Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Naprawa ksenonów  (Przeczytany 2755 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Naprawa ksenonów
« dnia: Października 23, 2013, 09:11:02 »
Mam pytanie do znających się na sprawie forumowiczów. Poszukuję fachowca od lamp ksenonowych. Problem jest taki, że prawy ksenon mruga, i przygasa mi w czasie jazdy. Żarniki wymieniłem na osram xenarc, nie żadne chinole, wczoraj miałem wymienioną przetwornicę prądu i nic to nie pomogło. Drugą sprawa, to kwestia przeróbki angielskiej lampy. Moja jest nie przestawialna, pytanie czy można coś z tym zrobić? Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Naprawa ksenonów
« Odpowiedź #1 dnia: Października 23, 2013, 09:38:22 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
wczoraj miałem wymienioną przetwornicę prądu i nic to nie pomogło.


Trzeba sprawdzic zasilanie i mase przetwornicy, kazdy rozgarniety elektromechanik nie powinien miec z tym problemu, dobrze by bylo miec schemat obwodu swiatel.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Naprawa ksenonów
« Odpowiedź #2 dnia: Października 23, 2013, 10:40:03 »
Dzięki Bartek :D Powód był prozaicznie prosty i mój mechanior siary sobie narobił. Nowy żarnik okazał się trafiony. Założony kilka dni temu i od razu kicha. Sprawdziliśmy to przekładając palniki na odwrót. Kwestia tego nieszczęsnego lewego leflektora ;/
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Naprawa ksenonów
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2013, 11:40:15 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Sprawdziliśmy to przekładając palniki na odwrót. Kwestia tego nieszczęsnego lewego leflektora ;/


No to super, ze znalezliscie przyczyne, obawiam sie, ze cos bedziesz musial zrobic z tym reflektorem, bo wysokie napiecie bardzo nie lubi wilgoci. ;)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Naprawa ksenonów
« Odpowiedź #4 dnia: Października 23, 2013, 11:46:04 »
W serwisie Nissana powiedziano mi, że reflektor jest nierozbieralny. To , że anglik wyszło mi na przeglądzie tydzień temu. Chodzi o odbłyśnik, który kierunkuje snop światła w lewo, tak jak w Anglii. Powertowałem fora i są złote rączki, które to potrafią rozebrać i wymienić soczewkę z odbłyśnikiem.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...