Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police i okolice] Cumowanie łodzi  (Przeczytany 9634 razy)

Offline Felixx3

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
[Police i okolice] Cumowanie łodzi
« dnia: Kwietnia 26, 2015, 20:11:48 »
 Jestem szczęśliwym posiadaczem motorówki i od kilku lat o tej porze roku mam ten sam problem.  Brak wolnych miejsc w Polickich marinach.
Pytałem w zeszłym roku w Olimpii i zaproponowali mi miejsce z hangarem za kosmiczną kwotę (kilkadziesiąt tysięcy). W Jasienicy trzeba należeć do koła wędkarskiego. W Ośrodku Zeglarskim w Trzebieży są miejsca, ale jest mało bezpiecznie. Fala z zalewu szarpie łajbą, a w nocy może odpłynąć i zmienić właściciela.  W porcie też pytałem-nie ma miejsc. W Polickiej Przystani Miejskiej można zwodować ale nie cumować sezonowo. Aż miło popatrzeć jak takie mariny zmodernizowano w Stepnicy lub Lubczynie.
Może znacie godne polecenia miejsca lub pomysły na rozbudowę  istniejących.
Pozdrawiam i ahoj.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2015, 14:09:49 wysłana przez Domino »

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Cumowanie łodzi (Police i okolice).
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 03, 2015, 23:53:45 »
Z tego co się orientuje chyba coś się szykuje, bo gmina wypowiedziała umowy dzierżawy wszystkim który mają działki od mostku do brasu

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Cumowanie łodzi (Police i okolice).
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 04, 2015, 19:45:36 »
bo gmina wypowiedziała umowy dzierżawy wszystkim który mają działki od mostku do brasu
Słuszna i perspektywiczna decyzja!
<*)))))>{

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Cumowanie łodzi (Police i okolice).
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 04, 2015, 23:28:43 »
Gmina szykuje projekt kolejnego etapu rozbudowy przystani miejskiej. W planie przedłużenie promenady od przystani do mostu na Łarpi. Do tego pomosty cumownicze dla łódek. Cel, pozyskanie środków unijnych na to zadanie.

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Cumowanie łodzi (Police i okolice).
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 05, 2015, 20:48:13 »
Cytuj (zaznaczone)
Gmina szykuje projekt kolejnego etapu rozbudowy przystani miejskiej. W planie przedłużenie promenady od przystani do mostu na Łarpi. Do tego pomosty cumownicze dla łódek.
Wzorowy projekt z wielkim potencjałem, tylko przyklasnąć.
<*)))))>{

Offline artekbury

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Cumowanie łodzi (Police i okolice).
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 17, 2015, 08:56:16 »
oby się sprawdziło

Offline Felixx3

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Cumowanie łodzi (Police i okolice).
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 30, 2015, 15:23:23 »
Tak, oby się sprawdziło. Mamy świetną okolice do uprawiania takiej turystyki. Spokojny akwen. Mnóstwo ciekawych miejsc do oglądnięcia. Port Morski w Policach, stary port w Jasienicy, Trzebież, Betonowiec, marina w Stepnicy, jezioro Dąbskie z mariną w Lubczynie i małe przystanie od Polic do Szczecina ,Gryfia i  doki po byłej Stoczni Szczecińskiej. A Policka Łarpia pominięta na szlaku żeglarskim. Rozbudowa przystani  i troszkę reklamy bardzo by pomogło. Może jakieś regaty. Nawet VIII Łarpia Sail Festival odbył się w Trzebieży.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: [Police i okolice] Cumowanie łodzi
« Odpowiedź #7 dnia: Października 19, 2016, 08:42:22 »
Coś się zmieniło w tym zakresie? Zastanawiam się kupnem łódki, ale nie wiem czy będzie gdzie trzymać

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police i okolice] Cumowanie łodzi
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 20, 2017, 13:39:56 »
poszukujemy na przystań bosmana/opiekuna terenu. ktoś? coś? miele widziany emeryt, jednak rozważymy każdą propozycję. ktoś zainteresowany?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!