Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613197 razy)

Offline spostrzegawczy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3465 dnia: Maja 11, 2017, 10:06:56 »
Dziwi mnie, ze stara Rada i ktokolwiek inny jest jeszcze gotów bronić tych Panów, p. Zielińskiej i P. Szostaka. Czy też mają w tym interes? Każdego dnia wychodzą na jaw nowe dziwne sprawy warte grube pieniądze. A to nasze pieniądze, spółdzeilców! Tyle osób ucierpiało od tych Państwa i  im zawdzięczają swoje ludzkie tragedie! I co oni niby chcą zrobić dla zwykłych ludzi ?!  Tyle lat nie dali rady to teraz niech pozwolą innym i niech się cieszą, że wolni po Policach mogą chodzić. Ja bym nie był taki wyrozumiały dla nich!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3466 dnia: Maja 11, 2017, 12:56:45 »
Stara ekipa robi wszystko żeby nie wyszły na jaw ich wszystkie przekręty. Dlatego na pewno teraz na wybory Rady Nadzorczej mają już ustalonych swoich ludzików. Mam nadzieję że członkowie spółdzielni nie pozwolą na ich powrót. A swoją drogą dalej uważam że w SM Chemik konieczny jest audyt z poprzednich lat, nowa Rada i nowy Zarząd nie jest w stanie wykryć wszystkich nieprawidłowości jakich się dopuściła poprzednia ekipa, może to zrobić wyspecjalizowana firma audytowa. Na pewno wynajmowanie mieszkań i lokali za darmo przez wiele lat jest działaniem na szkodę Członków spółdzielni ale to zapewne nie wszystko co mają na sumieniu.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2017, 13:05:41 wysłana przez kryspin »

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3467 dnia: Maja 11, 2017, 14:56:03 »
No to ze wynajmowali mieszkania siatkarka i SLD za darmochę nie dziwne
Rozdawali też mieszkania swoim pracownikom (umowa najmu). Z tych, o których wiem to jedno przypadło pani z działu czynszów, jedno pani M o i jedno podobno przytuliła pani sekretarka. Wszystkie sprezentowane mieszkania na Wróblewskiego.
Ok, rozumiem. Płaciły czynsz (mam nadzieję) , ale chodzi o sam fakt.
Pisma w sprawie tych mieszkań składali różni ludzie, ale jakoś dziwnym trafem wszelkie kryteria by je otrzymać i podpisać umowę najmu spełniali pracownicy SM.

Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3468 dnia: Maja 12, 2017, 15:27:48 »
Cieszy mnie, ze praca i dokonywane zmiany na lepsze w naszej Spółdzielni "Chemik" sa dostrzegane i publikowane przez korenspondentów tej strony intern.W Spółdzielni jest bardzo dużo spraw do uregulowania począwszy od statutu, regulaminów po podjete przez poprzednia Rade i dawny Zarząd jeszcze obowiazujace uchwały nie zawsze korzystne dla Spółdzielców. Pozostaje do skontrolowania wiele dziedzin działalności poprzedniej ekipy, np. długoletnich umów z wybranymi wykonawcami usług na rzecz Spółdzielni.
Czas jakim dysponowała obecna Rada to nie całe 10 m-cy aby rozejrzec sie w sytuacji, zmienic Zarząd i dokonać najpotrzebniejszych dla prawidłowego funkcjonowania Sółdzielni zadań.'Totalna opozycja" tj.poprzedni zarząd i rada od chwili wyboru Nowej Rady kładzie kłody na drodze przemian. Chociażby to, że pod koniec działalności "stara ekipa" wniosła ok.130 spraw sadowych p-ko Członkom naszej Spółdzielni przysporzyła "nowej ekipie" wiele dodatkowego zajecia i problemów. Uważam, że potrzebny jest audyt aby dogłębnie przeswietlić działalność poprzedniej ekipy pod względem merytorycznym, formalnym i finansowym. Mam nadzieje, że Nowy Zarząd już w pełnym składzie dokona też wielu korzystnych zmian dla nas członków tej Spółdzielni.
Aby jednak ta 'totalna opozycja" nie zniszczyła tak ogromnej i trudnej pracy na drodze przemian włożonej przez obecną Radę, Zarząd i te Organy mogły kontynuować wytyczone plany i przyjete na siebie zobowiazania wobec członków Spółdzielni poptrzebna jest nasza obecność na zebraniach osiedłowych i Walnym Zgromadzeniu Członków aby dokonany rok temu wybór Nowej Rady utrwalić na kolejną kadencje i udaremnić powrót całej starej ekipie. 
   
 

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3469 dnia: Maja 12, 2017, 19:09:19 »
Trzeba uważać przy najblizszych wyborach,komuchy mieli wczoraj naradę w restauracji, trzeba ich pogonić,dość już nakradli,a swoją drogą kto wybrał Kowalewskiego do zarządu?








piecia

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3470 dnia: Maja 12, 2017, 19:29:44 »
Trzeba uważać przy najblizszych wyborach,komuchy mieli wczoraj naradę w restauracji, trzeba ich pogonić,dość już nakradli,a swoją drogą kto wybrał Kowalewskiego do zarządu?

