Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: ug police  (Przeczytany 4594 razy)

Offline anty

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
ug police
« dnia: Sierpnia 05, 2015, 10:54:27 »
Chcę opisać ŻENADĘ, NIEKOMPETENCJĘ I BEZCZELNOŚĆ ug police (celowo z małej, już brak szacunku).
uRząd powinien dostarczyć mieszkańcowi decyzję o podatku od nieruchomości i podatnik ma 14 dni od otrzymania pisma opłacić ratę lub całość.
W tym uRzędzie nie praktykuje się wysyłanie przesyłek normalną drogą pocztową (jest to bardziej dogodne dla ludzi pracujących), są firmy które tego typu usługi świadczą (nie tylko Poczta Polska), praktyką nieefektywną i antyludzką jest wynajem pseudokurierów, którzy pracują oczywiście w godzinach max. do 15, czyli wtedy kiedy człowiek pracujący jest gdzie? W PRACY!!!
Oczywiście nie ma w uRzędzie ani jednego dnia ażeby można było sprawę załatwić np. do 17 (pracując w Szczecinie conajmniej do 16 nie ma szans cokolwiek załatwić w Policach).
W moim przypadku nieudolność uRzędu doprowadziła do wyroku i obciążenia przez Urząd Skarbowy wynagrodzenia. W orzeczeniu była nawet fikcyjna data odebrania upomnienia (co oczywiście nie miało miejsca, być może ktoś podrobił podpis).
Teraz pytanie, kto odpowiada za taki stan rzeczy. Na pewno pracownicy Wydziału Finansowo-Budżetowego pod "władaniem" Janusza Zagórskiego i zastępstwem Mirelli Osuch, jak również obsługa sekretariatu za pracę którego odpowiadają Władysław Diakun, Jakub Pisański, Maciej Greinert, Agnieszka Komor.

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: ug police
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 05, 2015, 12:46:27 »
Ja też tam przeszedłem swoje , Żenada
nic dodać nic ująć

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: ug police
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 05, 2015, 13:18:55 »
I mnie się przytrafiło walczyć z pracownikami tego wydziału w ub.roku. Oczywiście pisma  nie otrzymałem ( co później stwierdzono), a rok wg. pań urzędniczek wyszedł na 13-to miesięczny.  Ja płacę zawsze w dwóch ratach opłaty, od stycznia do czerwca  i od lipca do grudnia. Mam to na wydrukach. Powiedziano mi, ze mam niedopłatę za jeden miesiąc. Pytam się, za który ????  To u was rok ma więcej niż 12-e miesięcy ??!!! W efekcie  jedna z pań ( prawdopodobnie)  pokrywała brakującą kwotę ze swojej kieszeni, bo przecież nie będę płacił za  czyjeś błędy.  I tutaj już nie tyle chodzi o kwotę, bo nie była znaczna, ale o zasady. Dosyć wszechwładzy niekompetentnych urzędników !

saga

  • Gość
Odp: ug police
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 05, 2015, 14:10:57 »
To może Wam te przesyłki urzędowe (w tym upomnienia) "dostarczał" ten doręczyciel: http://www.police.pl/pcms.aspx?cid=2219 

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: ug police
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 05, 2015, 14:16:25 »
Do mnie nawet nie wysłali. Sprawdziłem.

Offline anty

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: ug police
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 05, 2015, 14:27:34 »
Przysłowiową chwilę poczekam na reakcję ug i podejmę inne kroki w tej sprawie.
To jest draństwo i myślę że inne wyższe instancje powinny zająć się kontrolą tych wybryków.

Offline anty

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: ug police
« Odpowiedź #6 dnia: Września 15, 2015, 14:00:23 »
AntyPolice, Anty-urząd, Anty-gmina
 Otrzymałem odpowiedź z tego uRzędu i jest taka sama jak zachowanie opisane w skardze. AROGANCJA, DYLETANCTWO i NIECHĘĆ do mieszkańców. Nie mają sobie nic do zarzucenia. TO MY JESTEŚMY DLA NICH, nie oni dla nas.