Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam  (Przeczytany 22884 razy)

Offline BRATEK

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 01, 2014, 09:53:06 »
Polecil mo go znajomy naprawiam mi telefon i zrobil to dobrze i niedrogo. Tyle na jego temat . NIGDY więcej nie miałem z nim do czynienia .

Offline Zbyszek Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 01, 2014, 16:12:10 »
czesc przeciez didzej spuki to łukasz sam o sobie pisze he he dobre

Offline Zbyszek Z

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 01, 2014, 16:16:21 »
wszyscy znajomi juz z tego sie smieja fachowiec moż jest ale czemu pisze o sobie !!!!!
[/font]
[/size]

Offline BRATEK

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 01, 2014, 17:07:20 »
Zbychu jak nie wiesz to sie nie udzielaj .  :'( żal.

Offline SIPGA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 05, 2014, 09:42:01 »
Niedawno kupiłem w tym sklepie kabel do komunikacji drukarka-komputer cena 28 PLN. W wolnej chwili sprawdziłem ile taki kabel kosztuje w internetowym sklepie okazało się, że ten sam identyczny od tego samego dystrybutora na Polskę 7 PLN. Postanowiłem go zwrócić, oryginalnie zapakowany. Sprzedawca nie przyjął kabelka, gdyż "JAR" kabli nie przyjmuje do zwrotu (takie mają prawo nie ulega wątpliwości). Cóż na pewno stracili klienta na zawsze i nie polecam sklepu gdyż marża, którą narzucają jest moim zdaniem z kosmosu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2014, 09:43:33 wysłana przez SIPGA »

Offline Krystek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 20, 2014, 11:22:06 »
Oj bardzo dawno temu byłem na polickim, internetowym forum.

Powiem tylko tyle: to, co tutaj większość wypisuje - żenada. Żalicie się, bo wysokie marże, ale prawdą jest, że nikt nikomu tego nie zabroni - takie są interesy. Okej, też bym się zaskoczył, może wkurwił (bardziej raczej zaskoczył), ale pisanie o tym już na forum jest żałosne.

Do tego jeden z uczestników rozmowy (Marcin069) jawnie obraża pracownika - "chyba ten gejowaty chłopaczek tak kombinuje...". Raczej pracownik ten osobą publiczną nie jest, by go tak obrażać. Zaskakujące, że post sobie tak pozostał i moderacja nic z tym nie zrobiła. Moderatorzy? Co Wy robicie?! Na Fejsbukach grasujecie? W MMORPG gracie?

VIRUS pisze, że reklamy sklepu na starych Policach nie zrobi, ale antyreklamę JARu zrobił bez problemu. Za takie bezpodstawne niszczenie wizerunku są kary, bo co to za powód - "wysokie ceny"?
 
Nie mam zamiaru się wpier... w to, dlaczego ceny są takie, a nie inne. Prawdą jednak jest, że handel i utrzymanie działalności gospodarczej nie należy do łatwych rzeczy, a żalenie się na forum internetowym "ceny są mega duże" to troszkę dziecinne zachowanie. Owszem, niektórzy może odbiorą takie marże jako wprowadzanie klienta w błąd (chyba jednak jesteśmy istotami myślącymi?), jednakże trzeba mieć na uwadze, że tworzenie takiego tematu niewiele zmieni, a jak już to... pogorszy wyniki sprzedaży firmie. I kto za to powinien odpowiedzieć? Mają prawo mieć takie ceny.

Sam osobiście od bardzo dawna (nie pamiętam dokładnie, może 2003 rok, o ile wtedy istnieli) jestem ich klientem i nic poza płytami, jedną kartą SD, jakąś przejściówką (może czymś jeszcze, nie pamiętam) nie kupiłem. Osobiście sądzę, że obsługa jest okej, a cen komentować zamiaru nie mam. Ogólnie mam dobre doświadczenia.

Dobrze, że na forum nie wchodzę, bo widzę, że stało się ono miejscem do wylewania żali. Niedługo może VIRUS opowie nam o swoich problemach w domu i że jemu laptop się przegrzewa, a na nowego go nie stać (bo to wina państwa polskiego!), a jego kolejnym problemem jest poszukiwanie naklejek z Lidia. Powodzenia w szukaniu, tak przy okazji!
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2014, 11:28:29 wysłana przez Krystek »
Pozdrawiam, Krystian

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 20, 2014, 13:04:18 »
Mogę dodać od siebie, że każdy dział ma swojego moderatora, moderatorzy też ludzie - jedzą, śpią, piją i oddychają, jeżeli czegoś nie widzimy, to czekamy na naszych ukochanych użytkowników, którzy mogą to zgłosić - za co baaaardzo im dziękujemy.
Ułatwia nam to naszą pracę, za która oczywiście pobieramy miliony euro ;)


Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 24, 2014, 19:51:00 »
Sam osobiście od bardzo dawna (nie pamiętam dokładnie, może 2003 rok, o ile wtedy istnieli) jestem ich klientem i nic poza płytami, jedną kartą SD, jakąś przejściówką (może czymś jeszcze, nie pamiętam) nie kupiłem. Osobiście sądzę, że obsługa jest okej, a cen komentować zamiaru nie mam. Ogólnie mam dobre doświadczenia.
ich klientem też byłem do czasu kiedy pracował tam parian, kiedy odszedł ceny nie wiadomo czemu poszły w górę
może parian odważy się na komentarz w tej sprawie
i poczekamy aż ciebie nie będzie stać i będziesz wylewać swoje wywody

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: Sklep "JAR" Police - Ostrzegam
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 24, 2014, 21:50:26 »
Średnio rozumiem tą dyskusję.
Jeśli jest za drogo- idę do konkurencji. Są tego plusy i minusy, ale mam wybór.
Jedynie co mogę napisać na tema tego sklepu- kilkakrotnie robiłem tam zakupy i ceny mnie nie zabiły, natomiast obsługa nigdy mnie nie zawiodła. Najlepszą myszkę kupiłem tam. Gdy miałem problem z pierdółkami elektronicznymi - zawsze mi doradzili i polecili. Nigdy nie było nachalnego handlu, czy niemiłej obsługi. Tylko fajne doradztwo.
Ale to moje odczucia...
Oczywiście możecie się zgadzać lub nie- ale ja pisze o swoich doświadczeniach.