Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Związki Zawodowe w Zch Police  (Przeczytany 43683 razy)

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #15 dnia: Września 25, 2015, 21:23:07 »
Jeśli ktoś należy do związków i widzi, że to jeden wielki przekręt, to może się wypisać.
Jeśli nie należy, to co go to obchodzi co tam się dzieje ?



piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #16 dnia: Września 26, 2015, 15:17:41 »
A tak na marginesie masz cos innego do powiedzenia, bo tylko to piszesz,,, i ameryki nie odkryłeś,,, a tu toczy się dyskusja, i każdy może wypowiedzieć swoje zdanie,,,

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #17 dnia: Września 26, 2015, 20:10:03 »
Wypowiedziałem swoje zdanie.


Co mam ci napisać ?
Że to klika siedząca przy korycie, która przy każdych negocjacjach z prezesem, załatwia swoje prywatne interesy ?
Każdy to wie.
Możesz być w tych związkach, albo się wypisać.


Najlepsze wyjście - związki na zewnątrz opłacane ze składek.


Offline Włodek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #18 dnia: Września 27, 2015, 11:06:48 »
'piotrzpl' Jesteś bohaterem, ba, nede wszystko tchurzem. Założyłeś temat i oczekujesz na podpowiedzi bo sam nie wiesz co robić i  nic nie robisz bo się boisz.  Szukasz kogoś, kto zajmie się tym problemem, czyli "weźmy się do roboty a zoboczycie że dacie sobie radę". Chcesz wciągnąć w to wszystkich,  tak się nie da. Sądząc po wieku to już troszkę masz lat (i pracujesz w 'molochu' bądź w 'budrzetówce'), ale zapomniałeś że w Polsce się już wszystko dawno zmieniło i już nie wielu to interesuje. A może Tobie chodzi o małe referendum, czyli kto za a kto przeciw?

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #19 dnia: Września 27, 2015, 18:21:52 »
'piotrzpl' Jesteś bohaterem, ba, nede wszystko tchurzem. Założyłeś temat i oczekujesz na podpowiedzi bo sam nie wiesz co robić i  nic nie robisz bo się boisz.  Szukasz kogoś, kto zajmie się tym problemem, czyli "weźmy się do roboty a zoboczycie że dacie sobie radę". Chcesz wciągnąć w to wszystkich,  tak się nie da. Sądząc po wieku to już troszkę masz lat (i pracujesz w 'molochu' bądź w 'budrzetówce'), ale zapomniałeś że w Polsce się już wszystko dawno zmieniło i już nie wielu to interesuje. A może Tobie chodzi o małe referendum, czyli kto za a kto przeciw?

no jak widzę chyba następny związkowiec się pojawił, po czym wnioskuje,,, ogólnikowe nic konkretnego, styl polityka i związkowca, no i z tonu widać ze ubodły pytania do pani Ani, na której prośbę temat został założony, i mam nadzieje ze zadane pytania dostana konkretne odpowiedzi,,,

ps; p. Włodku  na przyszłość pisz bardziej konkretnie nie moralizuj

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #20 dnia: Września 28, 2015, 08:40:12 »
Piotrzpl:w sumie to nie wiem o co ma Pan tyle goryczy w sobie. Skoro piszę "pracownicy" to o nikim nie zapomniałam. Są pracownicy fizyczni, są tzw. umysłowi i dobrze by było, aby każdy szanował każdego i jego pracę.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2015, 08:42:06 wysłana przez An_na »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #21 dnia: Września 28, 2015, 09:07:15 »
no spodziewałem się ze nie otrzymam odpowiedzi, a nie udzielenie odpowiedzi na moje pytania jak i innych potwierdza tylko nasze twierdzenie ze jesteście tylko aby pilnować własnych interesów,,, no i chyba nie ma sensu już dyskutować bo nie ma sensu, skoro rozmówca ucieka od odpowiedzi,,,

ps; moje pytanie < jak mają naliczaną premie kwartalną pracownicy kadr, rachuby, pracownicy biurowca, oraz wy związkowcy, no i ile razy nie mieliście premii > pracownicy wiadomo jak maj jest produkcja jest premia
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2015, 09:11:35 wysłana przez piotrzpl »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #22 dnia: Września 28, 2015, 09:45:01 »
Panie Piotrze no przecież ja na forum ogólnodostępnym nie będę posała o celach premiowych- to stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa wiąże się ze strategią zarządzania, marketingową, handlową etc Nie jestem osobą anonimową, jest biuro- zapraszam. Zobaczy Pan cele wszystkich wydziałow.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #23 dnia: Września 28, 2015, 10:26:07 »
 p. Aniu albo pani nie rozumie o co pytam, albo próbuje pani zrobić ze mnie głupka,,, pani mi pisze ze nie będzie pani ujawniać "cele wszystkich wydziałów", mnie nie interesuje ile ma do wyprodukowania wydział fosforowy, nawozy czy biel tytanowa, podpisując i "negocjując" z zarządem nowy sposób naliczania premii z miesięcznej na kwartalną ustalone było ze pracowniczy produkcyjni (wydziały) będą mieli uzależnione od produkcji, i to jest jasne,,, mnie interesuje jak maja naliczona premie pracownicy biurowca np; pani w kadrach od czego < ilości przyjętych pracowników> pani z rachuby od < wyliczonych pensji > a związkowcy od < udzielonych chwilówek,  zorganizowanych imprez w brzózkach>,,, no i nie ma tu ujawniania żadnych tajemnic,,, no i interesuje nas pracowników wydziałów ile razy wy nie mieliście premii,,,

ps: jak nie chce pani udzielić informacji tu no to mój email piotrzpl@interia.pl
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2015, 10:35:36 wysłana przez piotrzpl »

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #24 dnia: Września 28, 2015, 10:29:46 »
O celach premiowych na forum Pani nie może pisać,ale kilka postów wcześniej wypisała Pani wszystkie dodatkowe pieniądze jakie się zarabia w Z Ch. Ile jest za skoczka,ratownika itd. ja np. sobie nie życzę aby każdy mógł to wiedzieć.O pieniądzach ,,zwykłych " pracowników może przeczytać każdy,ale o premiach związkowców już nie. Wstyd się przyznać,że macie 100% premii zawsze?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #25 dnia: Września 28, 2015, 11:19:31 »
Są rzeczy podawane do publicznej informacji a są takie, które stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Cele premiowe mają przełożenie na prowadzenie chociażby polityki z kontrahentrami. Nigdzie Panu na anonimowego emaila nic nie będę wysyłała. Nawala Pan tu we mnie anonimowo- więcej odwagi ale i szacunku do wszystkich pracujących w tym zakładzie. Zapraszam do biura. A jak nie ma Pan odwagi to do lektury intranetu- tam jest wszystko o co Pan pyta.

Post Merge: [time]Wrzesień 28, 2015, 11:22:33 [/time]
Dodam, że to pracodawca ustala cele premiowe a nie zz.

Post Merge: Września 28, 2015, 11:25:01
I pracodawca ma pełną wiedzę nt temat oraz pracownicy poszczególnych wydziałów, działów.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2015, 11:25:01 wysłana przez An_na »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #26 dnia: Września 28, 2015, 12:06:20 »
no i chyba p.  tamula82 ma racje w 100 %,,, tak to co pani wyliczyła w kwestii naszego wynagrodzenia jest jawne, ale tego co dotyczy wynagrodzenia związkowców jest tajemnica, a ujawnieni jej spowoduje komplikacje z kontrahentami, normalnie rozbawiło mnie to do łez,,, co do szacunku, no to wie pani na niego trzeba sobie zasłużyć, szacunku nie dostaje się od tak bo się chce, a przez unikanie odpowiedzi na pytanie i zbywanie głupimi frazesami powodują ze ten szacunek i pozytywna opinia o związkowcach oddala się i wtedy proszę się nie dziwić ze opinia pracowników jest tak jak jest, a powiem uczciwie nie jest pozytywna,,, oczywiście uważacie cos innego, ale to jest tylko wasza opinia na wydziałach jest inna, i mówię pani ze jeżeli by było głosowanie o zdjęciu was z etatów w zakładach przeżyliście by szok,,, powiem tak nie mam dostępu do   intranetu, jestem szarym pracownikiem jednego z wydziałów produkcyjnych,,, i proszę nie stawić wszystkich pracowników, wszyscy pracownicy są ciekawi jak to jest i jak zejście wynegocjowali temat premii dla was, bo nie zaprzeczy pani ze premie "negocjowaliście",,, co do przyjścia do biura może i przyjdę jak będę miał czas, wiec proszę mieć w pogotowi informacje, na zadane  pytania,,,   

