Inne tematy > Tematy różne

Remont trasy kolejowej ze Szczecina do Polic=SKM

<< < (2/36) > >>

parian:
Mam nadzieję, że te 600 baniek nie zostanie wydanych. Pewnie skończy się na wynagrodzeniu dla Trako, zresztą być może tylko o to chodzi (koszt opracowania to 1 988 910 zł)

grzegorz.ufniarz:

--- Cytat: IVAN w Września 17, 2014, 20:24:01 ---A co do kosztów to pasażerowie zweryfikują rynek.

--- Koniec cytatu ---

Niewątpliwie, wolałbym jednak, by nie eksperymentowano za 600 milionów po to, by "pasażerowie zweryfikowali rynek".

Borisz:

--- Cytat: grzegorz.ufniarz w Września 17, 2014, 19:52:21 ---zbudowanie obwodnicy Przęsocina, zupełnie nowej drogi z Polic do Trasy Północnej i dodatkowej drogi od Lesna Górnego do Warszewa(kolejna nowa droga z Polic do Szczecina).
--- Koniec cytatu ---

Czy któraś z tych dróg jest realnie planowana lub istnieje jakiś wstępny projekt?

grzegorz.ufniarz:
Oczywiście.
Obwodnica Przęsocina jest w planie zagospodarowania przestrzennego.
Proszę wejść na ten adres http://sip.police.pl/portalmapowy/ i zbliżyć sobie na Przęsocin włączając zakładkę(menu po lewej stronie) MZPZ

Zaś nowa droga na odcinku Leśno Górne - Warszewo, to pomysł nowy ale realny, bo to ledwie 2 km i przy wykorzystaniu specustawy dotyczącej wykorzystania terenów leśnych do budowania dróg można to dosyć łatwo zrobić. To pomysł Jakuba Pisańskiego, mnie się wydaje, że całkiem sensowny.

police1260:
Nowe tory ze stacją do osiedla chemik dobry pomysł.
Autobusy pełyniby by role dowozowo/odwozwą. Jeden bilet na wszystko - też niczego sobie - [( W moim mniemaniu coś na wzór obecnego całodobowego)
którego, w autobusie czy tramwaju, obecnie nie dostaniesz]. Długo czekać i dużo pieniędzy na to potrzebne, ale krok po kroku. Zmiana lokalizacji stacji poiągu obowiązkowa!
 
 
Osobiście jestem za.
 
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej