Inne tematy > Humor

Kroniki Gryflandii

<< < (2/23) > >>

DEtonator:

--- Cytat: franczeska w Listopada 27, 2014, 23:06:54 ---To znaczy jaki ? skoro 69,5 % pospulstwa to target Wasyla?  ps. gratulacje dla autora bajki są rewelacyjne do czytania.
--- Koniec cytatu ---

Nie pisalem o targecie Wasyla, tylko o targecie samych bajek, ze sa one skierowane nie tylko dla lokalnej gawiedzi, ale takze do moznych samego krolewskiego dworu. :)


--- Cytat: franczeska w Listopada 27, 2014, 23:06:54 ---Było już o królu, było o księciu Igorze może w końcu jakaś bajka o królowej Gryflandi?
--- Koniec cytatu ---

Moze nie sugerujmy autorowi o czym ma pisac, bo to wybija z inwencji tworczej. Jak widac, do tej pory, radzi sobie calkiem niezle. :)

pol:
Nie ma nic o wypędzonych przez poddanych za swe czyny z zamczyska?  Nie ma o czarownicy, która przez nich wezwana  przyleciała na miotle z dalekiego landu? 
Może będzie później np. podczas hucznego pożegnania przed odlotem?

Wykidajło:
Marzenia się spełniają. Chciałeś o czarownicy, jest o czarownicy  :D
http://www.gryflandia.pl/2014/11/duszesa-na-wiezy.html

pol:

--- Cytat: Wykidajło w Listopada 30, 2014, 22:54:53 ---Marzenia się spełniają. Chciałeś o czarownicy, jest o czarownicy   http://www.gryflandia.pl/2014/11/duszesa-na-wiezy.html
--- Koniec cytatu ---
No ładnie.  :D
Gdy „kroniki” trafią do sprzedaży w empiku chyba za mój wkład dostanę część zysków.

DEtonator:
"Tłum czekał. Sprzedawcom kukurydzy kończył się towar, zamiast kakao w baryłkach od dawna była już okowita. Najbardziej zmęczeni szukali zacienionego miejsca, aby dotrwać do finału."

Litosci! :) :) :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej