Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej  (Przeczytany 124911 razy)

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 15, 2014, 19:06:53 »
Tak, w Starostwie ma lepszy stołek - bardziej płatny. Teraz ma gdzieś swoją Białą. Jakby od razu dostała lepiej płatny stołek nie byłoby afery z odciąganiem młodzieży od nauki.

Gdyby ekipa PO z powiatu nie zorganizowała nieuczciwego konkursu na dyrektora - nie byłoby sytuacji, jaka jest.
Gdyby ekipa PO z powiatu nie zbagatelizowała już po samym konkursie opinie innych, że konkurs był nieuczciwy- nie byłoby tej sytuacji.
Gdyby ekipa PO z powiatu opamiętała się już po wyroku WSA w kwietniu- nie było tej sytuacji.

Więc nie kłam.

Ponadto przypominam Ci, że, mandat do sprawowania funkcji Pani Golisowicz uzyskała dzięki wyborcom- i żal Ci może tyłek ściskać, ale tego nic nie zmieni.   


Gdyby Duszeza  nie doiła na podwójne pensje to może byłaby dalej dyrektorem, ale nie nadawała się.
Gdyby Gryf był uczciwy, nie odwoła Narękiewicz. Jak odwoła to będzie typowa partia stołkowa.
Golisowicz nawet już zmieniła nazwisko, bo tak było szastane na prawo i lewo.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 15, 2014, 21:54:34 »
Gdyby Duszeza  nie doiła na podwójne pensje to może byłaby dalej dyrektorem, ale nie nadawała się.
Proszę o nazwiska osób, które otrzymywały podwójne pensje.
Proszę o dokładne kwoty tych podwójnych pensji.
Jeśli obawiasz się podawania tych danych publicznie- podaj w wiadomości prywatnej.

Czy zgłosiłeś to już do stosownego organu?
Kto udostępnił Ci te dane?

Oczekuję odpowiedzi na te pytania.


Gdyby Gryf był uczciwy, nie odwoła Narękiewicz. Jak odwoła to będzie typowa partia stołkowa.

Nie wiem, czy płakać, czy się śmiać nad Twoją błyskotliwością?
Narękiewicz nie będzie odwołana przez kogokolwiek.
Uchwała zatwierdzająca konkurs orzeczeniem WSA (potwierdzonym przez NSA) została unieważniona. Czyli tak, jakby zeszłorocznego konkursu nie było. 

   
Golisowicz nawet już zmieniła nazwisko, bo tak było szastane na prawo i lewo.

Ależ trolicho z Ciebie.
Chyba żałuję, że na dyskusję z Tobą czas marnuję.
Zawsze jest marne pocieszenie, że gdy będę na łożu śmierci rozliczał swoje życie, to nie będę żałował tego, że nie próbowałem Ciebie oświecić. 

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 16, 2014, 14:29:33 »
Jakiej poprzedniej??? Była jakaś poprzednia?

 :D :D :D

Zobacz na dół strony jak klikniesz na Rejestry i ewidencje w BIPie.

Ostatnia zmiana: Maciej Usewicz (15 grudnia 2014, 12:51:55)     
Zmieniono: Zmieniono omyłkowo podane kwoty wykonania w następujących umowach: OR/104/13 z kwoty 236160 na 23160,00; OR/65/11 z kwoty 830988 na 8309,88; OR.84.2013 z kwoty 100000 na 1000,00; OR.85.2014 z kwoty 245400 na 2454,00; OR.159.2013 z kwoty 160000 na 1600,00; OR.116.2014 z kwoty 330347 na 13213,89


Zwracam honor.
No ale ja jestem czysty, ja zerkałem na wykaz umów po godzinie 12:51:55 :)
Przyszła pora na kwoty pięciocyfrowe. Rejestr ma wersję czwartą  ;D

Cytuj (zaznaczone)
Ostatnia zmiana: Maciej Usewicz (16 grudnia 2014, 14:04:11)     
Zmieniono: W rejestrze umów zmieniono omyłkowo wpisane kwoty w następujących umowach: OR.211.2013 z kwoty 40000 zł na 400,00 zł; OR.20.2014 z kwoty 30000 zł na 300,00 zł; OR/40/13 z kwoty 50000 zł na 500,00 zł

Grzegorz, mam nadzieję, że w księgowości takich pomyłek nie porobili  8)
No i co tam słychać w sprawie magistrackiej lodówki?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

saga

  • Gość
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 16, 2014, 14:58:36 »
No wygląda na to, że „Kurier" wykonuje pracę za co najmniej jednego polickiego urzędnika:)
http://24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Police/Myla-kwoty,-gubia-zera---

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 16, 2014, 21:00:23 »
"Poprawianie błędów w rejestrze umów gminy Police publikowanym na BIP-ie zaczęło się od naszej interwencji. W poniedziałek zwróciliśmy uwagę na umowę dotyczącą sprzątania biura Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - jednego pokoju, przez 8 miesięcy, za 160 tys. zł. Urzędnicy zapewnili nas, że się pomylili o dwa zera. Błąd poprawili i przy okazji zweryfikowali kilka innych umów - na  6-cyfrowe kwoty (także zwracały naszą uwagę). Sprzątaczka miała dostać 1600 zł a nie 160 tys."

