Inne tematy > Zwierzęta

CZARNY AMSTAFF - Stare Police

(1/2) > >>

Enigma79:
Dzień dobry wszystkim. Czy ktoś zna może czarnego psa z zamieszczonego zdjęcia ? Psiak to najprawdopodobniej amstaff. Błąka się od kilku dni między ulicami Wojska Polskiego a Kołłątaja (również po parku), nie ma obroży i wygląda raczaj na to, że został porzucony (leżał skulony na chodniku za bunkrem).
W dniu dzisiejszym został przeze mnie nakarmiony (później przez młodego mężczyznę), nie wykazuje agresji wobec ludzi, pozwala się pogłaskać, także dzieciom. Na uchu widać ślady po pogryzieniu.
Może jednak komuś uciekł ?
Niestety nie potrafię tutaj wkleić zdjęcia psa... (zrobiłam mu dzisiaj kilka z okna).

Victory:
https://www.facebook.com/588298744577307/photos/a.589755074431674.1073741835.588298744577307/719897744750739/?type=1&theater

Enigma79:
Tak, to ten piesek... Mam nadzieję, że mimo uprzeń wielu osób wobec tej rasy, szybko znajdzie dom,
w którym stanie się pełnoprawnym członkiem rodziny a nie tylko zabawką na kilka dni.
Dziękuję za informację o tym, iż trafił do schroniska.

Enigma79:
Otrzymałam informację ze schroniska, iż dnia 12.09.2014 pies został odebrany przez właściciela. Może warto pomyśleć o obroży (z numerem telefonu do właściciela) / czipie.

Enigma79:
Psiak nadal biega (ma obrożę) po Starych Policach - jest łagodny ale wielkość może wywoływać strach.
Właścicielowi chyba nie zależy na psie, widzę jak przebiega przez ruchliwe ulice...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej