Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Opróżnianie koszy  (Przeczytany 2665 razy)

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Opróżnianie koszy
« dnia: Stycznia 13, 2014, 16:40:05 »
W piątek popołudniu byliśmy przerażeni przepełnionymi koszami na śmieci dookoła betonowego placu zamykającego przebudowaną aleje deptaku na Osiedlu Chemik. Zastanawialiśmy się kiedy będą opróżnione, czy służby porządkowe zdążą to zrobić przed weekendem. W niedzielę poszliśmy pokazać deptak znajomym ze Szczecina. Niestety śmieci fruwały po betonie, leżały na trawnikach i dookoła przepełnionych koszy. Dzisiaj w poniedziałek sytuacja bez zmian.  Nie wiem kto odpowiada za kosze i porządek na placu i deptaku. Ale wyraźnie Gmina nie radzi sobie z nadzorem porządku w tej części Polic. Może więc warto by Gmina do prac porządkowych kierowała osoby przyłapane na chuligańskich wybrykach lub znajdujące się pod wpływem alkoholu za kierownicą. Wykorzystanie przykładu współpracy UG z sądami w Nowej Soli, być może przyczyniłoby się do zwiększenia czystości na polickim osiedlu. Panie Grzegorzu może warto poruszyć ten temat na najbliższej sesji.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Opróżnianie koszy
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 13, 2014, 16:48:23 »
Przeczytałem, dziękuję za info. Jutro przekażę dalej.

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Opróżnianie koszy
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 24, 2014, 18:03:52 »
Panie Grzegorzu należą się podziękowania za skuteczną interwencję. Dzisiaj w piatek o 16:40 mimo mrozu opróżniano kosze przy betonowym placu.

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
[Police] Opróżnianie koszy
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 24, 2014, 18:40:40 »
Ja również dziękuję za szybką interwencję. Mróz mamy niesamowity brrr...