Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?  (Przeczytany 51837 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #60 dnia: Października 30, 2014, 13:58:12 »
Cytuj (zaznaczone)
A pamięć mam dobrą. Na nieszczęście dla niektórych. Pamiętam na przykład o tych, co uderzają w dziecko, żeby trafić rodziców.
nie wiem czy myslimy o tej samej sprawie :D ale sprawiedliwości to nie było w czerwcu :D pozdrawiam
Nie mam pojęcia, jakiej sprawiedliwości Ci zabrakło. Może konkretniej? Bo ja mam na myśli więcej niż jedną sprawę i więcej łajdaków.

A ja się pokuszę o inną konkluzję: całe szczęście, że się nie zabrała, bo zamiast dobrej drogi do Szczecina Nowe Warpno miałoby park jurajski w Podgrodziu.
Nie dywaguj, co by było, gdyby.
Nie jesteś osobą, która może mi nakazać cokolwiek. Nie, nie jest mi przykro z tego powodu.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #61 dnia: Października 30, 2014, 14:11:31 »

Nie mam pojęcia, jakiej sprawiedliwości Ci zabrakło. Może konkretniej? Bo ja mam na myśli więcej niż jedną sprawę i więcej łajdaków.

Możesz napisac konkretnie o co Ci chodzi? trudno odnosic się jak nie wiadomo do czego?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #62 dnia: Października 31, 2014, 10:59:28 »
Możesz napisac konkretnie o co Ci chodzi? trudno odnosic się jak nie wiadomo do czego?
Kiedy ja wcale nie chcę, żebyś się odnosiła. Ty jesteś tylko narzędziem - mówią Ci to, co chcą, żebyś wiedziała i powtarzała dalej (na dodatek nadstawiając kark za nich). Nie wierzysz? To sprawdź sobie, jakie uprawnienia daje gimnazjaliście przy rekrutacji do liceum tytuł laureata kuratoryjnego konkursu przedmiotowego.
Przy okazji: wczoraj w Szczecinie Wojewódzki Sąd Administracyjny wydał bardzo ciekawy wyrok. Orzekł, że dane osób fizycznych, z którymi gmina podpisuje umowy, są jawne. Jeśli jednym z efektów będzie wywieszenie na BiPie Białej (o, tu: http://zs-police.bip.net.pl/?c=243 ) wyników kontroli bez zamazywania nazwisk, to sobie poczytaj. Możesz się bardzo zdziwić.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #63 dnia: Października 31, 2014, 16:16:04 »
Wykidajło znam adres BIP szkoły:) A jesli będziesz łaskaw możesz mi podac linka do tego bardzo ciekawego wyroku z wczoraj ? Z chęcia sie z nim zapoznam :D

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 01, 2014, 09:50:47 »
W bazie orzeczeń jest tylko sentencja na razie, ale w mediach opisywali. Tu masz efekt: http://um.szczecin.pl/umszczecinSwiat/chapter_59018.asp?soid=7986234450734622BF97EE23069B65FD
To jest jednocześnie zapowiedź, że Szczecin się nie będzie odwoływał.
Ale bardziej polecam lekturę tego protokołu z BiP Białej: http://zs-police.bip.net.pl/?p=document&action=save&id=35&bar_id=268 Bardzo się zdziwisz, jak zobaczysz tam nazwiska aktywistek "społecznego ruchu przywrócenia na fotel najlepszej dyrektorki"? Bo są, tylko zamazane.
Polecam drugą część - tam, gdzie są pieniążki za takie rzeczy jak projekt logo szkoły, strony www, dzienniki czy różne gadżety.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 01, 2014, 11:12:57 »
Ale bardziej polecam lekturę tego protokołu z BiP Białej: http://zs-police.bip.net.pl/?p=document&action=save&id=35&bar_id=268 Bardzo się zdziwisz, jak zobaczysz tam nazwiska aktywistek "społecznego ruchu przywrócenia na fotel najlepszej dyrektorki"? Bo są, tylko zamazane.
Polecam drugą część - tam, gdzie są pieniążki za takie rzeczy jak projekt logo szkoły, strony www, dzienniki czy różne gadżety.

Poleć jeszcze informację, że firma prawna opracowująca ten dokument w nagrodę za te "zasługi" od stycznia tego roku dostała obsługę prawną szkoły za kwotę 6000 zł miesięcznie, podczas gdy wcześniejsza kancelaria za obsługę prawną pobierała 1500 zł. 

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 01, 2014, 16:03:27 »
No to poleciłeś. I? To coś zmienia w kwestii prawdziwości informacji podanych w zalinkowanym dokumencie?
Tam nie ma przecież komentarzy. Są dane, które wszyscy powinni znać - po to, żeby sobie samemu ocenić, kto walczy o dobro szkoły, a kto raczej o swój portfel.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 01, 2014, 20:48:42 »
No tak jak Golisowicz z Gryfem wali skargi co parę dni to obsługa prawna musi kosztować.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 01, 2014, 21:15:03 »
No to poleciłeś. I? To coś zmienia w kwestii prawdziwości informacji podanych w zalinkowanym dokumencie?
Tam nie ma przecież komentarzy. Są dane, które wszyscy powinni znać - po to, żeby sobie samemu ocenić, kto walczy o dobro szkoły, a kto raczej o swój portfel.

Po pierwsze- jeśli nawet w grupie działającej na rzecz szkoły znajdą się osoby, które mają przesłanki walki o swój portfel - to co? Zabronisz im tego? Czy to oznacza, że wszyscy mają takie same przesłanki?
Po drugie- czy w protokole tym jest napisane, że ceny za usługi czy dostarczane materiały są z kosmosu i rażąco przewyższają ceny rynkowe?
Po trzecie- rozumiem, że lepiej jest gdy zarobić mają firmy ze Szczecina, Goleniowa, etc, niż nasze polickie firmy.
Po czwarte- rozumiem, że te nazwiska znasz. A skąd znasz? Czyżby powiat lub dyrektorka wyprzedziła orzecznictwo sądów i spodziewając się takiego wyroku, jaki podajesz, na zaś przekazała Ci dane osobowe?
A może starosta przez "pomyłkę" Ci je podał? Jak to zrobił z moją korespondencją przekazując "przez pomyłka" kopie osobom trzecim.


No tak jak Golisowicz z Gryfem wali skargi co parę dni to obsługa prawna musi kosztować.

No tak- Gryf i Gilisowicz pisze skargi.
Jak masz kolego głowę. I jak w pobliżu gdzieś jakąś ścianę- to proponuję Ci- strzel se baranka.
Może Pomoże.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 01, 2014, 21:38:26 »
Jak masz kolego głowę. I jak w pobliżu gdzieś jakąś ścianę- to proponuję Ci- strzel se baranka.
Może Pomoże.
Nie chcę się czepiać, ale robiąc uwagi personalne zamiast merytorycznych obniżasz "nieco" swoją wiarygodność. Zalatuje to nieco trollem z gimbazy. Walczysz (moim zdaniem) w słusznej sprawie, ale zwracaj uwagę na metody.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 01, 2014, 22:26:22 »
No tak jak Golisowicz z Gryfem wali skargi co parę dni to obsługa prawna musi kosztować.
Ale, że co prawnik ma za grube pieniądze odpisac czy dzieciaki miały np polski we wrzesniu? I z tego co wiem Golisowicz nie pisała ani nie pisze skarg na Panią Dyrektor obecna

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 02, 2014, 16:14:15 »
Jak masz kolego głowę. I jak w pobliżu gdzieś jakąś ścianę- to proponuję Ci- strzel se baranka.
Może Pomoże.
Nie chcę się czepiać, ale robiąc uwagi personalne zamiast merytorycznych obniżasz "nieco" swoją wiarygodność. Zalatuje to nieco trollem z gimbazy. Walczysz (moim zdaniem) w słusznej sprawie, ale zwracaj uwagę na metody.
Nie dziw się. "Społecznikom" pali się pod siedzeniami. Nerwowość jest w pełni zrozumiała


Po pierwsze- jeśli nawet w grupie działającej na rzecz szkoły znajdą się osoby, które mają przesłanki walki o swój portfel - to co? Zabronisz im tego? Czy to oznacza, że wszyscy mają takie same przesłanki?
Po drugie- czy w protokole tym jest napisane, że ceny za usługi czy dostarczane materiały są z kosmosu i rażąco przewyższają ceny rynkowe?
Po trzecie- rozumiem, że lepiej jest gdy zarobić mają firmy ze Szczecina, Goleniowa, etc, niż nasze polickie firmy.
Po czwarte- rozumiem, że te nazwiska znasz. A skąd znasz? Czyżby powiat lub dyrektorka wyprzedziła orzecznictwo sądów i spodziewając się takiego wyroku, jaki podajesz, na zaś przekazała Ci dane osobowe?
A może starosta przez "pomyłkę" Ci je podał? Jak to zrobił z moją korespondencją przekazując "przez pomyłka" kopie osobom trzecim.
Po pierwsze: nie w grupie, tylko w jej ścisłym kierownictwie. Wśród "twarzy" protestu, można powiedzieć. Jedną daje się rozpoznać nawet pomimo zamazania niektórych danych (zadanie dla dociekliwych: kto to? Podpowiedź: zlecenia na prawie 30 tys. zł tylko w jednym roku)
Po drugie: trzy- czy czterokrotność cen rynkowych to rzeczywiście nie są jeszcze ceny z kosmosu. Ale ciekawsze są wydatki na różne tak "niezbędne" szkole rzeczy jak nowe logo (2,7 tys. zł) czy projekt strony internetowej (3,5 tys. zł, wykonanie płatne osobno). I inne oczywiście.
Po trzecie: lepiej, gdy publiczne pieniądze są wydawane racjonalnie, konkurencja jest uczciwa, a zaangażowani finansowo otwarcie się do tego przyznają - tak, aby każdy sam mógł ocenić ich intencje.
Po czwarte: każdy może te nazwiska poznać, wystarczy złożyć wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Powiat policki - w przeciwieństwie do Szczecina - od dawna nie ma z tym problemu. Tu masz dowód: http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=8396&bar_id=5277
Jest jedna zabawna rzecz: informacja, którą zainteresowany dostanie, powinna objąć również umowy-zlecenia (i inne cywilnoprawne) zawierane przez dyrekcję Białej z jej pracownikami. Taki nieprzewidziany skutek uboczny
Ale rozumiem, że dla niektórych najważniejsze jest, skąd ja coś wiem, a nie to, co wiem. Naprawdę myślałeś, że takie rzeczy da się ukryć? Wszystkim nie dogodzisz, w każdej grupie znajdzie się ktoś niezadowolony, nawet w najmniejszej.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 03, 2014, 20:22:44 »
quote author=Kilofownikownia link=topic=12446.msg170307#msg170307 date=1414874306]Nie chcę się czepiać, ale robiąc uwagi personalne zamiast merytorycznych obniżasz "nieco" swoją wiarygodność. Zalatuje to nieco trollem z gimbazy. Walczysz (moim zdaniem) w słusznej sprawie, ale zwracaj uwagę na metody.
Jeśli Ciebie lub innych uraziłem tym wpisem to przepraszam.


Nie dziw się. "Społecznikom" pali się pod siedzeniami. Nerwowość jest w pełni zrozumiała

Gdybym był tak zarozumiały, jak Ty, że rzekłbym Ci - wara od mojego tyłka.
Ale nie- ja bym chciał się dokładniej dowiedzieć, dlaczego mi się pali pod moim siedzeniem.
Moja nerwowość wynikła, że jakiś anonim bez jakiegokolwiek uzasadnieni, a tym bardziej dowodu oczernił Panią Golisowicz, na co się wzburzyłem. Jakoś Ty w historii tego forum również wielokrotnie burzyłes się na anonimów strzelających za wegła i co? Teraz moją nerwowość podciągasz pod ogół? Ładnie to tak? skoro ja tak brzydko napisałem- to pisz o mnie i do mnie.



Po pierwsze: nie w grupie, tylko w jej ścisłym kierownictwie. Wśród "twarzy" protestu, można powiedzieć. Jedną daje się rozpoznać nawet pomimo zamazania niektórych danych (zadanie dla dociekliwych: kto to? Podpowiedź: zlecenia na prawie 30 tys. zł tylko w jednym roku)

Rozbawiłeś mnie tym "ścisłym kierownictwem"- zaraz będziesz opracowywał artykuły nie o "buntownikach", "społecznikach" tylko o "ośmiornicy polickiej" walczącej z biednym powiatem i rudą kłamczuchą".

I jeszcze raz powtórzę- nawet jeśli taka osoba, czy osoby się znalazły- to gdzie jest dokument, że wypłaty dla nich i wspópraca z nimi to działania na szkodę szkoły, czy powiatu?
Przecież to miał być cel tego opracowania prawnego za ponad 54 000zł (sorry-dużo,dużo więcej), gdzie miały być wykazane te nieprawidłowości.
Pytam się, gdzie są te nieprawidłowości.
Po drugie pytam się, gdzie był powiat w tamtym okresie, gdy były te zlecenia?
Nie miał bieżacych informacji na temat tego, co w szkole się dzieje? Nie widział tyk kwot i wydatków?? Nie akceptował budżetu i nie weryfikował?
Piszesz o 3,4- krotnie wyższych cenach od rynkowych i podajesz przykład projektu strony internetowej za 3,5 tys. Straszna sprawa- afera jak diabli! Tylko w tym samym poście podajesz link z wydatkami powiatu, gdzie jest podana kwota za stronę internetową (nazwaną serwisem) w wysokości 7 tys zł. Mam rozumieć, że dla Ciebie kwota 3,5 tys jest 3 czy czterokrotnie wyższa od 7 tysięcy złotych?

Po czwarte: każdy może te nazwiska poznać, wystarczy złożyć wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Powiat policki - w przeciwieństwie do Szczecina - od dawna nie ma z tym problemu. Tu masz dowód: http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=8396&bar_id=5277
Jest jedna zabawna rzecz: informacja, którą zainteresowany dostanie, powinna objąć również umowy-zlecenia (i inne cywilnoprawne) zawierane przez dyrekcję Białej z jej pracownikami. Taki nieprzewidziany skutek uboczny

Więc dlaczego zostały nazwiska w przypadku dokumentu z ZS zamazane? To albo podają pełną treść, albo zamazują? To jak to jest z tym prawem naszym? Raz się zamazuje, raz odkrywa? W Szczecinie zamazywali a teraz odkrywają? W Powiecie Polickim najpierw odkrywali a teraz zamazują? A może chodzi tu o technikę szczucia? Tak jak Ty teraz tu szczujesz?


Ale rozumiem, że dla niektórych najważniejsze jest, skąd ja coś wiem, a nie to, co wiem. Naprawdę myślałeś, że takie rzeczy da się ukryć?

Skąd wiesz- wyjaśniłeś.
Co wiesz- to jest nieważne, bo wykorzystasz wyłącznie tą wiedzę, która dla Ciebie jest wygodna.
Więc jeśli masz choć odobinę przyzwoitości- napisz jeszcze- po co piszę...
Skoro tak ochoczo piszesz o "kierownictwie grupy", którzy mieli profity, to może napisz o sobie, czy masz profity z tego, że Twój pracodawca otrzymuje gratyfikacje od Powiatu na sporą kwotę, co jest wykazane w tym zestawieniu, które zlinkowałeś?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 04, 2014, 09:06:57 »
Gdybym był tak zarozumiały, jak Ty, że rzekłbym Ci - wara od mojego tyłka.
A ponieważ jesteś zarozumiały o wiele bardziej, przyznałeś sobie prawo mówienia innym, co wolno im pisać, i decydowania za rodziców, co jest dobre dla ich dzieci - oczywiście bez pytania tych rodziców o zdanie. I nawet Ci przez myśl nie przejdzie, że może w tym być coś niestosownego.

Rozbawiłeś mnie tym "ścisłym kierownictwem"- zaraz będziesz opracowywał artykuły nie o "buntownikach", "społecznikach" tylko o "ośmiornicy polickiej" walczącej z biednym powiatem i rudą kłamczuchą".
Właśnie pokazałeś prawdziwe oblicze tego "społecznego protestu", za którym kryje się gryfowa sitwa, która nam przez minione dwie kadencje w Policach wyrosła. Sądzę, że 10 lat temu Beata Golisowicz nie zgodziłaby się na firmowanie tych wiader pomyj, które jej zwolennicy wylewają na nową dyrektorkę na fejsbuku ("ruda kłamczucha" to jeden z łagodniejszych epitetów). Dziś daje im nie tylko nazwisko, ale i twarz. Sądzę, że o 10 lat młodszy Grzegorz Ufniarz też trzymałby się od tej ekipy z daleka. Dziś ją wspiera. Cóż, ludzie się zmieniają. Smutne, że w taki sposób.

I jeszcze raz powtórzę- nawet jeśli taka osoba, czy osoby się znalazły- to gdzie jest dokument, że wypłaty dla nich i wspópraca z nimi to działania na szkodę szkoły, czy powiatu?
Jaki znowu dokument? Masz na myśli pismo, w którym MrW albo inny autorytet moralny stwierdza, że coś jest be albo cacy?
Ja uważam, że ludzie potrafią sami ocenić, czy działaniem na szkodę szkoły jest płacenie komuś równowartości średniej pensji za narysowanie obrazka w sytuacji, gdy podobno brakuje pieniędzy na organizowanie zajęć. I potrafią też ocenić, czy ten ktoś broniąc tego, kto mu tak płacił, działa dla dobra ich dzieci, czy może jednak chce rysować kolejne obrazki za podobne kwoty.

Piszesz o 3,4- krotnie wyższych cenach od rynkowych i podajesz przykład projektu strony internetowej za 3,5 tys.
Nie. Projekt strony internetowej to przykład szastania pieniędzmi, tak samo jak logo szkoły. Ceny kilkakrotnie wyższe dotyczą np. dzienników czy teczek ofertowych.

Więc dlaczego zostały nazwiska w przypadku dokumentu z ZS zamazane
Nie wiem. Ja uważam, że powinny być jawne.

Więc jeśli masz choć odobinę przyzwoitości- napisz jeszcze- po co piszę...
Zapewne chcesz dać upust wrodzonej skromności, która każe Ci narzucać wszystkim jedynie słuszny światopogląd.

Skoro tak ochoczo piszesz o "kierownictwie grupy", którzy mieli profity, to może napisz o sobie, czy masz profity z tego, że Twój pracodawca otrzymuje gratyfikacje od Powiatu na sporą kwotę, co jest wykazane w tym zestawieniu, które zlinkowałeś?
Nie dyskutuję o swoim pracodawcy na forach czy w knajpach. Co do moich profitów - jak widzisz nie mam problemu z zamieszczaniem linków do takich zestawień. Bo ja nie stroję się w piórka społecznego obrońcy (naszej) sprawiedliwości.

A skoro już wspomniałeś o szczuciu, to coś Ci opowiem. Był czas, kiedy rada rodziców w Białej zajmowała się tym, czym powinna. Całkiem niedawno. Wtedy rodzice dzieci uczących się w Loecknitz płacili za ich dojazdy połowę kosztów, bo resztę pokrywała dotacja z polsko-niemieckiej fundacji. Ale zbliżał się koniec kadencji dyrektorki i było wiadomo, że będzie konkurs. A przewodnicząca rady była niepewna politycznie, bo startowała w wyborach z listy PO. Więc pewnego wiosennego dnia okazało się, że rada rodziców niby jest ta sama, ale jednak trochę inna... I ta nowa rada zajęła się ważniejszymi sprawami...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 04, 2014, 20:07:25 »
Cytat: MrW w Listopad 03, 2014, 20:22:44
Gdybym był tak zarozumiały, jak Ty, że rzekłbym Ci - wara od mojego tyłka.
A ponieważ jesteś zarozumiały o wiele bardziej, przyznałeś sobie prawo mówienia innym, co wolno im pisać, i decydowania za rodziców, co jest dobre dla ich dzieci - oczywiście bez pytania tych rodziców o zdanie. I nawet Ci przez myśl nie przejdzie, że może w tym być coś niestosownego.

Bredzisz Wykidajło.
To, że mi odpisujesz najlepiej świadczy, że masz (jak również inni) nieograniczone możliwości wypowiedzenia się. A ja jedynie z tymi wypowiedziami mogę się zgodzić lub nie.
A to, że napisałem Ci "wara od mojego tyłka" to nie dziw się- dbam o swoje "ciało" i nie pozwalam by byle kto je tykał.

 
Właśnie pokazałeś prawdziwe oblicze tego "społecznego protestu", za którym kryje się gryfowa sitwa...
W myśl sformułowania "Co było pierwsze? Kura? Czy jajko?" Dziwię się, że przedstawiciele Gryfa nie podjęli się odpowiedzi na ten zarzut, bo w moim odczuciu to oni zostali wplątani w ten konflikt. To znaczy - odpowiedzieli na prośbę by pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji - podjęli rękawice. Ceną za to jest teraz oszczerstwo, że kierują protestem, co dla mnie jest stekiem bzdur.



("ruda kłamczucha"
Roszczę sobie wyłączne prawo do tego sformułowania.
"ruda" ma przywoływać zewnętrzną cechę charakterystyczną.
"kłamczucha"- odzwierciedla pierwszą i wg mnie nadrzędną cechę osobowościową.
Każdy może sobie kojarzyć inaczej. Ja tej pani udowodniłem kłamstwo- włącznie wyrażone na piśmie. A znając energię tej pani do pisania skarg i donosów na policję, czy do prokuratury w sprawie pomówień, czy oszczerstw- to proszę bardzo- niech na mnie pisze. Jestem świadom tego co mówię i piszę i biorę za to pełna odpowiedzialność.
I jeszcze jedno- lepiej być osobą, która głośno i szczerze przeklnie, niż cichym i fałszywym skurwy...nem"


Ja uważam, że ludzie potrafią sami ocenić, czy działaniem na szkodę szkoły jest płacenie komuś równowartości średniej pensji za narysowanie obrazka w sytuacji, gdy podobno brakuje pieniędzy na organizowanie zajęć. I potrafią też ocenić, czy ten ktoś broniąc tego, kto mu tak płacił, działa dla dobra ich dzieci, czy może jednak chce rysować kolejne obrazki za podobne kwoty.

W tym miejscu się zgadzam z Tobą Wykidajło.
Można było to inaczej rozegrać- ot choćby ciekawszy pomysłem było zorganizowanie ogólnego- publicznego konkursu na logo z przewidzianą nagrodą.


 
Cytat: MrW w Listopad 03, 2014, 20:22:44
Piszesz o 3,4- krotnie wyższych cenach od rynkowych i podajesz przykład projektu strony internetowej za 3,5 tys.
Nie. Projekt strony internetowej to przykład szastania pieniędzmi, tak samo jak logo szkoły. Ceny kilkakrotnie wyższe dotyczą np. dzienników czy teczek ofertowych.

Nadal mnie nie przekonałeś.
Ale ja podam Ci w tym miejscu inny przykład. Lodowisko- w zeszłym sezonie zimowym (2013/214). Było czynna od grudnia do lutego. Kto jeździł- to wie, że jakoś tafli lodowej była w opłakanym stanie. Z jednej strony wiadomo, że było ciepło, ale...
Maszyna do lodu nie była użytkowana, a łataniem dziur zajmował się chłopak- ówczesny maturzysta, który konewką z ciepłą wodą próbował łatać wyrobisko. Na pytania, dlaczego nie działa maszyna- odpowiedź obsługi- że jest zepsuta. Po czasie wyszła na jaw informacja, że za maszynę (dzierżawę lub użytkowanie- sorry nie pamiętam dokładnie, ale można to znaleźć na bipie) szkoła zapłaciła ponad 12 tys zł. Więc pytanie za co zapłaciła? Za niedziałające urządzenie?

 
Więc dlaczego zostały nazwiska w przypadku dokumentu z ZS zamazane
Nie wiem. Ja uważam, że powinny być jawne.

Ja też tak uważam, że powinny być jawne.
Więc czy powinienem doszukiwać się jakieś "teorii spiskowej", że akurat w tym dokumencie zamazano dane i wrzucono ten dokument na główną stronę, choć zazwyczaj tego Powiat nie robił i nie robi?

Nie dyskutuję o swoim pracodawcy na forach czy w knajpach.
Ale o profitach innych to mówić i pisać chcesz? A feee Wykidajło. W normalnym świecie, ktoś inny nazwałby Ciebie plotkarzem;)