Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Krzesełko do karmienia - jakiej firmy?  (Przeczytany 7921 razy)

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
Krzesełko do karmienia - jakiej firmy?
« dnia: Stycznia 29, 2014, 14:06:26 »
Mam pytanie do wszystkich mam, które etap wyboru krzesełka do karmienia  mają już za sobą. Które krzesełko do karmienia polecacie, na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Krzesełko do karmienia - jakiej firmy?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 29, 2014, 18:27:02 »
Witam, my mamy coś takiego: http://allegro.pl/krzeselko-fotelik-stolik-do-karmienia-4baby-fruity-i3851705825.html

Może nie dokładnie takie samo, ale bardzo podobne. U góry odczepiana podstawka, więc łatwo się myje. No i można rozłożyć na krzesełko i stolik, może służyć również do zabawy ;)
Solidnie wykonane, bo te z rurek to taka tandeta raczej...
Nam udało się kupić za 200zł w netto jak była promocja... :)

pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Krzesełko do karmienia - jakiej firmy?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 29, 2014, 19:34:29 »
Mam do oddania tylko trochę brudne stoi od sierpnia u mnie koło piwnicy. Jak coś proszę pisać na priv.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Krzesełko do karmienia - jakiej firmy?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 29, 2014, 20:20:44 »
Miałam najzwyklejsze, plastikowe z IKEA ze stolikiem. Dla obojga dzieci. Surowe z wyglądu, lecz najlepsze do utrzymania w czystości i możliwe do zabrania wszędzie. Odpina się 4 nogi (są na zabezpieczony wcisk) i wrzuca się to np. do bagażnika i jedzie na piknik, do znajomych na grilla czy na popołudnie do babci. Lekki i poręczny domowy klamot :)
Szczególnie jak się preferuje metodę karmienia BLW dla rosnącego niemowlaka - sprawne utrzymanie czystości ma znaczenie.

Kiedyś była afera z tymi krzesełkami, że niebezpieczne i cośtam, ale nie ma w nich nic niebezpiecznego, jeśli się dziecko ma na oku. Niebezpieczeństwem była rzekoma możliwość wypięcia się dziecka z pasów. Nie wiem. Nie sprawdziłam. Moja dwójka nie miała akrobatycznych inklinacji i w zasadzie nie była w tym krzesełku nigdy zapięta pasami.

Zdjęcie fotelika ANTILOP:
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Krzesełko do karmienia - jakiej firmy?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 29, 2014, 21:23:52 »
Świetne i praktyczne, wielu znajomych je poleca (ikea'owe) ;)

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
Krzesełko do karmienia - jakiej firmy?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 07, 2014, 17:03:53 »
Widziałam to krzesełko w restauracjach i wydaje mi się ono odpowiednie dla dzieci maksymalnie do roku czasu. Dla starszego dziecka to już chyba nie bardzo...

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Odp: Krzesełko do karmienia - jakiej firmy?
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 28, 2014, 13:07:50 »
Ja kupiłam na allegro firmy 4baby i jestem zadowolona, ale co do dzieci to moje ma aktualnie 15 miesięcy i już nie pamiętam kiedy karmiłam je w krzesełku, samo siedzi na fotelu lub krześle, albo samo przychodzi by dostać "am", wiec nie wiem czy trzeba aż tak daleko patrzeć w przyszłość.