Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Oprawki i szkła okularowe przez internet - czy kupowaliście?  (Przeczytany 3334 razy)

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
Oprawki i szkła okularowe przez internet - czy kupowaliście?
« dnia: Stycznia 07, 2014, 17:00:18 »
Zastanawiam się nad zamówieniem oprawek razem ze szkłami przez jakiś sklep internetowy. Z tego co się zorientowałam mają konkurencyjne ceny takie sklepy w necie. Czy ktoś z Was dokonał takiego zakupu i jaki sprawdzony sklep mógłby mi polecić ?

Offline olapola

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Oprawki i szkła okularowe przez internet - czy kupowaliście?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 06, 2014, 14:23:52 »
Ja bym się nie zdecydowała. Lubię przymierzyc takie rzeczy

Offline cricot

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Oprawki i szkła okularowe przez internet - czy kupowaliście?
« Odpowiedź #2 dnia: Września 06, 2014, 18:02:50 »
 Oprawki wraz ze szkłami kupowałam wielokrotnie za pośrednictwem popularnego serwisu aukcyjnego. Za każdym razem u tego samego sprzedawcy ( więcej na prv ). Wystarczy podać po wygranej rodzaj szkieł i odległość źrenic. Tyle. Po kilku dniach przesyłka jest dostarczona.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: Oprawki i szkła okularowe przez internet - czy kupowaliście?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 07, 2014, 01:47:08 »
Najlepiej kupować u Optyka z anatomicznym i optometrycznym dopasowaniem. Optyk wymodeluje Ci każdą oprawkę, zmierzy odległość między źrenicami oraz zaznaczy środek Twojej źrenicy, a dzięki temu ognisko w soczewce masz w tym punkcie przez który dokładnie patrzysz. Odradzam Tobie kupowanie tak ważnej rzeczy na odległość. Wzrok mamy tylko jeden.