Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis  (Przeczytany 11678 razy)

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
« dnia: Czerwca 30, 2014, 22:52:49 »
Słyszeliście coś o nowym weterynarzu w tym miejscu?  Medvet - Michał Wdowiak. Podobno ten pan ma dokrorat z nauk weterynaryjnych i studiował w Olsztynie. Ale bardzo dziwne, że żadnej strony internetowej nie ma, żadnych reklam w skrzynkach nie ma, gdyby mi ktoś przypadkiem tego nie powiedział, to nawet bym nie przypuszczał, że czwarty vet w Policach będzie. Był już ktoś tam? Jakieś opinie?
Ja korzystam tylko z usług Parkowej w Szczecinie i nie wiem co by musiało się stać, bym to zmienił, ale jestem ciekawy co tym razem w Policach powstało:)
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 01, 2014, 08:49:28 »
Każdą nową"ofertę rynkową" weryfikuje życie i klient.Nie inaczej będzie w tym przypadku.Albo zdobędzie mandat zaufania albo tak jak zaczął tak szybko skończy ;-) Zasady są proste
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 01, 2014, 15:18:13 »
Vet? Nie można normalnie napisać weterynarz? To jakaś moda na skróty? WtrJanrinatFna. Pzdr!

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 01, 2014, 19:35:20 »
No masz rację, aczkolwiek nie będę tej oferty testował moją sunią:)  Abstrachując od tego a jadąc codziennie przez Siedlice i widząc samochody stojące pod Sadłowskim tak sobie myslę... ja nie mam auta i 107 targam się na Parkową, ktoś ma auto i wybiera Siedlice... Pamiętam jak moja mama pracująca w przychodni jeszcze jak Sadłowski miał gabinet na Kresowej dawała mu sterylne, przeterminowane strzykawki i igły. Jak miały wyrzucić, on zawsze chętnie brał... Czyli lubi zarabiać nawet na takich drobnych szczegółach... To co mówić o grubszych rzeczach? Szczerze, to nawet po tabletkę na robaki bym tam nie pojechał, bo wszystko jest możliwe, jak widać...
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 03, 2014, 22:28:35 »
Mój tata dzisiaj skorzystał z pomocy tego weterynarza i jest bardzo zadowolony. Jak to określił ' facet zna się na rzeczy' ;) w przeciwieństwie do innych polickich weterynarzy, którzy nie wiedzieli co zrobić.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 03, 2014, 22:29:59 »
A z jakim zwierzakiem był?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 04, 2014, 09:38:53 »
Gołębie- co prawda nie jest to specjalizacja tego weterynarza, jak sam przyznał, ale podjął się zadania i widać bylo, że mu zależy.

Offline michal84x

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 04, 2014, 20:48:21 »
apropo reklamy i ulotek...

- UCHWAŁA NR 116/2008/IV Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej z dnia 12 grudnia 2008 r. w sprawie szczegółowych zasad podawania do publicznej wiadomości informacji o zakresie i rodzajach świadczonych usług weterynaryjnych, godzinach otwarcia oraz adresie zakładu leczniczego dla zwierząt
 
Niedozwolona jest wszelka aktywna forma informacji o zakładzie leczniczym dla zwierząt w formie:
 
  • rozdawania  ulotek,  wizytówek,  broszur  lub  innych  materiałów  reklamowych poza siedzibą zakładu leczniczego dla zwierząt
  • wysyłania ogłoszeń pocztą, internetowych i SMS-owych
  • artykułów na zamówienie w mediach
  • artykułów sponsorowanych w mediach
  • plakatów (z wyjątkiem ogłoszeń o obowiązkowych szczepieniach!)
  • informacji wielkoformatowej przekraczającej 4 metry kwadratowe
  • informacji na samochodach, autobusach lub innych środkach komunikacji (z wyjątkiem  samochodu  używanego  przez  zakład  leczniczy  dla  zwierząt) właściciela i kierownika tego zakładu
  • tworzenia  w  celach  reklamowania  usług:  prezentacji,  filmów  z przeprowadzanych zabiegów, stosowanego leczenia, dostępnych powszechnie (np. strony internetowe)
  • umieszczania informacji na przystankach komunikacji publicznej
Niedopuszczalne  jest  zamawianie  lub  sponsorowanie  audycji  i  publikacji  w mediach na temat zakładu leczniczego dla zwierząt.

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Nowy Vet na Wyszyńskiego przy Akropolis
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 26, 2014, 14:45:01 »
oki, więc jak mają się do tych przepisów:
1. Pani weterynarz ze starych Polic - do dziś mam ulotkę o przez nią świadczonych usługach wrzuconą do skrzynki.
2. Pan Sadłowski - wchodząc do skalara jest przed drzwiami do muru przykręcona tabliczka o jego działalności - co ma skalar do weterynarza?
3. A stronę internetową ma prawie każdy vet a pani ze starych Polic nawet profil na fb, na którym podaje informacje o godzinach przyjęć, fotki z gabinetu - ale swojej fotki nawet jednej nie wstawiła:)
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”