Inne tematy > Strefa kobiet
Styling
(1/1)
planeta:
Witam :)
Czy któraś z forumowiczek robiła sobie styling włosów? Jeśli tak, to gdzie i jaki był efekt?
Emilkaa:
nie polecam efekt fajny ale na krótko
Nawigacja
Idź do wersji pełnej