Inne tematy > Strefa kobiet

Styling

(1/1)

planeta:
Witam :)
Czy któraś z forumowiczek robiła sobie styling włosów? Jeśli tak, to gdzie i jaki był efekt?

Emilkaa:
nie polecam efekt fajny ale na krótko

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej