Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613621 razy)

Offline jadwisia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3255 dnia: Grudnia 13, 2016, 19:02:10 »
Ale do czerwca wytrzymamy i nie udzielimy dalszego poparcia
Nie musimy czekać do czerwca. Możemy już teraz zebrać 500 podpisów członków spółdzielni o zwołanie nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w celu: 1.odwołania prezesa Szostaka 2.odwieszenia naszych dwóch reprezentantów w Radzie Nadzorczej którzy zostali bezprawnie zawieszeni. Niedopuszczalne jest aby zgodnie z prawem wybrani na Walnym Zgromadzeniu nasi reprezentanci z Rady Nadzorczej byli zawieszani tylko po to aby mniejszość w Radzie Nadzorczej mogła nadal chronić Szostaka i jego prawników.

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3256 dnia: Grudnia 13, 2016, 19:31:17 »
Właśnie odebrałam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym za ogrzewanie 2014/2015.
Od nakazu zapłaty przysługuje sprzeciw który należy złożyć w Sądzie który wydał nakaz zapłaty. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny pod mój nr tel.605578616. Marian Lewandowski - Krajowy Związek Lokatorów i Spółdzielców oddział Police.
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3257 dnia: Grudnia 13, 2016, 19:34:22 »
Ta wypowiedź potwierdza to co pisze wegier. Buta i arogancja pełną gębą, u Pana, Panie Wojtek Dudek.

Zastanawiam się, dlaczego nie piszesz tych obelg pod innym, zresztą jednym z kilku swoich profili na tym forum. Na przykład pod właściwym dla faceta Nickiem - "Maniek 72"? I pomyśleć, że do tej pory uważałem Ciebie za przyjaciela...

Offline jadwisia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3258 dnia: Grudnia 13, 2016, 20:28:33 »
Cytat: jadwisia w Dzisiaj o 17:48:33
Ta wypowiedź potwierdza to co pisze wegier. Buta i arogancja pełną gębą, u Pana, Panie Wojtek Dudek.

Zastanawiam się, dlaczego nie piszesz tych obelg pod innym, zresztą jednym z kilku swoich profili na tym forum. Na przykład pod właściwym dla faceta Nickiem - "Maniek 72"? I pomyśleć, że do tej pory uważałem Ciebie za przyjaciela...
To nie są obelgi, to jest prawda, którą nie tylko ja zauważam. Prawda w oczy kole. P.S. A skąd zasięgnął Pan informacji że osoba "maniek72" to ja? Zapewniam że tak nie jest. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2016, 20:56:28 wysłana przez jadwisia »

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3259 dnia: Grudnia 13, 2016, 21:00:18 »
Zastanawiam się, dlaczego nie piszesz tych obelg pod innym, zresztą jednym z kilku swoich profili na tym forum. Na przykład pod właściwym dla faceta Nickiem - "Maniek 72"? I pomyśleć, że do tej pory uważałem Ciebie za przyjaciela...
Naprawdę trzeba się zastanowić czy tylko kandydaci na członka zarządu powinni składać zaświadczenie o zdrowiu, chyba warunek ten powinien objąć również kandydatów na  członków rady nadzorczej spółdzielni

Offline spostrzegawczy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3260 dnia: Grudnia 13, 2016, 22:44:54 »
Czytam i nie wieżę. Obrzucacie się wzajemnie obelgami, co niektórzy bronią odwołanych członków RN, czy naprawdę nie widzicie jak te osoby lub ktoś przez nich podstawiony manipuluje wami(członkami SM). Jak już wcześniej pisałem sprawa części członków RN ma podłoże również polityczne. Czemu pani Marta odpowiada tylko na wygodne posty, a na pytanie o listę pracowników do zwolnienia milczy? Może wraz z panią Franciszką podadzą prozaiczne powody do zwolnienia pracowników SM.Tak jak wcześniej pisałem to nie pracownicy są decyzyjni,może dlatego tak usilnie od sierpnia próbowali przepchnąć wniosek o oddelegowanie członków RN do zarządu, choćby nawet na czas określony tak jak upiera się kryspin. Jak można oceniać kogokolwiek nie mając żadnego pojęcia o funkcjonowaniu SM. Tak jak pokazana wcześniej ulotka pana Andrzeja mówi sama za siebie że wprowadził wyborców w błąd,a może i swoich ówczesnych kolegów, bo różnica jest oczywista. Jako pracownik szeregowy może by nie miał wpływu na sprzedaż ciepła, ale jako pracownik działu zbytu już zachodzi podejrzenie że zależy mu na jak największej sprzedaży ciepła. Powiązania  z Gryfem też nie są bez znaczenia,dlatego próbowano odwołać przewodniczącego RN, bo po prostu przeszkadzał w założonych celach.Myślę że jeśli myślą państwo o wymianie RN to należało by poszukać osób częściowo młodszych i posiadające chociaż zasadne wykształcenie bo owej rady przeraża.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3261 dnia: Grudnia 14, 2016, 00:27:18 »
A skąd zasięgnął Pan informacji że osoba "maniek72" to ja?

