Inne tematy > Strefa kobiet

sposób na cienie pod oczami

<< < (2/3) > >>

ozi:
Może to dziwnie zabrzmi - ja trzymam dwie łyżki do zupy w zamrażarce- rano przykładam po łyżce na każde oko na kilka chwil i po cieniach  :jupi:

mandarynka:
Ozi,
O takiej metodzie jeszcze nie słyszałam... To  co mi się najbardziej podoba, to że nie wymaga nakładu czasu :) Spróbuję i dam znać czy na moje cienie też podziałało :)

Grzegorz28:
W każdym z tych przypadków, poza korektorem, dla pozbycia się cieni pod oczami przyda ci się odpowiedni krem na okolicę oka.
Twarz z zaciemnioną okolicą oka wydaje się zmęczona, szara, mało atrakcyjna. Z tego powodu osobom z zasinioną okolicą oczu poleca się stosowanie kremów korygujących i korektorów zaciemnione powieki są często kłopotem genetycznym,więc nie ma się zbytnio co martwić ;)
Tobie przydadzą się z pewnością kremy, żele i serum poprawiające krążenie limfy i krwi w tych okolicach, kremy chłodzące i nawilżające okolicę oczu. W codziennej pielęgnacji ciemnej skóry pod oczami sprawdzą się żele z wyciągami z alg, z zielonej herbaty, świetlikiem, witaminą C i witaminą K. Ta ostatnia znacznie obkurcza naczynia krwionośne, co daje dobre rezultaty przy tym problemie. Kosmetyki te warto trzymać w lodówce i aplikować schłodzone, bo wtedy mają silniejsze działanie

olapola:
Taki sposób nie istnieje. Szukam go od 15 lat i nic

Antoska:
Jest! Oczywiscie, że jest! Po pierwsze z naturalnych sposobów proponuję włożyć na noc łyżkę do lodówki i z rana sobie poprzykładać, ewentualnie plasterki ogórka lub torebki od herbaty. Poza tym jest taki krem w aptece, nie za drogi, na opuchlizny. Nie pamiętam już nazwy, ale taki żel-krem na silne opuchlizny. Pod oczy też nadaje sie idealnie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej