Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy jesteś za przyjęciem imigrantów do Polic?

Tak
6 (8.8%)
Nie
51 (75%)
Tak, ale tylko chrześcijan
10 (14.7%)
Nie mam zdania
1 (1.5%)

Głosów w sumie: 67

Autor Wątek: Uchodźcy w Policach  (Przeczytany 52465 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #90 dnia: Października 30, 2015, 22:29:52 »
A to dopiero początek...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Zabojca-z-IKEI-skazany-na-dozywocie,wid,17945027,wiadomosc.html?ticaid=115daf

Dopiero teraz o tym napisali. Niech ktoś mi powie, że to nie jest medialna manipulacja.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #91 dnia: Października 31, 2015, 10:38:01 »
a co tu jest manipulacja medialną ??? to ze dostał w trzy miesiące wyrok??? u nas by czekał ze 3 /4 lata,,, czy to ze zadźgał dwoje aby uwolnić myśli ??? . czy to ze nie pisali wcześniej o tym, to jest Szwajcaria inna kultura ine zwyczaje to u nas dziennikarze z czyjegoś nieszczęścia robią sensacje,,,

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #92 dnia: Października 31, 2015, 11:05:30 »
to jest Szwajcaria
o Szwecję chodzi. to dla przypomnienia dwa  różne kraje

piotrzpl

  • Gość
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #93 dnia: Października 31, 2015, 11:32:46 »
no pomyłka,,, ale obojętnie który z nich a polska to niebo a ziemia  ;)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #94 dnia: Października 31, 2015, 11:40:50 »
ale obojętnie który z nich a polska to niebo a ziemia

Właśnie, że nie obojętne, bo Szwajcarzy nie chcą uchodźców.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #95 dnia: Października 31, 2015, 12:16:30 »
Akurat dla mnie to jest obojętne, jak przypuszczam dla Szwajcarów i Szwedów to ze się pomyliłem tez jest obojętne,,, no jak widzę ze tylko dla ciebie nie,,, w ramach kary za ten błąd połamię sobie dwa palce,,,  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 24, 2015, 16:41:03 »
Coś z lokalnego podwórka:

http://www.magpol.cba.pl/?p=2276

Validatorze widzę znaczny postęp w relacjach z pewnym osobnikiem, rzekomo którego ukraińscy przodkowie mieli "rezać" naszych przodków, o czym miałeś bliżej napisać. :) Pozdrawiam.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 24, 2015, 17:11:29 »
no widać ze ktoś z świty naszego burmistrza zagląda i czyta forum, to juz druga ta sprawa w której burmistrz zgadza się z nami,,, czyli kontrolują opinie społeczeństwa brawo

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 24, 2015, 20:48:42 »
Wiesz co, Mości Speedbaksie, zwany dziś DEtonatorem? Wydaje się, że szukasz zwady. Niemniej strzelasz kulą w płot. W swoim czasie napisałem, co napisałem. Ale przejrzyj post, skoro go tak doskonale pamiętasz lub masz zarchiwizowany (nie mam skojarzeń z przeszłością, Twoją lub rodzinną) i wtedy zauważysz, że ja nikogo nie wskazałem. W żaden rozpoznawalny sposob. Postawiłem tezę "ad absurdum", przeprowadzając pewien eksperyment psychologiczno-socjologiczny. Może, fakt, nie był to najfortunniejszy moment, ale cel był jeden: zobaczyć reakcję społeczną na prowokację internetową. Miałem do wyboru nakreślić sylwetki: demonicznego Żyda, skrytego nazisty Niemca lub paskudnego Ukrainca. Wybrałem tę ostatnią, bo z Żydami i Niemcami jestem po krwi skoligacony.
Tak sformułowałeś swój post (spoko, zapisałem), że gdyby doszło do jakiejś konfrontacji przed sądem musiałbyś wskazać osobę. Tymczasem ja, powtarzam, nikogo nie wskazałem. Liczyłem się z możliwością, że w odpowiedzi otrzymam zarzuty i wyrzuty: takiego kogoś nie ma, zwariowałeś Validatorze. Tymczasem nic podobnego. Jeden człowiek rozpoznał niezidentyfikowanego gościa w jakimś mieszkańcu Przęsocina. Inny lokował go w Trzebieży. Jeszcze inny miał na myśli jakąś konkretną postać. A teraz Ty, DEtonatorze, czynisz to samo. Kogoś identyfikujesz, kogoś masz na myśli, kogoś oskarżasz. No cóż. Wolno Ci, niemniej (w przeciwieństwie do mnie) za identyfikację odpowiadasz. Dlatego dobrze radzę: przyhamuj język i impertynecje, bo zakończenie nie musi być dla Ciebie szczęśliwe. A wcale tego nie pragnę. Zakładam, że zrozumiesz. jak nie - będę rozczarowany

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 25, 2015, 09:04:04 »
Wiesz co Validatorze, nie strasz mnie sądami, bo sądów się nie boję, wręcz przeciwnie, myśle, że w akurat tej sprawie to Ty miałbyś problemy, i to spore. Masz rację, tamten post był bardzo niefortunny i mógł bardzo wiele sugerować. Akurat tak się składa, że każdy ma prawo do własnych interpretacji, a to akurat karalne nie jest, a bajki o jakichś swoich eksperymentach możesz opowiadać naiwnym dzieciom.

Kogoś identyfikujesz, kogoś masz na myśli, kogoś oskarżasz.

Nikogo nie oskarżam, to Ty to uczyniłeś w tamtym poście, a teraz bezczelnie odwracasz kota ogonem, co świadczy o Twoim strachu.

Dlatego dobrze radzę: przyhamuj język i impertynecje, bo zakończenie nie musi być dla Ciebie szczęśliwe. A wcale tego nie pragnę. Zakładam, że zrozumiesz. jak nie - będę rozczarowany

Oj przestań mnie straszyć. Oskarżyłeś wtedy kogoś to miej teraz jaja, jak prawdziwy facet, i rozwiej wątpliwości o kogo chodziło, a nie wykręcaj się jakimiś pseudoeksperymentami. Jest dla mnie oczywiste, że dalej będziesz ściemniał, a ja tematu ciągnąć nie zamierzam, nie dlatego, że się Ciebie boję, ale dlatego, że nie jest tego warty.

Post Merge: Listopada 25, 2015, 10:30:34
Jeszcze dla uściślenia treść tamtych postów:

Guzik prawda! Samodzielnie myślących (szczególnie od siebie niezależnych) nie znosi pewien policki Ukrainiec. A jego sługusy robią, co im każe. I żeby wszystko było jasne. Gość jest potomkiem banderowców, którzy "rzezali" Polaków. Udaje polskiego patriotę, w sercu jest zwolennikiem S. Bandery. Dlatego niszczy wszystkich z jego opcją niepowiązanych.

Ad @ak. Jeśli już to "Wehrmachtu". Z "h" po drodze. To tylko fragment szerszej akcji. Nie odpuszczę dopóki Police się nie zmienią. A to oznacza zmianę świadomości policzan.

Można to różnie odebrać.

P.S.

Poproszę administrację o przeniesienie dyskusji do odpowiedniego wątku.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2015, 10:30:34 wysłana przez DEtonator »

Offline spioch

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 25, 2016, 21:25:21 »
Kobiety, dzieci oraz osoby niedołężne tak.

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 28, 2016, 20:40:40 »
Uważam, że powinniśmy pójść za dobrym przykładem naszego arcybiskupa i proboszcza. Oboje zobowiązali się w pierwszej kolejności do przyjęcia do budynku kurii i parafii po jednej rodzinie uchodźców. Zobowiązali się również do zapewnienia przez pierwszy rok opieki finansowej gościom z funduszów kościelnych i prywatnych środków. Ich stać na taki gest i dobry uczynek, pokazują prawdziwą postawę katolika i uważam, że policzanie winni pójść za w identycznym kierunku.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2016, 20:48:28 wysłana przez anna.kupiec »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 28, 2016, 21:12:35 »
Jeżeli tak uważasz to daj przykład.

Wysłane z D5103 przy użyciu Tapatalka


Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 28, 2016, 21:13:14 »
To jak jesteś taka za przyjmowaniem , to przyjmij ich sobie pod własny dach, i nie wciskaj ich innym.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Uchodźcy w Policach
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 28, 2016, 21:58:33 »
jak polaczki sobie przeliczą 500+ na jednego małego uchodźce to zaraz zaczną ich przyjmować  ;D
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!