Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Remont Piłsudskiego  (Przeczytany 26331 razy)

Offline RENÓWKA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Remont Piłsudskiego
« dnia: Lipca 13, 2014, 18:49:52 »
Pojawiły się znaki drogowe na ul.Piłsudskiego informujące o robotach drogowych. Czyżby długo oczekiwany remont

Offline jula1980

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 15, 2014, 09:17:42 »
Remont ruszył, mieszkam przy Piłsudskiego i  widzę już prace. Na razie "zdrapują" starą nawierzchnię.
Ruch odbywa się wahadłowo. Na razie bez większych zakłóceń i sprawnie.
Remont przeprowadza Sttabag (o ile dobrze widzę).
Mam małą nadzieję, że zrobią przejście dla pieszych na wysokości Rossmana...
 
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2014, 09:24:43 wysłana przez jula1980 »

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 15, 2014, 10:49:54 »
Mam małą nadzieję, że zrobią przejście dla pieszych na wysokości Rossmana...
Oby nie, już teraz jest wystarczająco ciężko wyjechać z pod Lidla w godz. szczytu.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 15, 2014, 11:07:23 »
Mam małą nadzieję, że zrobią przejście dla pieszych na wysokości Rossmana...

 Tam - Lidl, Biedronka, Rossman i Bóg wie, co tam jeszcze zostanie wybudowane - to by się przydała sygnalizacja świetlna taka, jak przy Kindze, czyli na żądanie dla pieszych, a dla samochodów kamery kierujące sygnalizacją wyjazdową. A tam w ogóle - to zupełnie nieprzemyślany pomysł na wyjazd spod Lidla czy Biedronki. W godzinach szczytu, a nawet poza nimi, graniczy ze sportami ekstremalnymi. Brak lewoskrętu od strony W. Polskiego, łuk gdzie jest ograniczona widoczność oraz sama "kultura" jazdy kierowców (raz jesteś na pierwszeństwie, raz na podporządkowanej – wystarczy nieco wyobraźni…, aby ułatwić wyjazd) przypomina mi "rosyjską ruletkę". To chyba cud, że jeszcze nikt tam nie zginął! I oby tak pozostało.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 15, 2014, 14:18:37 »
Moim zdaniem powinni zrobić kładkę lub nawet ale to w marzeniach tunel, bo przejść przez ul. na wysokości Rossmanna graniczy z cudem. Aby nie blokować ruchu aut i zapewnić bezpieczne przejście przydałaby się kładka nad jezdnią.

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 15, 2014, 14:33:00 »
Czy ktoś obeznany z tematem orientuje się, czy będzie zrobiona sygnalizacja świetlna, lub jakieś porządne wyspy, czy innego rodzaju spowalniacze (nie chodzi mi o śpiących policjantów), lewoskręty, czy inne udogodnienia? Obecne przejścia dla pieszych są wyjątkowo niebezpieczne (chodzi mi o te przed i za przystankami 107). Zresztą włączenie się do ruchu z mazurskiej, czy wyjazd z piłsudskiego np skręcając w woj. polskiego też graniczy z cudem.
Mam dziwne przeczucie, że skończy się typowo po polsku - na wymianie nawierzchni i kilku nowych znakach. A to chyba trochę bezsensu, robić przebudowę, która nie zmienia nic poza nawierzchnią.
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2014, 14:36:37 wysłana przez rzetelny »

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 15, 2014, 14:40:00 »
Z planów zamieszczonych na powiatowym BIP-ie wyszło mi, że będzie typowo "po polsku" - wymiana nawierzchni i krawężników, stare zniszczone chodniki wymienione na nowe, reszta przebrukowana, wyremontowane zostaną też zatoczki i pewnie tyle. Nie znalazłem docelowej organizacji ruchu, ale nie spodziewałbym się większych zmian.

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 15, 2014, 15:10:37 »
Czyli można jedynie podziękować ludziom odpowiedzialnym za inwestycje w tej gminie, drogi, osobom odpowiedzialnym za fundusze i projektantom, oraz życzyć nam drodzy policzanie by nikt z nas, ani niczyje dzieci nie wpadły tam nigdy pod koła (a okazji jest tam jak wiecie codziennie wiele) :)
No cóż jaka władza takie inwestycje.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 15, 2014, 16:24:18 »
Czyli można jedynie podziękować ludziom odpowiedzialnym za inwestycje w tej gminie, drogi, osobom odpowiedzialnym za fundusze i projektantom, oraz życzyć nam drodzy policzanie by nikt z nas, ani niczyje dzieci nie wpadły tam nigdy pod koła (a okazji jest tam jak wiecie codziennie wiele) :)
No cóż jaka władza takie inwestycje.

To jest droga powiatowa i remont realizuje Powiat Policki.

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 15, 2014, 17:09:09 »
To jest droga powiatowa i remont realizuje Powiat Policki.

No i właśnie do nich ślę te podziękowania, mam nadzieję, że czytają to forum  :)
Szkoda tylko, że nic sobie z tego nie robią.

Offline piotrekpl

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 15, 2014, 21:19:06 »
Po remoncie przyda się tam stacjonarny fotoradar, dla "mistrzów prostej". Po remoncie, wypadek śmiertelny jest tam gwarantowany.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 15, 2014, 21:46:54 »
To jest droga powiatowa i remont realizuje Powiat Polick
Jakie to ma znaczenie "kto" Ważne "Jak" Kowalskiego taka czcza gadka przestała interesować już dawno-przewalanie winy także.To nie "ja-to on" Rzeczywiście typowe dla polskiej mentalności podejście.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 15, 2014, 22:24:03 »
zostawić jak jest teraz przynajmniej wolno jeżdża, auta sie troche niszczą ale za to bezpieczniej

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 15, 2014, 23:11:14 »
Kiedy remont też powiatowej, będącej w dużo gorszym stanie ulicy Wojska Polskiego?

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Remont Piłsudskiego
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 15, 2014, 23:20:28 »
Kiedy remont też powiatowej, będącej w dużo gorszym stanie ulicy Wojska Polskiego?
No jak to,przecież niedawno łatano dziury.. ? Wg. wielu to już remont.

Swoją drogą - ile przeznaczono na remont piłsudskiego? Bo z tego co pamiętam jeszcze rok temu była mowa o kwocie rzędu 800 tys. zł?
O remoncie tej drogi mówiło się już od dawna, bo co najmniej od 2012, czy przez te dwa lata, a nawet i rok żaden wielmożny pan lub pani z powiatu odpowiedzialni za inwestycje i drogi w tym powiecie nie byłi w stanie zorganizować funduszy, albo starać się o wsparcie unijne? Czy żaden z tych ludzi nie jeździł nigdy tą drogą, że nie wie o tym jak bardzo potrzeba tam wszystkiego o co proszą podatnicy i w gruncie rzeczy nam się to należy.
Nie ze względu na jakieś widzimisię, ale zwyczajnie ze wzglęu na bezpieczeństwo.

Mimo mojego młodego wieku cała sprawa mnie bulwersuje, bo codziennie przebywam tę drogę jak muszę jechać do szczecina (107), oraz jadąc samochodem do sklepów, lub chociażby na orlen, z którego też nie da się w lewo skręcić (bo zaraz mandaty wlepiają - chyba tylko do tego to służy).