Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wybory do sejmiku województwa  (Przeczytany 3490 razy)

Offline pawel_kryzan

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Wybory do sejmiku województwa
« dnia: Października 31, 2014, 09:42:36 »
Witam,


Nazywam się Paweł Kryzan i kandyduję do sejmiku województwa (nr 12, lista Platformy). Chciałbym zapoczątkować dyskusję na temat sejmiku, ponieważ mało osób o tym mówi, jeszcze mniej wie czym się ten organ zajmuje, a ma bardzo duży wpływ na naszą rzeczywistość. Police są w jednym okręgu wyborczym ze Szczecinem.



Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory do sejmiku województwa
« Odpowiedź #1 dnia: Października 31, 2014, 09:55:36 »
Co za hipokryzja! Sami rozłożyliście szczeciński przemysł stoczniowy, a teraz wykorzystujecie ten fakt w swojej kampanii wyborczej. Jesteście banda nieudaczników i karierowiczów permanentnie obrażający inteligencje Polaków, mam nadzieje, że zostaniecie przegonieni tam gdzie pieprz rośnie. Dyplo-matoły.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Wybory do sejmiku województwa
« Odpowiedź #2 dnia: Października 31, 2014, 11:05:12 »
!
Wyluzuj. Chcesz się kopać z ghost-writerem? :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory do sejmiku województwa
« Odpowiedź #3 dnia: Października 31, 2014, 11:28:17 »
Chcesz się kopać z ghost-writerem?

Nie, nie chce się kopać. Napisałem tylko co myślę, bo uważam, że poziom chamstwa i bezczelności tej bandy osiąga szczyty. Rożni w Polsce rządzili, ale takiej arogancji i bufonady jeszcze nie było. Tik-Tak/Lolopindolo Nowak, "Mirabelka" Niesiołowski, "Metr przekopana" Kopacz, cierpiący na zaniki pamięci Sikorski, no i oczywiście "zapracowany" i zawsze dotrzymujący słowa Tusk, nie licząc kolejnych prostaków z PSL-u. Przykro patrzeć, kto jest odpowiedzialny za losy Polski.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Wybory do sejmiku województwa
« Odpowiedź #4 dnia: Października 31, 2014, 15:45:48 »
Czy aby na pewno likwidował stocznię ten kto piszesz? A kto akcjami Zakładów ratował inną stocznie i nie uratował.
Lepsze to dziadostwo niż dziadostwo z PIS.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory do sejmiku województwa
« Odpowiedź #5 dnia: Października 31, 2014, 16:08:54 »
Lepsze to dziadostwo niż dziadostwo z PIS.

Wiesz, też byłem tego zdania, ale po ostatnich "POpisach" członków tej partii musiałem je zmienić, co nie znaczy, że się cieszę z tego, że PiS znowu może dojść do władzy. Polsce potrzeba czegoś zupełnie świeżego. Niestety porządni ludzie nie utrzymają się w tym szambie, zwanym dalej polityką... Dlatego moim zdaniem dobrze, że w wyborach samorządowych startują ludzie niezrzeszeni, bądź z lokalnych stowarzyszeń. Choć niektórym przydałaby się lokalna nowa konkurencja, gdyż co poniektórzy poobrastali w pióra.