Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Budżet obywatelski - propozycje  (Przeczytany 161621 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #255 dnia: Czerwca 14, 2015, 12:11:42 »
A według mnie nie jest to sprawiedliwe. Albo wszyscy, albo nikt - takie jest moje zdanie. Ciekawe jak to widzą pozostali autorzy projektów? Wy akurat mogliście pobrylować przed kamerą, a zdecydowana większość nie
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #256 dnia: Czerwca 14, 2015, 15:26:31 »
Idąc tym tokiem myślenia, jak jakaś telewizja robi sondy uliczne to powinna zapytać wszystkich ludzi a nie 5 czy 6. Gdyby każdego wnioskodawcę mieli przepytać, przy tym odpowiednio każdy wniosek przedstawić, materiał trwałby koło godziny. Miłej i spokojnej niedzieli :)
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #257 dnia: Czerwca 14, 2015, 15:43:10 »
Sonda ma się nijak do możliwości reklamy swojego produktu :P
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #258 dnia: Czerwca 14, 2015, 16:20:18 »
A według mnie nie jest to sprawiedliwe. Albo wszyscy, albo nikt - takie jest moje zdanie. Ciekawe jak to widzą pozostali autorzy projektów? Wy akurat mogliście pobrylować przed kamerą, a zdecydowana większość nie
Myślę, że przesadzasz. Nie ma co się czepiać kablówki, pokazali tych, do których mieli namiary. Podrzuć im kontakt do siebie i zaproponuj, że się wypowiesz o swoim projekcie. Pewnie jeszcze będą robić kolejne materiały. Jak znów dadzą Grzegorza, a Ciebie pominą, to będzie powód do robienia dymu :)
Ps. To samo radzę innym chętnym na zareklamowanie swojego projektu.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #259 dnia: Czerwca 14, 2015, 16:41:23 »
Od robienia dymu z tego co zauważyłem to ty jesteś specjalistą. A z tego co zauważyłem to we wnioskach do b.o. trzeba było podać maila i telefon - więc kontakt był
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwca 14, 2015, 16:55:15 »
Jak znów dadzą Grzegorza, a Ciebie pominą, to będzie powód do robienia dymu

I do napisania kolejnej bajki. ;)

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwca 14, 2015, 22:31:32 »
[...] A z tego co zauważyłem to we wnioskach do b.o. trzeba było podać maila i telefon - więc kontakt był
Owszem, ale te dane we wniosku (telefon, mail) były tylko do dyspozycji Urzędu. Są prawnie chronione i Urząd bez zgody nie może tych danych udostępniać.
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline sake

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwca 15, 2015, 08:06:45 »
Widziałeś Boga? Nie? Widocznie jeździsz za wolno...

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwca 15, 2015, 08:41:35 »
Zacznijmy od tego, że mój projekt nie przewiduje lokowania psich toalet.
Niestety, zauważyłem, że często myli się wybiegi dla psów z psimi toaletami, a to zupełnie inne rzeczy.

Mój projekt przewiduje działania w trzech sferach:

1 - Urządzenie trzech wybiegów dla psów w lokalizacjach: Park Staromiejski, skwer obok Klubu Nauczyciela i polanka przy ul. Bursztynowej. Na tych wybiegach będą urządzenia i tory przeszkód dla psów, poidła, miejsca dla opiekunów psów. Wybiegi będą ogrodzone.

2 - ustawienie w całych Policach 52 dystrybutorów na worki na psie odchody,
3 - przeprowadzenie akcji edukacyjnej w całym mieście promującej sprzątanie po psach.

Dodam, że szacuję roczny koszt utrzymania tego całego systemu na kwotę ok. 35 tys złotych(zakup worków, konserwacja i utrzymanie wybiegów) i wnioskuję, bo to utrzymanie pochodzilo z opłaty za posiadanie psów, jakie wnoszą właściciele psów(rocznie około 60 tys złotych wpływa do budżetu Gminy z tej opłaty). Zatem system ma się utrzymywać z pieniędzy posiadaczy psów, a cel, to czystsze trawniki i miejsca gdzie można legalnie puszczać psy luzem.

Zapraszam do głosowania i poparcia mojego wniosku - projekt nr 2

Offline sake

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwca 15, 2015, 09:02:59 »
Cały czas myślę że nasze społeczeństwo jest zbyt leniwe aby sprzątać po sowich pupilach, a dystrybutory na worki i na  psie odchody będą tylko elementem służącym do wyładowania swojej agresji, lub będą zagospodarowaniem wolnego czasu "idiotów" tak jak kosze na śmieci w Parku Staromiejskim.
Widziałeś Boga? Nie? Widocznie jeździsz za wolno...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwca 15, 2015, 10:43:08 »
Owszem, ale te dane we wniosku (telefon, mail) były tylko do dyspozycji Urzędu. Są prawnie chronione i Urząd bez zgody nie może tych danych udostępniać.
czy tu trzeba każdemu wszystko paluszkiem pokazać jak dziecku? wystarczyło zadać zapytanie poprzez urząd - mailowo/telefonicznie - czy jest pan/pani chętna do opowiedzenia o swoim projekcie w tv kab police. moim zdaniem byłoby to rzetelne i sprawiedliwe podejście do tematu. w przeciwnym razie - wybacz - dostali się do programu znajomi i pociotki, którzy stanowili idealne tło dla pana grzegorza
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwca 15, 2015, 12:38:30 »

wybacz - dostali się do programu znajomi i pociotki, którzy stanowili idealne tło dla pana grzegorza
HMMM coś w tym jest jak piszesz DAPOL - oglądałem ostatnio tv Police i zaprezentowani zostali tylko ,,wybrańcy" .Jak widać w naszym kraju są równi i równiejsi- żenada że nawet w takich kwestiach potrzebne są układy.Od dawna widać że Policka tv sprzyja i promuje Gryfa.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2015, 13:02:50 wysłana przez NICE »

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwca 15, 2015, 13:25:41 »
Na prawdę trudno wchodzić jest w polemikę z kimś kto twierdzi że prawda jest tylko jedna, jego prawda.
Przestańmy się zajmować "wybrańcami" polickiej telewizji. Zacznijmy przekonywać znajomych, rodzinę i sąsiadów do głosowania w BO. Poprawiajmy nasze otoczenie, zamiast szukać dziury w całym.
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline sake

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwca 15, 2015, 16:58:27 »
Przestańmy się zajmować "wybrańcami" polickiej telewizji.
napisał to wybrany.
Widziałeś Boga? Nie? Widocznie jeździsz za wolno...

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwca 15, 2015, 20:50:37 »
Na prawdę trudno wchodzić jest w polemikę z kimś kto twierdzi że prawda jest tylko jedna, jego prawda.
Przestańmy się zajmować "wybrańcami" polickiej telewizji. Zacznijmy przekonywać znajomych, rodzinę i sąsiadów do głosowania w BO. Poprawiajmy nasze otoczenie, zamiast szukać dziury w całym.
Poprawianie naszego otoczenia należy zacząć od załatania dziury w całym.Ta dziura to propaganda rodem z PRLu i gdzie nie zajrzeć tam polityczna korupcja.Wyłom, szkoda że jedyny  - to informacje z Police Bez Cenzury.A budżet obywatelski to zabawka rzucona plebsowi do piaskownicy.Bawcie się dalej.
jestem gorszego sortu