Inne tematy > Strefa kobiet
Wspólne bieganie :)
pazurkowa90:
Witam wszystkich początkujących sportowców, bo do nich kieruje pytanie :) co drugi tydzień z rana chciałabym biegać, będę dopiero początkującym biegaczem dlatego szukam chętne osoby, które tak jak ja chciałyby zacząć pracować nad swoją sylwetką właśnie poprzez bieganie :) wiadomo w pojedynkę to nie jest to samo, szukam osoby która jak strace motywację kopnie mnie w tylek i wyciągnie z domu :) może ktoś również tak jak ja szuka kogoś do pary? :)
ayarl:
Nie pomyliłaś się? Co drugi tydzień? Czy po tygodniu będziesz jeszcze pamiętała, że miałaś pobiegać?
pazurkowa90:
Dzięki za troskę :* jeden cały tydzień chodzę na aerobik, później mam druga zmianę wiec jedynie bieganie pozostaje z rana :)
pola:
Nie biegam, ale jakbyś miała ochotę pojeździć na rowerze to zapraszam :)
pazurkowa90:
Szkoda ze rowerka brak :( ale dziękuję :)
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej