Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Centralne ogrzewanie Stare Police?  (Przeczytany 10276 razy)

Offline FOTOCOM

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Centralne ogrzewanie Stare Police?
« dnia: Lutego 18, 2015, 19:49:58 »
Witam,

Mam pytanie do radnych i wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę w temacie. Mianowicie chodzi mi o to czy są jakieś plany związane z podłączeniem Starych Polic (np. Rogowa, Kołłątają, Kościuszki) do sieci  C.O ?

Czy w ogóle ktoś o tym myśli ? Ja rozumiem, że mamy reprezentacyjną część Polic z nowo powstałymi budynkami ale na Starych Policach też żyją ludzie, którym należy się jakiś komfort życia.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 18, 2015, 22:43:25 »
Jeżeli mieszka Pan w budynku, w którym funkcjonuje wspólnota mieszkańców, proponuję na zebraniu wspólnoty przegłosować decyzję by wystąpić do Burmistrza i wyrazić chęć przyłączenia do miejskiej sieci. To może rozpocząć proces przygotowania takiej inwestycji i skalkulowania kosztów i ustalenia podziału tymi kosztami.
Wiążą się z tym bowiem dwie rzeczy - doprowadzenie do budynku ciepłociągu oraz budowa węzła i sieci w samym budynku.

Planów generalnych rozbudowy sieci ciepłowniczej nie ma, przynajmniej ja o nich nie wiem. Ale zachęcam do wystąpienia do Gminy w tej sprawie.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 26, 2015, 20:42:35 »
Jeżeli mieszka Pan w budynku, w którym funkcjonuje wspólnota mieszkańców, proponuję na zebraniu wspólnoty przegłosować decyzję by wystąpić do Burmistrza i wyrazić chęć przyłączenia do miejskiej sieci. To może rozpocząć proces przygotowania takiej inwestycji i skalkulowania kosztów i ustalenia podziału tymi kosztami.
Wiążą się z tym bowiem dwie rzeczy - doprowadzenie do budynku ciepłociągu oraz budowa węzła i sieci w samym budynku.

Planów generalnych rozbudowy sieci ciepłowniczej nie ma, przynajmniej ja o nich nie wiem. Ale zachęcam do wystąpienia do Gminy w tej sprawie.
A na teren kościoła w starych policach co doprowdzają??
jestem gorszego sortu

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 26, 2015, 20:45:11 »
ogrzewanie do kościoła

Offline FOTOCOM

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 26, 2015, 22:08:28 »
Jeżeli mieszka Pan w budynku, w którym funkcjonuje wspólnota mieszkańców, proponuję na zebraniu wspólnoty przegłosować decyzję by wystąpić do Burmistrza i wyrazić chęć przyłączenia do miejskiej sieci. To może rozpocząć proces przygotowania takiej inwestycji i skalkulowania kosztów i ustalenia podziału tymi kosztami.
Wiążą się z tym bowiem dwie rzeczy - doprowadzenie do budynku ciepłociągu oraz budowa węzła i sieci w samym budynku.

Planów generalnych rozbudowy sieci ciepłowniczej nie ma, przynajmniej ja o nich nie wiem. Ale zachęcam do wystąpienia do Gminy w tej sprawie.


Oczywiście jeżeli posiadam mieszkanie komunalne, to nie mam szans tak jak połowa mieszkańców Starych Polic na centralne ogrzewanie?

Paranoja. W jakim my wieku żyjemy? Gmina Zielona a pozwala na tak duże zanieczyszczenia środowiska oraz ryzyko zaczadzeń szczególnie starszych ludzi... Polityka, polityka, polityka....

OGRZEWANIE DO KOŚCIOŁA ?

Czy to jest jakiś żart czy poważnie ? Bo jeśli to prawda to brak mi słów...

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 27, 2015, 11:07:07 »
Czy to jest jakiś żart
Nie-święta prawda  ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 27, 2015, 11:41:12 »
Nie-święta prawda  ;-)
Bardzo święta prawda :D
nic dodać nic ująć

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 27, 2015, 17:11:47 »
To jak będzie ogrzewanie - to chyba potrzebna też będzie szatnia by zostawić kurtki. ;)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 13, 2015, 15:12:24 »
Nie-święta prawda  ;-)
Bardzo święta prawda :D
Pytanie z dolnej półki;gdzie i czy wogóle zostanie zainstalowany licznik określajacy pobór ciepła oraz kto będzie za to ciepło płacił?
jestem gorszego sortu

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 13, 2015, 16:06:35 »
No zwyczajowo....parafianie ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 13, 2015, 16:51:16 »
No zwyczajowo....parafianie ;-)
A kto się ośmieli wystawić parafi rachunek? Dyrektor PEC-u?-  nie starczy mu odwagi!
jestem gorszego sortu

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 13, 2015, 17:46:17 »
W tym przypadku zapewne będą to opłaty" symboliczne" bo obiekty sakralne jak dobrze pamiętam rozliczane są w/g innych taryf niż odbiorcy indywidualni.Pytaniem natomiast "na czasie" dla wybranych może być koszt i źródło finansowania przyłączenia do sieci ciepłowniczej.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 14, 2015, 10:41:32 »
W tym przypadku zapewne będą to opłaty" symboliczne" bo obiekty sakralne jak dobrze pamiętam rozliczane są w/g innych taryf niż odbiorcy indywidualni.Pytaniem natomiast "na czasie" dla wybranych może być koszt i źródło finansowania przyłączenia do sieci ciepłowniczej.
Bogobojny dyrektor PEC-u wrzuci to w koszty firmy tak samo jak koszty dostawy ciepła.Wpojony w dzieciństwie strach przed gniewem bożym przynosi w dorosłym życiu określone zachowania.
jestem gorszego sortu

Offline FOTOCOM

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 14, 2015, 15:36:44 »
Chciałabym tylko powiedzieć, że brak mi słów, jeśli chodzi o ogrzewanie i kościół.

Panie Grzegorzu a czy większość mieszkańców Starych Polic to wspólnoty ? Czy mówimy o Nowopolu i kilku domkach w których jest centralne ogrzewanie ?

Ja tego wszystkiego k**** nie rozumiem.  Może jakieś wyjaśnienie dla człowieka, który chce godnie żyć, myśli o starszych ludziach i do tego mieszka klika metrów od przyłącza centralnego ogrzewania .

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Centralne ogrzewanie Stare Police?
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 15, 2015, 09:07:14 »
Wydaje mi się jak by wszędzie podłączono zostało ciepło z sieci byli byśmy najbezpieczniejszą gminą w Polsce :D są osiedla gdzie ludzie by chcieli zrezygnować z piecyka gazowego  , czy z pieca kaflowego boją dz się o własne życie , no ale gminę to nie interesuje , PEC ma w nosie , a szkoda przybyło by trochę miejsc pracy PEC zarabiał by więcej , a po co ?
nic dodać nic ująć