I pracodawca ma pełną wiedzę nt temat oraz pracownicy poszczególnych wydziałów, działów.

tak zgadza się wiemy co i lie mam zrobić, w kwestii premii,,, tylko nikt nie wiem jak jest u was z premią i jakoś wszystkie związki trzymają to w tajemnicy i za nic nie chcą jej ujawnić

Nawala Pan tu we mnie anonimowo

nie nawalam bezpośrednio w panią nawalam w związki, które już dawno zapomniały do czego są, a wiem ze trudne tematy denerwują, no ale nikt pani nie zmusza do wchodzenia na forum, jest ono dobrowolne,,,


 
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2015, 12:20:35 wysłana przez piotrzpl »

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #27 dnia: Września 28, 2015, 20:56:40 »
Jestem zdania że jeśli komuś nie podoba się to co związki zawodowe robią to wcale nie musi odbierać pieniążków które są "wynegocjowywane" poza wypłatą. Zawsze może sam starać się o podwyżki o system pracy i całą resztę.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2015, 21:02:55 wysłana przez Bart »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #28 dnia: Września 28, 2015, 21:35:14 »
trzeba być ślepcem, aby nie zauważać jak "zasłużeni" działacze związkowi, żyją na koszt pracowników jak pączki w maśle. coś tam niby załatwią, coś tam dodadzą, ale ile sami koszą to głowa mała. przykład - kołobrzeg - hotel - duda. mało? dajcie się dalej robić w bambuko.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Związki Zawodowe w Zch Police
« Odpowiedź #29 dnia: Września 29, 2015, 10:09:49 »
no proszę pierwszy post i od razu filozofia, i moralizacja, a może związkowiec no nawet jestem tego pewny, i na pewno znajomy lub kolega p. Anny, lub współpracownik,,,

OCZYWIŚCIE, NALEŻY SZUKAĆ ODPOWIEDZI. ZADAWAĆ PYTANIA. DRĄŻYĆ. ALE ZANIM TO NASTĄPI WYPADAŁOBY SIĘGNĄĆ PO LEKTURĘ PRAWA PRACY, PRZEPISÓW, REGULUJĄCYCH FUNKCJONOWANIE POLITYKI WYNAGRODZEŃ CZY ZASAD, NA KTÓRYCH OPARTY JEST SYSTEM PREMIOWY W GRUPAAZOTYZCHPOLICESA. TAM WSZYSTKO MOŻNA ZNALEŹĆ. RÓWNIEŻ MATERIAŁ, DOTYCZĄCY PREMII ZWIĄZKOWCÓW.

no widzisz właśnie my szukamy odpowiedzi,  z powodu ze nie mamy dostępu " przepisów regulujących polityki wynagrodzeń" oraz "systemu wynagrodzeń" zadajemy pytania,,,

Cele premiowe mają przełożenie na prowadzenie chociażby polityki z kontrahentrami.
p. Aniu śmieszne ze kontrahenci się pożegnaj z nami jak się dowiedzą jak maja naliczane premie związkowcy w zch, i jest to śmieszne jawna jest pensja i jej składniki prezydenta, premiera posłów, wojewodów i innych włodarzy, sa opłacani z naszych pieniędzy tak jak wy,,, i jeszcze jedno pisze pani wraz z kolega spokojnie ze wszystko do wglądu to dlaczego wszystkie związki nie chcą udostępnić i poinformować  tego pracownikom

a na marginesie p. SPOKOJNIE nie tak emocjonalnie i nie spinaj się pan tak bo jeszcze pęknie panu żyłka pierdząca i będzie dramat,,, i jak przypuszczam było to jedno razowe wejście, temat zniknie pan tez
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2015, 11:08:56 wysłana przez piotrzpl »