Inne tematy > Kulinaria

Gdzie kupujecie owoce i warzywa dla niemowlaka.

(1/4) > >>

toja:
Witam.Planuje na dniach rozszerzyć dietę swojego maluszka.Czy inne mamusię mogłyby napisać gdzie zaopatrywały się w warzywa i owoce dla swoich pociech?Będe wdzięczna!

konDonek:
Jeśli się dowiesz, że w LIDLU, biedronce , netto, stokrotce, na ryneczku, w osiedlowym sklepiku, na żużlu przy DOM LUXie, Farmerze to co ci da ta wiedza. ? :crazy:

toja:
No dobrze,tyle ze ja dla swojego dziecka chciałabym kupywac owoce i warzywa najlepiej ze sprawdzonego źródla.Myśle ze większość mam przy rozszerzaniu diety  sugerowała się tym aby w produkcie było jak najmniej chemii.Dlatego zwracam się do tych mam z prośbą aby podzieliły się wiedzą gdzie w Policach są miejsca w których mozemy zaopatrzyć się w te nie pryskane.O ile takie są..

konDonek:
Przerzuć się na produkty Gerbera będziesz mieć 100% pewność, są zdrowe.
Wątpię aby jakaś mama zawracała sobie głowę tym czy marchewki przez nią kupowane są pryskane czy nie. A jak ci sprzedawca powie że nie pryskane to co masz w domu laboratorium aby to sprawdzić?. Daj sobie luzu i nie zawracaj ludziom czasu przed świętami takimi pierdołami.
Spytaj się własnej matki czy jak Ciebie karmiła to też miała takie durne dylematy jak Ty.

toja:
Ile w Tobie jadu..Nikt Ci tego nie każe czytać jak i odpowiadać...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej