Inne tematy > Strefa kobiet

Wspólne bieganie :)

(1/2) > >>

pazurkowa90:
Witam wszystkich początkujących sportowców, bo do nich kieruje pytanie :) co drugi tydzień z rana chciałabym biegać, będę dopiero początkującym biegaczem dlatego szukam  chętne osoby, które tak jak ja chciałyby zacząć pracować nad swoją sylwetką właśnie poprzez bieganie :) wiadomo w pojedynkę to nie jest to samo,  szukam osoby która jak strace motywację kopnie mnie w tylek i wyciągnie z domu :)  może ktoś również tak jak ja szuka kogoś do pary? :)

ayarl:
Nie pomyliłaś się? Co drugi tydzień? Czy po tygodniu będziesz jeszcze pamiętała, że miałaś pobiegać?

pazurkowa90:
Dzięki za troskę :* jeden cały tydzień chodzę na aerobik, później mam druga zmianę wiec jedynie bieganie pozostaje z rana :)

pola:
Nie biegam, ale jakbyś miała ochotę pojeździć na rowerze to zapraszam :)

pazurkowa90:
Szkoda ze rowerka brak :( ale dziękuję :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej