Inne tematy > Strefa kobiet

FRYZJER 2015

(1/3) > >>

angol:
Witam,


wiem ze jest juz taki temat ale odpowiedzi sa z przed roku, dlatego odswiezam go.


w Policach pojawilo sie duzo nowych salonow fryzjerkich, dlatego prosze was drogie Panie o opinie ktory salon warto odwiedzic i do ktorej fryzjerki sie zglosic chodzi ogolnie o dobranie koloru i fryzury.
dziekuje za wszystkie odpowiedzi

pola:
Ja polecam p. Patrycje z salonu w starych Policach, ul. Grunwaldzka. Salon jest pomiędzy salonem Hair Factory a (chyba to jest) ciuchbudą.

grubcia1982:
Ja polecam panią Magdę w salonie Estetica. Świetnie doradza, ma gust i jest przeeeesympatyczna :)

MichalPolice:
Ja polecam ogolnie Salon Hair Factory najlepszy w Policach i ceny przystepne.. Polecam

delma:
ja od lat wierny pracowni fryzjerskiej Look przy ryneczku

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej