Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Play, nowa oferta 2013/2014  (Przeczytany 4885 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Play, nowa oferta 2013/2014
« dnia: Grudnia 22, 2013, 00:04:27 »
Cześć

Czy tylko ja mam wrażenie, że Play zatrudniając gwiazdy w swoich reklamach popsuli ofertę?
Cała oferta, w porównaniu do tego co było, jest o wiele droższa.

Ktoś już zmieniał umowę? przedłużał?

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 22, 2013, 08:58:50 »
Play już nie musi się starać ;) Właśnie mam zamiar przedłużyć umowę ale faktycznie cudów nie ma. Wygląda mi to na zmowę operatorów, bo chyba nikt nie schodzi poniżej 29 gr./min i abonamenty też podobne.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 22, 2013, 13:05:10 »
Wszystko zależy od tego jaki kto ma teraz abo i jak go wykorzystuje. Jak ktoś dużo dzwoni i przekracza abo to obecne, szczególnie bez telefonu, są naprawdę spoko. Gorzej z tymi, którzy mało gadają, niższe abo są rzeczywiście kiepskie.

Do końca roku włączyli Formułę S - 24zł no limit wszystko w Play i 200 minut na rozmowy do innych sieci.

Firmowe oferty są imo całkiem spoko, za 29zł netto no limit w kraju. Rok temu w tej cenie nawet UBT nie było.

Dodatkowo przez neta macie za 29zł brutto w induwidualnej no limit rozmowy i smsy.

Jak do końca roku nie wykorzystam kodów to wam sypnę jeszcze na ofertę pracowniczą. dupy nie urywa, ale zawsze to trochę taniej.

Mam jeszcze jakiś kod na Redbulla ważny do końca stycznia na no limit rozmowy + 2GB neta za 34zł przy umowie na czas nieokreślony, ale nie mogę znaleźć regulaminu do tego. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 22, 2013, 23:31:18 »
Cytat: "rbk"
Cześć

Czy tylko ja mam wrażenie, że Play zatrudniając gwiazdy w swoich reklamach popsuli ofertę?
Cała oferta, w porównaniu do tego co było, jest o wiele droższa.

Ktoś już zmieniał umowę? przedłużał?


Przeszedłem do Playa ze dwa miesiące temu. Nielimitowane rozmowy i smsy za 39 zł miesięcznie (akurat była jakaś promocja, że taryfa no limit została przeceniona o 50%). Jestem zadowolony.

Powodem zmiany operatora było skandaliczne zachowanie się T-Mobile, który... nie potrafił włączyć internetu w telefonie.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 23, 2013, 09:48:58 »
ja przenosze, ze względu na ofertę roamingowa w Play.

Póki co przeniesienie zablokował najmniej kompetenty pracownik plusa jakiego w życiu spotkałem :) twierdzi, że nie da się zmienić umowy z biznesowej na idywidualną :D
Oczywiście na infolinii dwie osoby mowią, że można. Na FB plus oficjalnie odpisuje, że można. Na forum PLUSa odpisują, że można. Koleś w Plus wie lepiej i mówi, że nie można. Całe szczęscie, że PLUS mi odpisał, że mogę to mailowo załatwić i nie muszę jechać specjalnie do Sz-na :)

Pogratulować plusowi pracowników tylko mogę :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Re: Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 23, 2013, 12:08:47 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "rbk"
Cześć

Czy tylko ja mam wrażenie, że Play zatrudniając gwiazdy w swoich reklamach popsuli ofertę?
Cała oferta, w porównaniu do tego co było, jest o wiele droższa.

Ktoś już zmieniał umowę? przedłużał?


Przeszedłem do Playa ze dwa miesiące temu. Nielimitowane rozmowy i smsy za 39 zł miesięcznie (akurat była jakaś promocja, że taryfa no limit została przeceniona o 50%). Jestem zadowolony.

Powodem zmiany operatora było skandaliczne zachowanie się T-Mobile, który... nie potrafił włączyć internetu w telefonie.


Formuła 4.0 Unlimited bez internetu? Jeśli tak to żadna promocja, normalna stawka. :S
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 23, 2013, 18:22:44 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "Denver"
Cytat: "rbk"
Cześć

Czy tylko ja mam wrażenie, że Play zatrudniając gwiazdy w swoich reklamach popsuli ofertę?
Cała oferta, w porównaniu do tego co było, jest o wiele droższa.

Ktoś już zmieniał umowę? przedłużał?


Przeszedłem do Playa ze dwa miesiące temu. Nielimitowane rozmowy i smsy za 39 zł miesięcznie (akurat była jakaś promocja, że taryfa no limit została przeceniona o 50%). Jestem zadowolony.

Powodem zmiany operatora było skandaliczne zachowanie się T-Mobile, który... nie potrafił włączyć internetu w telefonie.


Formuła 4.0 Unlimited bez internetu? Jeśli tak to żadna promocja, normalna stawka. :S


Chyba tak. Pamiętam, że kiedyś ta formuła kosztowała 79 zł. Ja wziąłem za 39 w promocji - 50% za zamówienie usługi przez internet. Jakie teraz są stawki to mnie nie interesuje. Chciałem zostać w T-Mobile, ale wtedy nie mieli taryf bez limitu - teraz już wprowadzili, ale za te ich problemy z internetem mam do nich sporą awersję.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 23, 2013, 18:33:36 »
Ja nie mówię jak jest teraz tylko jak było gdy brałeś. Też za 39zł był abo no limit rozmowy + sms/mms więc żadna to promocja. ;)

Promocja jest teraz gdzie to samo masz za 29zł.

A w nju rozmowy no-limit od dziś za 19zł.

Oj dzieje się na rynku. ;d
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 23, 2013, 18:58:45 »
ciekawe kiedy zniosą roaming :D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 23, 2013, 22:45:33 »
Do tego jeszcze daleka droga.

Play miał w ofercie indywidualnej nielimitowane odbieranie w UE. Teraz zamienili to na jednorazowy pakiet 1000 minut. Zbyt duże koszty jeszcze.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 23, 2013, 23:04:56 »
to załapałem się jeszcze w listopadzie na nielimitowane. nawet jeśli zamienią na 1000 to styka.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Play, nowa oferta 2013/2014
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 24, 2013, 00:20:44 »
No to udało Ci się. :) A 1000 to jednorazowo, nie miesięcznie. ;p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln