Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613016 razy)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2235 dnia: Września 12, 2016, 19:16:55 »
Aby otrzymać odpowiedź od p.  Wojtka musisz udowodnić  że jestem z Polic i członkiem naszej spółdzielni czyli chemik bo możesz być z Szczecina i zostałeś tu wysłany jako tajny agent  ;D ;)
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2236 dnia: Września 12, 2016, 20:44:06 »
Co należy zrobić żeby być rozliczanym od m2 ? Wystarczy w spółdzielni zgłosić?

Wystarczy nie wpuścić kolegów Wojtka, aby ci wymienili podzielniki

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2237 dnia: Września 12, 2016, 21:34:02 »
No i godziny odpowiednie do przeprowadzania takich rzeczy. Od 11 do 12. Pogratulować kreatywności.

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2238 dnia: Września 12, 2016, 22:33:53 »
O tej porze to z reguły większość jest w pracy, dlatego nie trzeba konsultacji, pytań, ankiet  jak przejść na ryczałt, wszyscy przejdą z automatu.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2239 dnia: Września 12, 2016, 23:27:45 »
Wystarczy nie wpuścić kolegów Wojtka, aby ci wymienili podzielniki

Jarosławie B. Współczuję Ci... i tylko z sympatii do Pauliny powstrzymuję się od zrobienia użytku z Twoich oszczerstw kierowanych pod moim adresem! Ale tylko do czasu...

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2240 dnia: Września 13, 2016, 07:16:16 »
No i godziny odpowiednie do przeprowadzania takich rzeczy. Od 11 do 12. Pogratulować kreatywności.

Czas pracy jest niestety nie do przyjęcia. Takie "rewizje" przeprowadza się po południu, a nie w godzinach 09:15-10:00. Wojtku chyba trzeba to zmienić. W końcu nikt nie bądzie brał dnia wolnego na 15min. bycia w domu, tym bardziej, że firma jest ze Szczecina.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2016, 07:20:03 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2241 dnia: Września 13, 2016, 07:33:52 »
A ja ponawiam pytanie, ile mnie będzie kosztowało wymiana podzielników, oraz wymian głowic i odczyt. O ile wrośnie m opłata czynszowa ? I jestem  członkiem spółdzielni i mieszkam w Policach.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline wegier

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2242 dnia: Września 13, 2016, 07:35:59 »
Jarosławie B. Współczuję Ci... i tylko z sympatii do Pauliny powstrzymuję się od zrobienia użytku z Twoich oszczerstw kierowanych pod moim adresem! Ale tylko do czasu...
A czego ty mi współczujesz? Nie ośmieszaj się po raz kolejny, nie odpowiadasz na pytania, a jak to robisz to nie na temat, jesteś coraz bardziej arogancki, a teraz zaczynasz nawet grozić. Więc współczuć możesz tylko sobie, szybko zapomniałeś że zatrudniają cię spółdzielcy, a nie Szostak.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2243 dnia: Września 13, 2016, 10:25:58 »
Czyżby sprawdzała się zasada "punkt widzenia uzależniony od punktu siedzenia", no teraz trochę lepiej widać z biurowca spółdzielni niż z małej białej budki na deptaku.

A ja ponawiam pytanie, ile mnie będzie kosztowało wymiana podzielników, oraz wymian głowic i odczyt. O ile wrośnie m opłata czynszowa ? I jestem  członkiem spółdzielni i mieszkam w Policach.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2016, 11:14:46 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2244 dnia: Września 13, 2016, 11:08:19 »
Wojtku chyba trzeba to zmienić. W końcu nikt nie bądzie brał dnia wolnego na 15min. bycia w domu,

Zasięgnąłem informacji na ten temat u źródeł. Z tego co się dowiedziałem, to w godzinach popołudniowych również będzie. Te terminy do południa są podyktowane głównie dla tych, co pracują na zmiany.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2245 dnia: Września 13, 2016, 11:23:57 »
Panie Wojtku odpowiedz mi pan na jedno pytanie, co masz pan do ukrycia ze nie chcesz pan udzielić odpowiedzi na moje pytanie. Masz pan dostęp do wszelkich danych aby wyliczyć ile to będzie kosztowało. Jak przypuszczam firma montująca nowe podzielniki radiowe podał ile będzie kosztowało odczytanie podzielnika. Wiec w czym masz pan problem ? no chyba ze obiecałeś pan przed wyborami ze rachunki nasze będą spadać a tu d..... jest na odwrót. No albo ..... tu niech każdy sobie sam dopowie.  Miłego dnia
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2246 dnia: Września 13, 2016, 11:40:55 »
Co należy zrobić żeby być rozliczanym od m2 ? Wystarczy w spółdzielni zgłosić?

Od strony formalnej droga wygląda tak:
Na stronie www spółdzielni (na mój wniosek) umieszczony został wykaz wszystkich węzłów i budynków jakie do nich są przyłączone. Właściciele mieszkań z danego węzła mogą wystąpić do spółdzielni z wnioskiem podpisanym przez większość z tych budynków o przejście na rozliczanie z m. kw. W odpowiedzi na taki wniosek spółdzielnia dostarczy wszystkim właścicielom tych mieszkań do wypełnienia odpowiednie oświadczenie, i po podpisaniu go przez większość uprawnionych Zarząd przystąpi do czynności formalnych w celu zmiany systemu na wskazany w wniosku.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2247 dnia: Września 13, 2016, 12:48:30 »
Teraz chyba pora na odpowiedz na moje pytanie  ;) . No chyba ze muszę spełnić jakieś dodatkowe  warunki aby udowodnić ze jestem z Polic i jestem członkiem spółdzielni, chociaż m4ci3j nie musiał chociaż ma dziwniejszy nick od mojego. Wiec pytam po raz kolejny


1 - ile będzie kosztować każdego członka spółdzielni  montaż nowych głowic
2 - ile będzie kosztować każdego członka spółdzielni  wymian podzielników
3 - ile będzie kosztować każdego członka spółdzielni odczyt podzielników

czyli o ile złotych wzrosną nam opłaty czynszowe






Post Merge: Września 13, 2016, 14:39:13
Co należy zrobić żeby być rozliczanym od m2 ? Wystarczy w spółdzielni zgłosić?

Od strony formalnej droga wygląda tak:
Na stronie www spółdzielni (na mój wniosek) umieszczony został wykaz wszystkich węzłów i budynków jakie do nich są przyłączone. Właściciele mieszkań z danego węzła mogą wystąpić do spółdzielni z wnioskiem podpisanym przez większość z tych budynków o przejście na rozliczanie z m. kw. W odpowiedzi na taki wniosek spółdzielnia dostarczy wszystkim właścicielom tych mieszkań do wypełnienia odpowiednie oświadczenie, i po podpisaniu go przez większość uprawnionych Zarząd przystąpi do czynności formalnych w celu zmiany systemu na wskazany w wniosku.

Sprawdziłem  i jakoś nie widzę spisu węzłów i jakie budynki do nich należą, a przeszukałem wszelkie dokumenty,  no chyba że coś przeoczyłem. No ale moje pytania są dalej aktualne i wielu mieszkańców chce wiedzieć jakich podwyżek się mogą spodziewać, CZEKAMY NA KONKRETY
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2016, 14:39:13 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2248 dnia: Września 13, 2016, 16:10:11 »
Spis węzłów jest w zakładce "dokumenty" w pozycji "podział nieruchomości SM Chemik".

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2249 dnia: Września 13, 2016, 16:27:21 »
Sprawdzę. No a teraz odpowiedź na pytanie kwestii opłat za podzielniki i ich odczyt no i wymiana głowic.  Wielu czeka na odpowiedź i wielu jest ciekawych o ile im wzrośnie czynsz

Post Merge: [time]13 Wrzesień 2016, 16:53:41[/time]
No sprawdziłem jest zgadza się tylko gdzie jest tam informacja że ten spis dotyczy węzłów. I nie jest to kompletne
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2016, 17:29:18 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.