Nie ważne skąd wiem! Ważne jest to, że "Maniek72" , "Kryspin" , "Jadwisia" itd. to jedna i ta sama osoba - czyli Ty Marianie! Powiem Ci więcej. Tak naprawdę to wiem również i to, pod jakimi nickami piszą niemal wszyscy Twoi wspólnicy i jaki macie w tym cel!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3262 dnia: Grudnia 14, 2016, 01:20:47 »
Nie ważne skąd wiem! Ważne jest to, że "Maniek72" , "Kryspin" , "Jadwisia" itd. to jedna i ta sama osoba - czyli Ty Marianie! Powiem Ci więcej. Tak naprawdę to wiem również i to, pod jakimi nickami piszą niemal wszyscy Twoi wspólnicy i jaki macie w tym cel!
No co Pan powie, a jeszcze niedawno twierdził Pan że jestem Andrzej R. :) Zapewniam że nie jestem ani Andrzej R ani nie mam na imię Marian. No i ma Pan problem bo ma Pan błędne dane. Podpowiem Panu że nawet jeśli pozna Pan adres IP czy nawet nazwę komputera to nie wie Pan kto z tego komputera pisze i ile osób z niego korzysta. A tak poza tym pytanie: czym się Pan tak na prawdę zajmuje? Realizacją obietnic złożonych członkom spółdzielni na ostatnim Walnym Zgromadzeniu SM Chemik czy inwigilacją osób którym nie podoba się pańskie działanie? Dodam że pozyskiwanie danych osobowych posiadaczy komputerów jest prawnie zabronione.

Post Merge: Grudnia 14, 2016, 02:34:28
jaki macie w tym cel!
Panie Wojtek Dudek, a jaki Pan miał cel w zawieszeniu 2 członków Rady Nadzorczej?
Czyż nie jest prawdą że aż 5 osób z Rady Nadzorczej a więc większość chciała odwołania Pana z funkcji przewodniczącego bo nie podobało im się Pańskie działanie?
A co Pan zrobił? Na następnym posiedzeniu Rady z pomocą prawników nie dopuścił pan do głosowania w tej sprawie, za to na Pana wniosek zawieszono 2 osoby z tej piątki.
No i już wiadomo jaki był Pański cel tej operacji.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2016, 02:34:28 wysłana przez kryspin »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3263 dnia: Grudnia 14, 2016, 05:48:44 »
O oparciu o ten temat forum da się nakręcić ze 2500 odcinków Mody na sukces. Czytam i już tylko śmiech mi pozostaje...

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3264 dnia: Grudnia 14, 2016, 19:48:12 »
Czytam i nie wieżę. Obrzucacie się wzajemnie obelgami, co niektórzy bronią odwołanych członków RN, czy naprawdę nie widzicie jak te osoby lub ktoś przez nich podstawiony manipuluje wami(członkami SM). Jak już wcześniej pisałem sprawa części członków RN ma podłoże również polityczne. Czemu pani Marta odpowiada tylko na wygodne posty, a na pytanie o listę pracowników do zwolnienia milczy? Może wraz z panią Franciszką podadzą prozaiczne powody do zwolnienia pracowników SM.Tak jak wcześniej pisałem to nie pracownicy są decyzyjni,może dlatego tak usilnie od sierpnia próbowali przepchnąć wniosek o oddelegowanie członków RN do zarządu, choćby nawet na czas określony tak jak upiera się kryspin. Jak można oceniać kogokolwiek nie mając żadnego pojęcia o funkcjonowaniu SM. Tak jak pokazana wcześniej ulotka pana Andrzeja mówi sama za siebie że wprowadził wyborców w błąd,a może i swoich ówczesnych kolegów, bo różnica jest oczywista. Jako pracownik szeregowy może by nie miał wpływu na sprzedaż ciepła, ale jako pracownik działu zbytu już zachodzi podejrzenie że zależy mu na jak największej sprzedaży ciepła. Powiązania  z Gryfem też nie są bez znaczenia,dlatego próbowano odwołać przewodniczącego RN, bo po prostu przeszkadzał w założonych celach.Myślę że jeśli myślą państwo o wymianie RN to należało by poszukać osób częściowo młodszych i posiadające chociaż zasadne wykształcenie bo owej rady przeraża.
Obserwuję to co się dzieje w spółdzielni od dłuższego czasu ale takiej wazeliny dawno nie czytałem.Zatem kilka uwag ;1.obelgi i agresja jest tylko z jednej strony. 2.Konflikt interesów miałby znaczenie tylko w sytuacji przewagi liczbowej pracowników PECu w RN.taka sytuacja nie ma miejsca. 3.Gryf nie jest partią polityczną. 4.W RN zasiadają dwaj jawni członkowie PiSu,liczba współpracujących nie jest znana. 5.Założone cele przew.RN nie są jeszcze znane poza uporczywym lansowaniem własnej wizji rozliczania indywidualnych kosztów ogrzewania.
Przed napisaniem następnego tekstu reklamowego proponuje odnieść się do w/w punktów.
jestem gorszego sortu

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3265 dnia: Grudnia 15, 2016, 12:28:41 »

Na prośbę zawieszonych członków Rady Nadzorczej SM Chemik zamieszczam ich oświadczenie
skierowane do prezydium Rady Nadzorczej:








Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline rajgu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3266 dnia: Grudnia 18, 2016, 13:28:15 »
Tak trzymać!

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3267 dnia: Grudnia 18, 2016, 20:44:41 »
Od 2 godzin mam odkręcony kaloryfer w dużym pokoju i jest zimny. Obie rury (doprowadzająca ciepło jak i odprowadzająca) są zimne.
Jest grudzień i chcę mieć ciepło w mieszkaniu.  Ja się jeszcze ubiorę ciepło, ale dzieci w nocy się odkrywają.

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3268 dnia: Grudnia 18, 2016, 21:26:59 »
Zadzwon na pogotowie lokatorskie moze jest gdzies jakas awaria.Forum ci nie pomoze

Offline Tusia

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 94
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #3269 dnia: Grudnia 18, 2016, 23:49:42 »
Trzymam kciuki za Iwonę oraz Andrzeja najpierw walczyli ze spółdzielnią a teraz z prezydium.Jeśli zaistnieje taka potrzeba będę Was również bronić i w sądzie.!