Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: LPG  (Przeczytany 17076 razy)

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
LPG
« dnia: Lipca 07, 2014, 21:04:01 »
Witam, potrzebuję pomocy, otóż chciałbym założyć sobie gaz do auta, tylko poszukuję solidnej firmy w miare przystępnej cenie. Myślałem o BRC lub STAG reszty instalacji nie znam może ktoś pomoże ? Pozdrawiam

Ford Mondeo MK3 2.0 145 KM.
Robak

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 07, 2014, 21:20:14 »
Co do gazu-BRC, to polecę Ci tą firmę :

http://car-line-szczecin.pl/

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 08, 2014, 07:43:35 »
Witam, potrzebuję pomocy, otóż chciałbym założyć sobie gaz do auta, tylko poszukuję solidnej firmy w miare przystępnej cenie. Myślałem o BRC lub STAG reszty instalacji nie znam może ktoś pomoże ? Pozdrawiam

Ford Mondeo MK3 2.0 145 KM.

Ja czterokrotnie (w 4 autach) zakładałem tu www.dretan.pl/news.php Pierwsze auto w 1992r. Szczerze polecam. Na pewno znajdziesz gdzieś nieco tańszą firmę, ale ja polecam sprawdzoną firmę i niedaleko. Dodam, że ani razu nie jeździłem z reklamacją - tylko na przeglądy i wymianę filtrów. Jak byś chciał jechać to musisz sie spieszyć, bo na ich stronie jest info, o urlopie od 11.07 do 01.08 2014r.,
lub zadzwoń 91/312-66-06.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2014, 07:46:08 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Ej Gościu

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 08, 2014, 09:29:48 »
Jeśli chcesz montować lpg to tylko w szczecinie, Dretana omijaj z daleka bo bedziesz miał "niespodzianki" . Ja mimo złych pogłosek z forum jak i od znajomych tam pojechałem bo blisko.Okazało sie ze faktycznie trzeba bylo pojechać na ZS  magik stwierdził ze mam uszkodzony sterownik lpg a u innego bez problemu stwierdzono uszkodzony przełacznik lpg wiec i ja teraz STANOWCZO ODRADZAM DRETANA Z tANOWA.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 08, 2014, 10:00:02 »
magik stwierdził ze mam uszkodzony sterownik lpg a u innego bez problemu stwierdzono uszkodzony przełacznik lpg
To jeszcze nie wyklucza, że tam źle montują. Miałeś awarię. Ja montowałem - jak pisałem 4 razy i nic się nie dzieje. Sam piszesz, że na forum i znajomi polecali. Skądś to się bierze. Może miałeś pecha i znalazłeś się w % niezadowolonych, a sprawdziłeś ilu jest zadowolonych?
 
Ps. Udziałów tam nie mam więc piszę obiektywnie, a kolega "Robak" zrobi, jak chce.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: LPG
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 08, 2014, 10:39:57 »
Robak, napisałem Ci co nieco na PW.

Offline Ej Gościu

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 08, 2014, 16:08:09 »
Nigdzie nie napisałem ze któs to polecał a jedynie odradzał, znam kilka przypadków które miały związek ze zle działającą instalacja.Np drobna bo drobna ale jak mozna podłaczyć butle ze odwrotnie pokazuje( zamiast pełna to pusta-pusta to pełna) .


DRETAN - gaz w Tanowie - opinie (4 me -koszmar)
jak w temacie - czy moglabym od osob, ktore zakladaly tam gaz zasiegnac jezyka? Moja instalacja juz ma ponad miesiac a w dalszym ciagu jest nieszzcelna. Wczoraj spotkalam chlopaka, ktoremu tez tam zakladano gaz i rozniez byl zalamany. Macie doswiadczenia zwiazane z Dretanem? Pozdrawiam serdecznie


ja z kolei robilem w dretanie regulacje gazu zaplacilem 100zl gaz podzial mi 2 mies i znowu niedziala. nie wiem co jest tego przyczyna. pojade do nich jeszcze raz jesli po nastepnej regulacji gaz ponownie sie zepsuje to i odpowiednia opinie im wystawie. aczkolwiek gdy po kilku mies nie zauwaze ze jest cos nie tak wystawie opinie jak najbardziej pozytywna.

Odradzam każdemu kto ma problem z instalacją gazową. Mechanicy mają bardzo nie fachowe podejście, celowo zatajają oczywiste informacje o własnym samochodzie klienta. Zachowują się jak przysłowiowe "święte krowy". Korzystałem z ich usług kilkakrotnie i po ostatniej wizycie stwierdziłem, że koniecznie muszę znaleźć inny zakład. Gazownicy mają tam kiepskie pojęcie o zamontowanych własnoręcznie instalacjach! Źle stawiają diagnozy, po czym kasują pieniądze za robotę i tak w kółko. Odradzam każdemu. To nie są prawdziwi mechanicy

Bylem moim fiatem bo mi przerywał na gazie,najpierw sugerowano wymiane sterownika za 800zł.Pozniej jednak Pan powiedział ze jest problem z instalacją i trzeba zostawic auto na caly dzien.Oczywiscie nie zostawilem i jeszcze tego samego pojechalem do "dziadka w szopie" wymienił filterek lotny za 30 zł i auto chodzi do dzis.

Odradzam.Nie usunąl  usterki pomimo 4 wizyt.Za kazdym razem kasował od 60 do 150 zł.Facet nastawiony tylko na kasę.POZORUJE FACHOWOŚĆ.Dla scisłości usterka dotyczyła wadliwego przełaczania się na gaz ,silnik tracił moc i gasł.Objaw ów pojawiał się nieregularnie,czesto zdarzało się że wielokrotnie (tydzien i dłuzej)potrafił przełączać sie prawidłowo,a jak zaskoczył to za kazdym razem żle sie przełączał.Otym wszystkim informowałem gazownika z Dretana.Za każdym razem procedura naprawcza była taka sama - podłączenie kompa niby regulacja ,kasa .Niestety bezskuteczna.Konkurencja wymieniła pewną częsć i po problemie.WV POLO CLASSIC 1.6Odradzam każdemu kto ma problem z instalacją gazową. Mechanicy mają bardzo nie fachowe podejście, celowo zatajają oczywiste informacje o własnym samochodzie klienta. Zachowują się jak przysłowiowe "święte krowy". Korzystałem z ich usług kilkakrotnie i po ostatniej wizycie stwierdziłem, że koniecznie muszę znaleźć inny zakład. Gazownicy mają tam kiepskie pojęcie o zamontowanych własnoręcznie instalacjach! Źle stawiają diagnozy, po czym kasują pieniądze za robotę i tak w kółko. Odradzam każdemu. To nie są prawdziwi mechanicy.Nie trzeba długo szukać opinii na ich temat.


Ja niespodziewanie miałem zamieniony silniczek krokowy na zawór ręczny bo rzekomo nie działał  co było nieprawdą .
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2014, 16:10:30 wysłana przez Ej Gościu »

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 08, 2014, 17:04:44 »
Nigdzie nie napisałem ze któs to polecał a jedynie odradzał,

W porządku, nie ma co się ciskać, czy przewalać DOŚWIADCZENIAMI. Ja opisuję swoje 100% prawdziwe doświadczenie z "DRETANEM". Tak na marginesie; znam przypadki (podkreślam, że jestem użytkownikiem LPG i zamontowanych w moich autach instalacji od 22 lat!!! czyli od wtedy, gdy gaz raczkował w Polsce), gdy  - niekoniecznie w firmie "Dretan" - klient uparł się na montaż, gdzie montażysta upierał się, że: "w tym modelu silnika gaz nie będzie współpracował prawidłowo", a klient nasz pan i...zonk >:( - reklamacje, lament itp. Oczywiście nie twierdzę, że tak jest w przypadku ww. firmy. Na koniec, jak mawia klasyk - "róbta co chceta"  ;D
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 08, 2014, 18:31:32 »
Power, luzik, bez takiej spinki.

Parian i ja też się nacięliśmy na Dretan, tak więc póki co jesteś, jeden do ... kilku :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 08, 2014, 19:03:36 »
Parian i ja też się nacięliśmy na Dretan

Też słyszałem, że bardzo w pióra poobrastali.

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 08, 2014, 21:32:51 »
Witam po dłuższych poszukiwaniach zdecydowałem się na autoryzowany serwis BRC, w Szczecinie przy ul. Zielonogórskiej AGADAMPOL (Podobno konkurują z DRETANEM) opinie mają dość dobre, no i podobno podkreślam podobno cytuję "wymiatają w Szczecinie" niestety cena 3250 zł. Dzięki za opinie i propozycję. Pozdrawiam
Robak

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 08, 2014, 22:10:26 »
Również nie mam dobrych wspomnień związanych z Dretanem... Zdecydowanie Szczecin. Zakład na Wernyhory i Gaz Tech na  Nehringa moge polecić :)

Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 09, 2014, 07:15:25 »
Też słyszałem, że bardzo w pióra poobrastali.

Może i tak jest, jak piszecie. Ja dawno (i obym nie musiał) nie korzystałem z ich usług, bo nie musiałem. Jadnak, o wizerunek trzeba dbać, a jak czytam to niebardzo (wasze opinie) im to ostatnio wychodzi. Szkoda.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 10, 2014, 00:22:14 »
OK, parian nie napisał, że jest niezadowolony więc, jest 1 na +, 1 na 0 i reszta na -.

Popsuli się, oj popsuli..

Offline Greg

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: LPG
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 10, 2014, 06:05:29 »
Witam pocztki mieli ekstra. 4 instalacje LPG ale od trzech lat naprawy to koszmar (nastawienie na kase).