Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u  (Przeczytany 7652 razy)

Offline Ortega

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« dnia: Marca 17, 2015, 08:01:30 »
Witam wszystkich, pisze tutaj o tej sprawie, ponieważ wczoraj, wraz z kolegami po zmudnym poszukiwaniu miejsca, jakże nieudanym zresztą byliśmy lekko zirytowani brakiem miejsca w którym możnaby poćwiczyć kalistenike. W mojej głowie zrodził się pomysł na wystosowanie do odpowiednich instancji pisma w tej sprawie, ale do tego zapewne musiałbym mieć jakiekolwiek poparcie w postaci podpisów, lub coś w te deseń bo w 3 osoby to niewiele zdzialamy. Szczecin ma już takie parki, i to w różnych miejscach( chociażby Podjuchy ) więc i u nas mogłoby powstać miejsce w którym aktywnie moglibyśmy spędzić czas. Wiem, że w Policach są osoby zainteresowane tematem, bo znam ludzi, którzy się tym zajmują tego rodzaju treningami. Jestem ciekaw Waszych opinii na ten temat, bo może uda się nam razem coś w tej sprawie coś osiagnac, pozdrawiam oraz liczę na burzliwą, choć kulturalną dyskusję.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 17, 2015, 09:05:00 »
Proponuję projekt w ramach BO.
SPZP "Skarb"

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 17, 2015, 09:17:12 »
może uda się nam razem coś w tej sprawie coś osiagnac, pozdrawiam oraz liczę na burzliwą, choć kulturalną dyskusję.
Masz pojęcie, jaki jest orientacyjny koszt budowy takiego parku? To dawaj, napiszemy projekt do budżetu obywatelskiego. Pomogę. U mnie w domu są trzy podpisy, plus Wasze trzy (? - warunek: skończone 16 lat) to sześć, potrzeba jeszcze dziewięciu.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Ortega

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 17, 2015, 09:22:02 »
U nas z wiekiem nie ma problemu, wszyscy 20 i w górę, wrócę z pracy i po południu zamieszczę odpowiednie dane

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 17, 2015, 09:23:50 »
Jestem w trakcie "wykańczania" projektu do Budżetu Obywatelskiego pod nazwą "Zielona Aleja". Przewiduje on urządzenie dwóch tras biegowo-rowerowo-spacerowych - po prostu rekreacyjnych z placami zabaw i siłowniami na powietrzu w Policach.
Taki "park siłowy" świetnie się w ten projekt wpisuje. Proszę o podesłanie informacji o takich miejscach oraz standardowym wyposażeniu takiego parku

grzegorz.ufniarz@interia.pl

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 17, 2015, 10:05:27 »
Jak by co moje poparcie macie
nic dodać nic ująć

Offline Ortega

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 17, 2015, 16:35:55 »
Jeżeli będzie taka potrzeba, razem z kolegami zaczniemy zbierać podpisy, zrobimy grupę na Facebook'u, i zaangażujemy wszystkie potrzebne do tego siły aby takowy wniosek złożyć. Podejrzewam że w samych Policach będzie nas około setka, którzy będą zainteresowani tematem, jednakże na tym forum do wszystkich nie dojdziemy. Na chwilę obecną prowadzę rozmowę na ten temat z panem Grzegorzem Ufniarzem, i mam nadzieję że przyniesie to pozytywny efekt :)

Offline Mariozpl

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 17, 2015, 17:16:36 »
Tak jak kolega pisze  w Policach nie ma miejsca  by takie ćwiczenia wykonywać Szczecin je posiada wiec dlaczego by nie zrobić tego u nas, nawet będąc niedawno w Barcelonie widziałem takie przyrządy do ćwiczeń  korzystało z nich mnóstwo ludzi a nawet w koło ustawiali się przechodzie by obserwować ich. a Więc prosimy was o pomoc i poparcie by coś takiego pojawiło się w Policach Pozdrawiam

Offline sake

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 18, 2015, 07:30:14 »
Jeżeli będzie taka potrzeba, razem z kolegami zaczniemy zbierać podpisy, zrobimy grupę na Facebook'u, i zaangażujemy wszystkie potrzebne do tego siły aby takowy wniosek złożyć. Podejrzewam że w samych Policach będzie nas około setka, którzy będą zainteresowani tematem, jednakże na tym forum do wszystkich nie dojdziemy. Na chwilę obecną prowadzę rozmowę na ten temat z panem Grzegorzem Ufniarzem, i mam nadzieję że przyniesie to pozytywny efekt :)
Tak jak kolega pisze  w Policach nie ma miejsca  by takie ćwiczenia wykonywać Szczecin je posiada wiec dlaczego by nie zrobić tego u nas, nawet będąc niedawno w Barcelonie widziałem takie przyrządy do ćwiczeń  korzystało z nich mnóstwo ludzi a nawet w koło ustawiali się przechodzie by obserwować ich. a Więc prosimy was o pomoc i poparcie by coś takiego pojawiło się w Policach Pozdrawiam
następne konto proszę nazwać "szpiku". Świetnie opanowaliście lizanie d.u.p.c.i do szpiku kości.f
Widziałeś Boga? Nie? Widocznie jeździsz za wolno...

Offline juanita

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« Odpowiedź #9 dnia: Września 16, 2015, 15:23:10 »
Trochę dziwna konwersacja się tu rozwinęła.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Park kalisteniczny - miejsce do cwiczenia Street Workout'u
« Odpowiedź #10 dnia: Września 16, 2015, 19:40:09 »
Trochę dziwna konwersacja się tu rozwinęła.
Jeszcze dziwniejsze jest odkopywanie tematów starych i zapomnianych...
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.