Kto to, te 'komuchy' ?

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3471 dnia: Maja 12, 2017, 19:50:10 »
Oj, będzie mnóstwo podstawionych pionków ex-prezesa.

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3472 dnia: Maja 13, 2017, 18:58:01 »
No jak kto,stary zarząd z radą nadzorczą,jasne?
piecia

Offline Stanley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3473 dnia: Maja 14, 2017, 20:13:01 »
Minął rok jak udało się nam pogonić to towarzystwo ze spółdzielni. Ludzie nie myślcie, że ci pogrobowcy  PZPR nie marzą o powrocie do koryta, z którego czerpali przez 15 lat. Nie dajcie się uśpić już wprowadzonymi zmianami i przyjdźcie na osiedlowe zebrania. Dochodzą zewsząd słuchy, że będą wystawiać znowu swoich kandydatów do Rady Nadzorczej. Czy ta komuna nigdy nie odejdzie? Nie ma co pytać o honor czy wstyd, bo oni nie znają takich pojęć. Trzeba jeszcze raz pokazać im, gdzie jest ich miejsce. Tylko liczna obecność na zebraniach może powstrzymać te zapędy. Daliśmy radę raz, damy i drugi. Tylko się nie oglądajcie na innych.     


Offline sensey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3474 dnia: Maja 15, 2017, 12:15:20 »
„STANLEY - Minął rok jak udało się nam pogonić to towarzystwo ze spółdzielni. Ludzie nie myślcie, że ci pogrobowcy  PZPR nie marzą o powrocie do koryta, z którego czerpali przez 15 lat. Nie dajcie się uśpić już wprowadzonymi zmianami i przyjdźcie na osiedlowe zebrania. Dochodzą zewsząd słuchy, że będą wystawiać znowu swoich kandydatów do Rady Nadzorczej.
Doszły mnie słuchy z wiarygodnego źródła i przekazuje to dalej Szanowna Nowa Rado Nadzorcza Ci tzw. pogrobowcy PZPR nie będą wam więcej robić jak to mówi pani Marta koło D—y. Żaden członek poprzedniej rady  nie wystawi siebie ani swoich „Cytat: Robert1995 pionków ex-prezesa” na kandydatów do Rady Nadzorczej. Panie Kryspin „ niech Pan się nie obawia, Nikt nie będzie przeszkadzał P Dudkowi i jego Radzie w pracy dla dobra spółdzielni, z wyjątkiem samych spółdzielców na koniec kadencji.
Pracujcie spokojnie i nie róbcie takiej nagonki wśród członków spółdzielni na starą radę, oni już odeszli. Zaraz odezwie się ktoś, kto powie ,że to kłamstwa, a jak po wyborach okaże się to prawdą, to czy ktoś będzie miał na tyle kultury i przeprosi, tak jak teraz oczernia, zobaczymy. Tylko komuchy i komuchy, a jak Policki PIS pozwolił członkowi Platformy wejść do zarządu.
Szanowna Rado niech wasza praca i wysiłek podjęty podczas podejmowania uchwał, nie odbije się negatywnie na członkach spółdzielni. Życzę powodzenia.
P.S
P „spostrzegawczy” ten Pana cytat z forum „niech się cieszą, że wolni po Policach mogą chodzić” to są groźby karalne z takimi wpisami radze uważać, co na to administrator.

« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2017, 12:18:24 wysłana przez sensey »

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3475 dnia: Maja 15, 2017, 14:08:00 »
Panie Kryspin „ niech Pan się nie obawia, Nikt nie będzie przeszkadzał P Dudkowi i jego Radzie w pracy dla dobra spółdzielni
A co ja mam do pana Dudka i Rady Nadzorczej?

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3476 dnia: Maja 15, 2017, 14:59:39 »
A co ja mam do pana Dudka i Rady Nadzorczej?
No proponuje przeczytać swoje wcześniejsze posty, ale ze zrozumieniem a i bez zrozumienia jawnie widać jaki masz stosunek do p. Wojtka i cześć rady.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3477 dnia: Maja 15, 2017, 16:19:25 »
jawnie widać jaki masz stosunek do p. Wojtka
Stosunek do pana Wojtka mam akurat ambiwalentny. Nie chciałbym jedynie aby wróciła stara ekipa.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3478 dnia: Maja 15, 2017, 17:12:01 »
Wiesz z twoich postów jawnie można  było wywnioskować ze raczej nie darzysz go sympatią i cześć rady. No teraz to wiemy już wszystko.Powiem ci tylko ze wielu członków spółdzielni nie uwielbia czy kocha nowej rady, ale daje im czas na działanie, jak narazie  spełniaj nasze oczekiwania.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3479 dnia: Maja 16, 2017, 07:11:21 »
Stokrotko84, czy możesz mi na priv napisać jakie to sposoby są?