Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Program wyborczy Gryf XXI  (Przeczytany 40119 razy)

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #60 dnia: Września 04, 2014, 16:37:25 »
Dzisiaj w 107 gadali, że w Policach nie będzie wyborów na burmistrza. Podobno Gryf XXI chce zgłosić pana Diakuna na  księcia polickiego, który będzie rządził niepodzielnie, a jego władza będzie dziedziczna. Myślę, że to bardzo dobry pomysł, który pozwoli zaoszczędzić kupę kasy na niepotrzebnych wyborach.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #61 dnia: Września 04, 2014, 18:01:06 »
Dzisiaj w 107 gadali, że w Policach nie będzie wyborów na burmistrza. Podobno Gryf XXI chce zgłosić pana Diakuna na  księcia polickiego, który będzie rządził niepodzielnie, a jego władza będzie dziedziczna. Myślę, że to bardzo dobry pomysł, który pozwoli zaoszczędzić kupę kasy na niepotrzebnych wyborach.

Ktoś dziś za długo na słońcu przebywał.

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #62 dnia: Września 04, 2014, 18:51:11 »

Panowie: Drzazga, Różycki, Mirowski, popieracie ten pomysł?
Oj chyba 5 procent poparcia w Policach to będzie maks.
[/quote]
Heh no raczej, oby tylko tyle. PiSzą, że Szczecin w ciągu pięciu lat zyska 250 mln zł. A teraz pytanie ile stracą Police?
Ogólnie powodzenia życzę. Pomysł lekko poroniony jak dla mnie.
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2014, 18:53:05 wysłana przez swiezak »

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #63 dnia: Września 04, 2014, 20:50:05 »
Za PR Szczecin:
http://radioszczecin.pl/1,115545,pomysly-pis-polaczenie-gmin-i-odzyskanie-pienied
Panowie: Drzazga, Różycki, Mirowski, popieracie ten pomysł?
Oj chyba 5 procent poparcia w Policach to będzie maks.
To jeszcze dołączyć Gminę Nowe Warpno, w kasie mają jeszcze ze 100 milionów ;)
<*)))))>{

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #64 dnia: Września 04, 2014, 22:27:27 »
Dzisiaj w 107 gadali, że w Policach nie będzie wyborów na burmistrza. Podobno Gryf XXI chce zgłosić pana Diakuna na  księcia polickiego, który będzie rządził niepodzielnie, a jego władza będzie dziedziczna. Myślę, że to bardzo dobry pomysł, który pozwoli zaoszczędzić kupę kasy na niepotrzebnych wyborach.

W autobusie samorządowym gadali ponoć, że Książe ma nazywać się Władysław Jan I z rodu Augustianów.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #65 dnia: Września 05, 2014, 08:29:45 »
franczeska, Marcello: Jeszcze kilka takich głupich pomysłów jak ten PiS to wybory rzeczywiście nie będą potrzebne. Taka propozycja to nie jest strzał w kolano, to samobójstwo całego polickiego PiS. Teraz czekamy na jakiś inny poroniony pomysł z PO i pan Diakun spokojnie będzie mógł się obwołać zwycięzcą przez aklamację.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #66 dnia: Września 05, 2014, 09:39:24 »
Temat dotyczy w zasadzie programu wyborczego Gryfa, jednak uwagi co do pomyslow PiS-u wydaja sie trafne, PiSowcy ewidentnie szukaja glupszych od siebie. Widac, ze Polacy powoli dojrzewaja do tego, by pogonic to pelne hipokryzji towarzystwo przyklejone do koryta od 89 roku.

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #67 dnia: Września 05, 2014, 10:19:04 »
DEtonator z tym korytem od 1989 r. to pojechałeś po Gryfie centralnie.  ;)A pomysł PiS może wytłumaczy nam kandydat na burmistrza pan Mirowski, bo sam jestem ciekaw o co tam chodzi ?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #68 dnia: Września 05, 2014, 11:26:41 »
DEtonator z tym korytem od 1989 r. to pojechałeś po Gryfie centralnie.

Marcello, piszac to mialem na mysli raczej ogolnopolskie partie polityczne, ktore strukturami i zachowaniem swoich czlonkow zaczely przypominac sekty wyznaniowe. Co do Gryfa, to mysle, ze kazde lokalne stowarzyszenie samorzadowe jest bardziej przyjazne mieszkancom, dziala glownie dla lokalnego interesu bez odgornych zaleznosci. Czy w Gryfowi jest potrzebny swiezy powiew? Mysle, ze na to pytanie odpowiedza sami Policzanie w dniu wyborow samorzadowych.



Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #69 dnia: Września 05, 2014, 12:19:11 »
Marcello: pan Mirowski nic w tym temacie na razie nie odpowie, bo albo obrazi kolegów ze Szczecina albo narazi się mieszkańcom Polic. Panowie Drzazga i Różycki czekają na telefon od posła Brudzińskiego z wytycznymi co mają mówić. I tu DEtonator ma rację - wychodzi przewaga stowarzyszeń lokalnych nad partiami ogólnopolskimi.  Ewidentnie pomysł szczecińskiego PiS nie był konsultowany z Policami.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #70 dnia: Września 08, 2014, 10:53:54 »
Co do Gryfa, to mysle, ze kazde lokalne stowarzyszenie samorzadowe jest bardziej przyjazne mieszkancom, dziala glownie dla lokalnego interesu bez odgornych zaleznosci.
1. Lokalne stowarzyszenie, którego celem jest władza, jest partią polityczną - niezależnie od tego, jaką sobie etykietkę przyklei.
2. Działa głównie dla lokalnego interesu swoich członków i w efekcie w sumie rzeczywiście jest bardziej przyjazne mieszkańcom - ale tylko dopóki nie zdegeneruje się w sitwę. Wtedy niewielką przewagę zaczyna mieć partia z odgórnymi zależnościami, które mogą powstrzymać pewne działania szkodzące całości. Lokalne stowarzyszenie nie ma żadnych hamulców.
Czy Gryf tę granicę przekroczył, każdy powinien ocenić sam.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #71 dnia: Września 14, 2014, 23:10:47 »
Czy Gryf tę granicę przekroczył, każdy powinien ocenić sam.

Wybór burmistrza będzie wskazywać, że nie przekroczył, natomiast nowy skład rady miejskiej może pokazać, że Rubikon został przekroczony.
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #72 dnia: Września 19, 2014, 07:47:51 »
Zamieszczam sprawozdanie ze swojej działalności radnego Rady Miejskiej w Policach w kadencji 2010-2014.

W minionej kadencji złożyłem 47 interpelacji i wniosków do Burmistrza Polic. Opracowałem 3 autorskie programy dotyczące opieki nad zwierzętami, modernizacji śmietników oraz projekt Zielona Aleja. Jeden raz, o czym w sprawozdaniu nie wspominam, prowadziłem obrady Rady Miejskiej.


Więcej na: http://grzegorzufniarz.pl/sprawozdanie-z-pracy-radnego/

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #73 dnia: Września 19, 2014, 16:20:04 »
Zamieszczam sprawozdanie ze swojej działalności radnego Rady Miejskiej w Policach w kadencji 2010-2014.

W minionej kadencji złożyłem 47 interpelacji i wniosków do Burmistrza Polic. Opracowałem 3 autorskie programy dotyczące opieki nad zwierzętami, modernizacji śmietników oraz projekt Zielona Aleja. Jeden raz, o czym w sprawozdaniu nie wspominam, prowadziłem obrady Rady Miejskiej.
No to pochwal się Pan o ile dzięki pańskiej działalności w radzie Miejskiej i WS Gryf obniżono ceny ciepła,wody,ścieków.Drastyczna podwyżka opłat za śmieci to pewnie zasługa krasnoludków.  O podwyżkach podatków lokalnych nawet nie warto wspominać.To wszystko wasze Gryfoskie dzieło z pańskim czynnym udziałem.
jestem gorszego sortu

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Program wyborczy Gryf XXI
« Odpowiedź #74 dnia: Września 20, 2014, 19:26:36 »
http://www.bip.police.pl/?cid=158&bip_id=6758

Pani Koowalski więcej zrozumienia dla ludzkich potrzeb. Prezesi Gryfa XXI zarabiają średnio po 200 tys. złotych rocznie, to i podwyżki są niezbędne.