Police i okolice > Turystyka

[Police i okolice] Cumowanie łodzi

(1/2) > >>

Felixx3:
 Jestem szczęśliwym posiadaczem motorówki i od kilku lat o tej porze roku mam ten sam problem.  Brak wolnych miejsc w Polickich marinach.
Pytałem w zeszłym roku w Olimpii i zaproponowali mi miejsce z hangarem za kosmiczną kwotę (kilkadziesiąt tysięcy). W Jasienicy trzeba należeć do koła wędkarskiego. W Ośrodku Zeglarskim w Trzebieży są miejsca, ale jest mało bezpiecznie. Fala z zalewu szarpie łajbą, a w nocy może odpłynąć i zmienić właściciela.  W porcie też pytałem-nie ma miejsc. W Polickiej Przystani Miejskiej można zwodować ale nie cumować sezonowo. Aż miło popatrzeć jak takie mariny zmodernizowano w Stepnicy lub Lubczynie.
Może znacie godne polecenia miejsca lub pomysły na rozbudowę  istniejących.
Pozdrawiam i ahoj.

Piotrek:
Z tego co się orientuje chyba coś się szykuje, bo gmina wypowiedziała umowy dzierżawy wszystkim który mają działki od mostku do brasu

ak:

--- Cytat: Piotrek w Maja 03, 2015, 23:53:45 ---bo gmina wypowiedziała umowy dzierżawy wszystkim który mają działki od mostku do brasu
--- Koniec cytatu ---
Słuszna i perspektywiczna decyzja!

grzegorz.ufniarz:
Gmina szykuje projekt kolejnego etapu rozbudowy przystani miejskiej. W planie przedłużenie promenady od przystani do mostu na Łarpi. Do tego pomosty cumownicze dla łódek. Cel, pozyskanie środków unijnych na to zadanie.

ak:

--- Cytuj (zaznaczone) ---Gmina szykuje projekt kolejnego etapu rozbudowy przystani miejskiej. W planie przedłużenie promenady od przystani do mostu na Łarpi. Do tego pomosty cumownicze dla łódek.
--- Koniec cytatu ---
Wzorowy projekt z wielkim potencjałem, tylko przyklasnąć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej