a skoro tam jest to ma wykonywać swoje obowiązki prawidłowo i z pełnym zaangażowanie, no i działać przede wszystkim na korzyść pracowników, ja jako aparatowy spełniam wszystkie te punkty,,,

. Ale jak tak czytam te Wasze marudzenie i szukanie dziury w całym to mi sie drobne w kieszeni nie zgadzaja
to nie jest marudzenie tylko zadane pytanie na temat który jak widać interesuje wielu forumowiczów,,, co do drobnych no to sorry albo ci ktoś podbiera albo masz dziurę w kieszeni
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2015, 11:15:57 wysłana przez piotrzpl »

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #34 dnia: Września 30, 2015, 13:09:02 »
Uderz w stół a nożyce itd.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #35 dnia: Września 30, 2015, 13:16:50 »
TROLU!!! SPAMERZE!!! HEJTERZE!!!

spokojnie człowieku nerwy na urodę szkodzą, ;) nie spinaj się tak bo jak już pisałem wcześniej żyłka pierdząca ci pęknie i będzie miał problem  >:(

Gdybyś był aparatowym albo kimkolwiek w tej firmie to znałbyś numer telefonu do P.An-ny.
powiem ci tak jestem aparatowym i i to z bardzo długim stażem pracy,,, co do telefonu, mógłbym znaleźć i zadzwonić, i jak przypuszczam nie otrzymał bym odpowiedzi tak jak nie otrzymałem w OPZZ, solidarność, kontra ta informacja jest skrzętniej strzeżona prze związkowców,,, po drugie pytanie zostało tu zadane i wielu tu oczekuje odpowiedzi    ;)

A tak pier.olisz i piszesz bzdury jak mało który i nabijasz sobie posty.Inni cię karmią ja będę opierda...

przeczytaj moje posty i swoje w tym temacie i innych i łatwo zauważyć kto pisze tu na temat i z sensem, a ty i co niektórzy nie macie nic konkretnego i i na temat do powiedzenia, a ubliżanie innym świadczy tylko o tym, możesz sprawdzić ja w żadnym poście nikomu nie ubliżyłem, ubliżaj tylko ludzie o niskim pozimniej inteligenci,  ???

« Ostatnia zmiana: Września 30, 2015, 13:27:09 wysłana przez piotrzpl »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #36 dnia: Września 30, 2015, 20:40:29 »
Mógłbyś znaleźć i zadzwonić ale nie uzyskałbyś żadnej odpowiedzi... Cos mi pisałeś o babci ktora ma wasy. Spójrz na swoje wypowiedzi. Mądry w gadce zza monitora nic poza tym. Zacznij działać a nie biadolisz jakie to Twoje życie na zakładach jest niesprawiedliwe. Szkoda pisania na takich cwaniaczkow internetowych.
« Ostatnia zmiana: Września 30, 2015, 20:42:08 wysłana przez Beny2002 »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #37 dnia: Września 30, 2015, 20:50:03 »
Zacznij działać a nie biadolisz jakie to Twoje życie na zakładach jest niesprawiedliwe

a czy ja gdzieś w którymś poście narzekałem i biadoliłem jak ja mam to ciężko w zakładach,,, nie przypominam sobie,,, piszesz tylko żeby pisać,,, a może zaczniesz wreszcie na temat pisać,,, zostało zadane tu pytanie na wyraźna prośbę p. Anny T. i wielu czeka na odpowiedz,,, a ja widzę znalazło się wielu obrońców "uciśnionych", jeszcze troche i dojdziemy do tego jak to panowie związkowcy maj przerąbane, i ciężkie życie w tych swoich biurach,,, panowie może cos na temat, a nie ble ble ble


Post Merge: Października 01, 2015, 13:53:21
no i dorwałem nowy system premiowania no i dalej nie ma odpowiedzi na zadane pytanie, w systemie są zawarte tylko ogólniki, i nic więcej ,,, czyli dalej nie wiemy jak mają naliczana premie elita zakładu czyli członkowie związków zawodowych :( :'(
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2015, 13:53:21 wysłana przez piotrzpl »

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #38 dnia: Października 02, 2015, 15:08:01 »
Pewnien jak byś coś robił sam dla ludzi to mógłbyś być wybrany na wydziałowego. Ciekawe dlaczego nie jesteś skoro taki cwaniak jestes i masz na wszystko złoty środek. Zobaczył byś jak to jest pomagać kiedy tacy jak Ty psy wieszają. Jedyne na co Ciebie stać to wytykanie innym. Szkoda slów na Ciebie. Identyfikujesz się z firmą..masz pomysly albo pytania to idz do biurowca i skorzystaj z zasobu słow który posiadasz. Na siłe nikt tu nikogo nie trzyma a jak chcesz zeby cos sie zmienilo w firmie to zacznij od siebie i swoje postawy.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2015, 15:14:04 wysłana przez Bart »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #39 dnia: Października 02, 2015, 15:24:13 »
Bart to nie ma najmniejszego sensu tłumaczyć takiej osobie bo to nic nie da.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #40 dnia: Października 02, 2015, 17:11:55 »
Pewnien jak byś coś robił sam dla ludzi to mógłbyś być wybrany na wydziałowego
Ciekawe dlaczego nie jesteś skoro taki cwaniak jestes i masz na wszystko złoty środek.
mógłbym ale nie podnieca mnie praca społeczna do tego trzeba mieć żyłkę społecznika a ja nie mam
Zobaczył byś jak to jest pomagać kiedy tacy jak Ty psy wieszają
pchaja się do koryta zdawali sobie z tego sprawę ze będą na nich psy wieszali wiec do kogo żal,,, zawsze mogą zrezygnować, nikt nie trzyma na siłe
Identyfikujesz się z firmą...
Na siłe nikt tu nikogo nie trzyma a jak chcesz zeby cos sie zmienilo w firmie to zacznij od siebie i swoje postawy.
tak Identyfikuje się z firma bo pracuje w niej bardzo długo,,, ale to jest temat związany z związkami nie firmą, wiec chyba pomyliliście tematy,,, po drugie dziwi mnie jedna rzecz bardzo często pojawiacie się mniej więcej o tej samej porze dnia macie identyczne poglądy i zdanie na  temat,,, czasami  nie jesteście jedna osobą,,, i przypominam temat dotyczy jak mają naliczane premie związkowcy a nie  dotyczy mojej skromnej osoby, a jeśli chcecie pogadać o mnie złaźcie temat,,,

