Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej  (Przeczytany 113852 razy)

Offline Borisz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 460
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #300 dnia: Stycznia 13, 2015, 19:33:11 »
Siłownia "pod chmurką" jest koło "Białej", więc tuż obok. Placów zabaw też sporo. Tereny zielone sa po drugiej stronie ulicy (Park Solidarności, Skwer Jana Pawła II). Może jednak przeznaczyć teren na inwestycję, niech powstanie kolejny blok mieszkalny? Za wiele nowych w Policach nie powstaje, a lokalizacja bardzo dobra.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #301 dnia: Stycznia 15, 2015, 23:58:57 »
Police są pustynią pod względem inwestycji nieruchomości. Pomijam jakieś śmieszne budynki na Korczaka czy Niedziałkowskiego. Gmina powinna dać zielone światło dla deweloperów na terenach kwartału Siedlecka-Piłsudskiego.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #302 dnia: Stycznia 16, 2015, 11:03:59 »
Police są pustynią pod względem inwestycji nieruchomości. Pomijam jakieś śmieszne budynki na Korczaka czy Niedziałkowskiego. Gmina powinna dać zielone światło dla deweloperów na terenach kwartału Siedlecka-Piłsudskiego.

Deweloperzy nie czekaliby - trzeba najpierw wywalić działki, na co brakuje włodarzom odwagi.

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #303 dnia: Stycznia 16, 2015, 12:27:14 »
Deweloperzy nie czekaliby - trzeba najpierw wywalić działki, na co brakuje włodarzom odwagi
Podejrzewam że włodarze lub ich rodziny też mają tam działki, dlatego brak odwagi
nic dodać nic ująć

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #304 dnia: Stycznia 17, 2015, 12:15:30 »
Deweloperzy nie czekaliby - trzeba najpierw wywalić działki, na co brakuje włodarzom odwagi
Podejrzewam że włodarze lub ich rodziny też mają tam działki, dlatego brak odwagi
To drugie zdanie może mieć potwierdzenie w zaniechaniu przenosin do Trzeszczyna.Nie pamiętam dobrze ale tam teren był chyba nawet uzbrojony pod potrzeby działkowców.Myślę,że Validator się do wątpliwości odniesie jako człowiek gromadzący informacje nie tylko o czasach zamierzchłych.
jestem gorszego sortu

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #305 dnia: Stycznia 17, 2015, 12:20:33 »
Jeżeli mnie pamięć nie myli to teren został ogrodzony i oświetlony ale zostało to rozkradzione.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #306 dnia: Stycznia 17, 2015, 12:52:07 »
Jeżeli mnie pamięć nie myli to teren został ogrodzony i oświetlony ale zostało to rozkradzione.
czy taki sam los spotka wirtualny parking na wyjeździe z polic - powoli chyba się na to zanosi. kolejna jakże trafiona inwestycja
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #307 dnia: Stycznia 18, 2015, 12:20:07 »
Odnośnie działek to najpierw powinno zrobić się tam jakiś konkurs architektoniczny, aby powstała tam fajna przestrzeń miejska a nie kolejna zapchaj dziura. Bez konkretnego planu nie ma co przenosić działkowców, w innym wypadku teren będzie straszyć przez x lat.
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy blok przy ul.Bankowej
« Odpowiedź #308 dnia: Stycznia 18, 2015, 22:06:35 »
Odnośnie działek to najpierw powinno zrobić się tam jakiś konkurs architektoniczny, aby powstała tam fajna przestrzeń miejska a nie kolejna zapchaj dziura. Bez konkretnego planu nie ma co przenosić działkowców, w innym wypadku teren będzie straszyć przez x lat.
Gryfland jeśli mnie pamięć nie myli miał na to kilkanaście lat i gdyby burmistrzował Policom Szymaszek takie coś by już było.Teraz żeby się nie narazić Krzystkowi nikt w sprawie tego terenu palcem nie kiwnie bo trzeba przez działki poprowadzić linię kolejową dla pierdolino.
jestem gorszego sortu