1600 zł za 8 miesięcy, licząc, że sprzątanie miało miejsce przynajmniej raz w tygodniu, daje 50 zł za jedno sprzątanie. Stawek nie znam, ale za sprzątniecie jednego pokoju to chyba cena jest ok.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 16, 2014, 21:47:49 »
50 zł za jedno sprzątanie. Stawek nie znam, ale za sprzątniecie jednego pokoju to chyba cena jest ok.
znajomym sprzątała jakaś pywatna firma dom o powierzchni niecałe 150m. sprzątała 1 osoba przez 2 dni - od podłóg, przez mycie okien, aż po sufit - jednym słowem błysk. cena za 2 dni robocze (około 8 godzin dziennie) wyniosła 180 zł. tak tylko mówię - dla porównania.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 17, 2014, 07:14:06 »
50 zł za jedno sprzątanie. Stawek nie znam, ale za sprzątniecie jednego pokoju to chyba cena jest ok.

Na mój gust to nawet trochę mało. Ale rzecz w tym, że wg gminnego rejestru za takie jedno sprzątanie było płacone 5 tysięcy złotych - a to już królewska stawka. Wiadomo, że to nie jest jedyny babol w oficjalnym dokumencie. Pytanie, ile jeszcze ich zostało i czy wszystkie są w tę samą stronę (jest podana wyższa kwota niż w rzeczywistości).

Ps. O, widzę, że dapola jednak nie usunęli za niegryfomyślność ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2014, 07:52:11 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 17, 2014, 13:52:41 »
Ale rzecz w tym, że wg gminnego rejestru za takie jedno sprzątanie było płacone 5 tysięcy złotych - a to już królewska stawka.

Najważniejsze jest to, jak zostało to zaksięgowane, 50 zł czy 5000 zł?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 17, 2014, 14:44:19 »
Urzędnicy twierdzą, że 50. Ale czy ważniejsze, to bym nie oceniał. Ten rejestr jest odpowiedzią na wniosek mieszkańca (Ewy Chmielewskiej) i powinien być bez błędów - przynajmniej w takiej liczbie. A z tego, że jest ich tyle, wynika, że każdy wydział robił wydruk umów, a potem ktoś to przepisywał. Czyli urząd jest skomputeryzowany wzorcowo - według wzorów z początku lat 90 ubiegłego wieku :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 17, 2014, 14:48:44 »
Tak czy siak wyszło, że mają bajzel.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 17, 2014, 16:30:26 »
Wykidajlo i Gormiti mam nadzieje ze Pani Chmielewska (Golisowicz) wytoczy wam proces o te oszvzerstwa
sz

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 17, 2014, 16:38:53 »
Wykidajlo i Gormiti mam nadzieje ze Pani Chmielewska (Golisowicz) wytoczy wam proces o te oszvzerstwa
Panie polonisto,te oszyzerstwa nie dotyczą Chmielewskiej-Golisowicz.Jeszcze funkcjonuje pod imieniem Beata.
jestem gorszego sortu

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 17, 2014, 18:46:00 »
Hmm.chyba czas zlozyc wniosek o ujawnienie umow na mocy ktorych niektorzy forumowicze otrzymywali zlecenia z powiatu czy innych placowek.kazdy ma w koncu dostep do informacji publicznej.zobaczymy wtedy o co komu chodzi.
sz

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 17, 2014, 19:48:28 »
Jestem za. Tylko pamiętaj, że pod takim wnioskiem musisz się podpisać imieniem i nazwiskiem. Anonimów nie rozpatrują.
No i nie zapominamy o "społecznikach" z Ruchu na Rzecz, którzy się na forum nie udzielają, prawda?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 18, 2014, 10:36:13 »
Hmm.chyba czas zlozyc wniosek o ujawnienie umow na mocy ktorych niektorzy forumowicze otrzymywali zlecenia z powiatu czy innych placowek.kazdy ma w koncu dostep do informacji publicznej.zobaczymy wtedy o co komu chodzi.
Proponuję zacząć od ustalenia czy polonista Chmielewski uczący tego języka u sąsiadów był lub jest na etacie "Białej". Jeśli tak to ile godzin tygodniowo prowadził zajęcia dla uczniów "Białej".
jestem gorszego sortu