 
 
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2015, 17:27:55 wysłana przez piotrzpl »

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #41 dnia: Października 02, 2015, 17:51:16 »
To idz chlopie do związków i się zapytaj a nie pier..olisz tu jak potłuczony. Jesli masz watpliwości kto pisze to sobie IP sprawdz. Widze ze dalej brniesz w błoto a nie dostrzegasz tego że sam jestes typowym roszczeniowcem ktory chcialby wiecej dla siebie i pewnie boli Cie to ze inni mają więcej moze nie tyle w portfelu co szacunku u innych. Moge sie zalozyc ze pewnie podpier...alasz sasiadów zle parkujących a w pracy donos za donosem piszesz. Z kazdym postem sie pogrązasz. Ciekawe czy w pracy tak samo Cie ludzie postrzegaja jak tutaj. Pewnie masz to gdzies...kwestia przyzwyczajenie. Idz do zwiazków zadaj pytanie to dostaniesz odpowiedź chyba ze sie boisz a to tylko o Tobie swiadczy. Widocznie pół dnia spedzasz na zmontowaniu paru pytan które trudno przyszly by do glowy podczas rozmowy w biurze. Łatwo byc anonimowym prawda?  Nie wiem jak inni ale jak ja mam pytania to je zadaje a umiejętnosc czytania pozwala mi znalezc wlasciwe osoby ktorym pytania mozna zadawac. Jesli dlugo pracujesz w firmie to wiesz gdzie pojsc z problemami...chyba ze kazdy ma.juz Ciebie dosyc bo z duperelami przychodzisz. Przepraszam jesli Ciebie troszke tu uraziłem..ale troszke jestes denerwujący.

Post Merge: Października 02, 2015, 17:53:24
Swoją drogą nie jestes na tyle interesującą postacią w tym temacie żeby nowe posty na Twoj temat zakladac...co by pewnie bardzo podniosło Twoje męskie ego.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2015, 17:53:24 wysłana przez Bart »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #42 dnia: Października 02, 2015, 18:13:55 »
Swoją drogą nie jestes na tyle interesującą postacią w tym temacie żeby nowe posty na Twoj temat zakladac...co by pewnie bardzo podniosło Twoje męskie ego.

wniosku cos innego sam tego dowodzisz swoimi postami,,, tłumaczyć się nie będę bo nie komu,,, a na pytania odpowiedzi w tym temacie  znajdziesz w moich postach, no ale to trzeba umieć czytać ze zrozumieniem a widzę ze ty z kolega macie z tym problem,,, normalnie mnie rozszyfrowałeś :):):):) walnąłeś inteligencja i psychologią,,, 

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #43 dnia: Października 02, 2015, 18:43:21 »
Czyli dalej jak Ci się proponuje żebyś poszedl osobiście do Pani Anny dowiedziec to ucinasz temat, nasuwa się jedna myśl. Jesteś tchórzem, wymagasz żeby konkretnie Ci tu odpowiedzieć. To ze robisz wiele lat na zakładach nie oznacza ze się z firma identyfikujesz. Takze Sherlocku, który wszędzie widzi podstęp zegnam Cie ozięble.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #44 dnia: Października 03, 2015, 09:44:57 »
możesz pisać o mnie co chcesz i nie tylko ty, wisi mi to i nie robi na mnie żadnego wrażenia, a wasze opnie mnie nie interesują, mam swoich znajomych i ich opinia jest dla mnie ważna,,, co do tematu to jak idzie wyczytać z postów p. Anny T. ona mi proponuje to co posiadam czyli oficjalne dokumenty które można znaleźć w  zakładowym internaucie, a tam jest ogólniki i nie odpowiada na moje pytanie,,, a pytanie szczegółowe zadałem w kilku związkach odpowiedz była typu, ze musza poszukać, podeślą mi na neta bo kupę dokumentów, no i do dziś nie mam informacji,,,  a moje pytanie jest proste "według czego mają naliczane premie związkowcy, ile w % mają, no i ile razy nie mieli całej premii" no zastanawiające jest to ze związkowcy zasłaniaj się papierkami w tak prostym pytaniu i na temat tego co ich dotyczy i na dodatek ze dokładnie wiedza jak mają naliczane i od czego   
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2015, 09:50:58 wysłana przez piotrzpl »