Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?  (Przeczytany 21174 razy)

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« dnia: Listopada 05, 2013, 19:37:43 »
Mam dylemat z wybraniem najlepszej opcji a mam dwie możliwości do wyboru.
1. Piotr Namysłowski z przychodni na Parkowej 23    http://weterynarzparkowa.pl/lekarze.html
2. Wojciech Halkiewicz - Pałacyk na Jargoniewa    http://weterynarz-szczecin.info/

Tylko tych dwóch lekarzy biorę pod uwagę w Szczecinie. O Policach zapominam....
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tych dwóch lecznic?

Jeżeli chodzi o wszelkie zabiegi chirurgiczne i poważne choroby to raczej szczecin nie wchodzi w rachubę, tylko wszędzie na forach radzi się kierować do Gorzowa do Kliniki Małych Zwierząt   http://www.czmz-gorzow.pl/  i raczej ze sterylizacja suczki tam pojadę, jest S3 można jechać:)  Ale przydałby się w Szczecinie jakiś rzetelny lekarz z zapleczem medycznym z prawdziwego zdarzenia a nie kanciapą... Praktycznie na temat tych temat  tych dwóch panów złego słowa się nie dojrzy ani nie usłyszy. Czy ktoś miał z nimi do czynienia i może konkret napisać?
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 05, 2013, 21:37:30 »
O wspomnianych lekarzach nie słyszałam ani słowa. Nazwiska nic mi nie mówią.

Najlepszy zwierzęcy chirurg jakiego znam od ...nastu lat to Henryk Listwoń.
Pracuje w lecznicy na ul. Duńskiej w Szczecinie (dawniej Gabinet przy Pogoni)
http://leczymy-zwierzaki.pl/

Zaplecze medyczne mają całkowite-rentgen, usg, badania krwi. Kiedy młodsza suka miała sterylkę - najpierw miała zrobione badania krwi, serca i inne + w trakcie zabiegu była monitorowana cały czas. Psa odebrałam wybudzonego, samodzielnie idącego. Opieka pooperacyjna również na medal. Niedawno moja kotka również miała tę "nieprzyjemność" być operowaną i usunięcie guza zniosła dobrze, a po ranie na grzbiecie nie ma śladu.
Nie widzę powodu jeździć do Gorzowa, mając na miejscu dobrych weterynarzy.
A jeśli od kilkunastu lat mam dla swoich zwierząt jednego i tego samego lekarza, który nigdy nie zawiódł moich czworonogów - nie szukam gdzie indziej.

Z innej beczki np. stomatologią zwierząt jako jeden z niewielu zajmuje się lek.wet. R.Sieciński. Lecznica Artemida w Szczecinie na Okulickiego.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 07, 2013, 23:49:43 »
Pierwszy sterylizował mi sunię-byłam bardzo zadowolona,zabieg wykonany na medal,zapłaciłam 500zł, więcej,niż bym w Policach zapłaciła,ale boksery mają to do siebie,że są uczuleniowcami i mają problemy z oddychaniem w narkozie,a tam zaplecze i opieka perfekt,pies latałby jak szalony już na trzeci dzień,no ale spuszczać ze smyczy nie można przez 10 dni.Też były robione wszystkie badania,suka monitorowana i też odbierałam wybudzoną .
Tam leczone były psy ze stowarzyszenia "Nadzieja Amstaffa" ze Szczecina,wiele psów i zawsze wszystko było ok,jeździliśmy też tam ze zwierzakami z tozu do niego,dobry wet,ale klinika dość droga,więc musiałyśmy zrezygnować.


Na Duńską chodzi moja siostra z psami,bo blisko.Dobry wet,ale drogi i lubi kroić za nic.Szczeniak powinien być dwa razy odrobaczony,dwa razy zaszczepiony,a mojej siostry dostał trzy szczepienia-nie wiem skąd mu się to trzecie wzięło.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline cricot

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 08, 2013, 11:21:19 »
Piotr Namysłowski robił poadopcyjny  "przegląd" psiura, którego wzięłam z Nadzieji Amstaffa .
Wet pierwsza klasa. Potwierdza zadowolona pacjentka ; )

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 08, 2013, 15:43:27 »
tak właśnie myślałem, że Piotr Namysłowski i jego klinika  jest jednak jak na Szczecin najlepszą opcją od spraw błahych po operacje i diagnozowanie i sprzęt plus zaplecze... jadę po szczeniaka na Śląsk i chce mieć tu na miejscu najlepszą opcję, przetrząsłem fora i wszelkie opinie i to jest jedyna opcja na którą złego zdania nie znalazłem a wręcz dobre opinie + plus to że nie należy do tanich. Wolę dobrze zapłacić i mieć do czynienia z fachowcem... i nie jeździć do Gorzowa...
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 11, 2013, 09:56:33 »
Andrzej Zawodny - Szczecin - Polecam bardzo dobrego fachowca

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 07, 2013, 16:36:47 »
jeżeli ktoś z Was był w lecznicy na Parkowej, to czy może mi powiedzieć jak tam wyglądają gabinety pod względem czystości i wyposażenia? Byłem w środku, jak się stoi w korytarzu to na lewo od razu po wejściu jest gabinet nr 1, na prosto stoi waga na korytarzu i jest gabinet nr 2 a na prawo po wejściu jest blok operacyjny. Powiem, że ten gabinet numer dwa na prosto to w środku wygląda jak magazyn, po środku tego pomieszczenia jest jakby lada, która przypomina stół na którym się kładzie zwierzęta - na pewno to nie przypomina gabinetu weterynaryjnego. W którym gabinecie przyjmują zwierzęta i dr Piotr, dr Agata i dr Tomek? Czy widzieliście by stół był dezynfekowany na Waszych oczach po wyjściu poprzednika?
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 07, 2013, 17:08:13 »
Polecam klinike dla malych zwierzat dr Gugala ul.Chopina Szczecin

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 07, 2013, 17:16:36 »
gugała bardzo lubi kroić, ne zawsze jak trzeba, za wejce do gabnetu 50zl plus  to co na wizycie będzie, trzeba się wcześniej zapisywać...      oki Gugła może być ostatnią deską ratunku jak trzeba pilnie coś operować ale nie ma sensu do niego chodzić, by psa od szczeniaka przez 3 cykle szczepić. Wiem, ze parkowa jest bardzo dobrze oceniana, tylko mam wątpliwości czy przyjmują zwierzęta w przyzwoitym gabinecie i czy stół dezynfekują,  może się wypowiedzieć ten kto tam był? Bo ja bylem w gabinecie nr 2 na wprost od wejścia i ten gabinet ma wyposażenie i wygląd magazynu...  i nie wiem co sądzić...
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline paulinaa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 14, 2013, 22:42:56 »
witam :) czy może ktoś się wypowiedzieć na temat lecznicy na Chopina?? Szczególnie interesuje mnie opinia o dr Miazga i dr Cichocki.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 15, 2013, 00:33:44 »
Dobrzy lekarze,niestety drodzy :(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 06, 2014, 12:09:25 »
Witam, ponawiam pytanie:)
szukam dla szczeniaka jednego, dobrego weta, który będzie ją prowadził od szczepień, przez kastrację, po ewentualne przygodne problemy. Po analizie wszystkich możliwych forów mam do wyboru - tych, na temat których nie spotkałem złej opinii - by ktoś odradzał a często chwalił. Chciałbym Was prosić o opinie na temat tych najlepszych w Szczecinie.

1. Na Parkowej - dr. Piotr Namysłowski i dr Agata Włodarczyk - macie jakieś zastrzeżenia? Fachowcy z pewnością ekstra, tylko w środku w przychodni, tak trochę wygląda to na trochę nie sprzątany magazyn i tak zauważyłem, że po zmianie klienta (wyjście i wejście od razu - minięcie się w drzwiach) - nie widać spryskiwania stołu - wchodząc już na poczekalnie odnosi się klimat niesprzątania... Kompetencji nie podważam, tylko brak tej lśniącej czystości w poczekalni i gabinecie... Można po tym domniemywać, że np końcówka otoskopu przy zaglądaniu w ucho psa wcale nie musi być sterylna dla każdego innego pacjenta... Brak w tam jest przeraźliwej higieniczności a powinien być to standard dla takiego miejsca... jakie macie opinie? A poza tym każda lecznica mająca swoją stronę www chwali się swoim wnętrzem, czystością, sprzętem, zapleczem w postaci fotek... na stronie lecznicy na Parkowej jest galeria - ale są tam tylko fotki pupili klientów. Dlaczego lecznica w postaci fotek nie pokazuje gabinetów, zaplecza medycznego? Dlaczego się nie chwali?

2. Holiwet na Porannej na Bezrzeczu i dr Małgorzata Olejnik - brak opinii negatywnych na forach ale też nie zauważyłem żadnych konkretnych pochwał. Na stronie www w galerii można zobaczyć czystość, nowość, schludność, pokazany jest gabinet, sala operacyjna, gdzie tylko można położone kafelki, by lepiej zadbać o to wszystko pod względem higieny. Mam tylko pytanie - ktoś miał już odczynienie z panią dr Małgorzatą Olejnik? Co można powiedzieć o jej kompetencjach, rzetelności, kontakcie z psem i opiekunem? Jaka jest w chirurgii? (kastracja)? Jakie macie opinie?

3. Dr Brzeski z żoną na Mierzynie - to chyba jest ideał pod względem każdym. Tylko jaki widać w tym rozsądek ze strony lekarza dla klientów, że się przyjeżdża z psem na szczepienie i stoi tabun ludzi, po dwie godziny trzeba czekać, poczekalnie mała, ludzie kucają lub ze zwierzętami przed lecznicą włóczą się? Jeżeli jest takie obłożenie, to dlaczego nie ma rejestracji? Nie czaje tego... Ten fakt bardzo zniechęca. jakie tu macie opinie?

4. Dr Małgorzata Szczepańczyk z mężem na Łukasińskiego. Mają dobre opinie, na zdjęciach widać, czystość schludność, rzetelność a jak u nich z chirurgią (kastracją) jest? Jakie macie opinie?

Dla mnie kasa się nie liczy. Ważne są tylko u wetów i w lecznicy kompetencja, rzetelność, nienaganna czystość (że się wchodzi i czuć, że właściciel dba i higienę), odpowiednie zaplecze no i by 2 godz nie czekać ,by wejść na szczepionkę...

Innych wetów nie biorę pod uwagę - ta czwórka wybitnie się wybija w Szczecinie a chcę wybrać spośród tych, na których temat złego zdania nie znalazłem...

Proszę Was o opinie, spostrzeżenia z doświadczeń z tymi wetami... Którego weta byście wybrali?
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 06, 2014, 19:08:51 »
Weterynarze Szczepańczyk - polecam :) Pani Małgorzata uczyła się od (w mojej opinii) swojego taty - Andrzeja zawodnego, który również aktywnie prowadzi swój gabinet na terenie Szczecina. Oboje mogę śmiało polecić. Andrzej Zawodny leczył każdego mojego zwierzaka do ich ostatnich dni - rak i przeżuty z którymi już nic nie dało się zrobić.

Offline anita

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Weterynarz w Szczecinie - którego polecacie?
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 07, 2014, 11:42:22 »
Ja z moją sunia od początku chodzę do lecznicy na Parkowej. Faktycznie gabinet mały ale bardzo często widziałam aby stół był dezynfekowany. Lekarze wszyscy trzej bardzo pomocni, na każde pytanie odpowiedzą i zawsze wychodzimy z próbką karmy. Po sterylizacji bardzo małe nacięcie było, sunię odbierałam o godz. 17 już wybudzoną a o 22 już przynosiła piłkę do rzucania. Ja najbardziej lubię dr Agatę, a ten drugi młody lekarz miał praktykę w stanach. Do lecznicy chodzi wielu klientów bo rzadko się zdarza żeby nie było kolejki.