Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1613861 razy)

Offline NESKA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2025 dnia: Czerwca 29, 2016, 21:58:26 »
Prawda bardzo dobra wiadomość.Czekamy na dobre wieści z Walnego 5 Lipca .Oby ostatnie osiedle zjednoczyło się tak jak pozostałe .Wszystkim spokojnej nocy .

Offline maniekpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2026 dnia: Czerwca 29, 2016, 22:49:07 »
Czekamy na dobre wieści z Walnego 5 Lipca .Oby ostatnie osiedle zjednoczyło się tak jak pozostałe .

Proszę się nie martwić, jestem wręcz pewien że zebranie osiedla "D" przebiegnie pomyślnie. Przecież to te osiedle jako pierwsze nie udzieliło
absolutorium i nie przyjęło sprawozdania, w poprzednim roku, więc nie wierzę żeby się coś zmieniło. ;)


Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2027 dnia: Czerwca 29, 2016, 23:31:25 »
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2028 dnia: Czerwca 30, 2016, 17:18:48 »
Kolego J.!
Z przykrością informuję,że naruszyłeś moje dobra osobiste zmuszając mnie do podjęcia odpowiednich kroków prawnych.
Koowalski, jak już się przyznałeś to zmieniłbyś chociaż symbol płci.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2029 dnia: Czerwca 30, 2016, 17:41:58 »
Moze sie przerobil,ale wybierajac oszczednosciowa wersje czyli garazowa,wyszedl jak ania grodzka ;D
PO,tylko dla idiotów.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2030 dnia: Lipca 02, 2016, 09:24:59 »
Kolego J.!
Z przykrością informuję,że naruszyłeś moje dobra osobiste zmuszając mnie do podjęcia odpowiednich kroków prawnych.
Koowalski, jak już się przyznałeś to zmieniłbyś chociaż symbol płci.
Moze sie przerobil,ale wybierajac oszczednosciowa wersje czyli garazowa,wyszedl jak ania grodzka ;D

Panowie, jak chcecie pogadać, o swoich upodobaniach, to załóżcie niwy temat i tam piszcie, o swoich upodobaniach - ten dotyczy SM Chemik i rozliczeniu kosztów CO (tak dla przypomnienia)
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2031 dnia: Lipca 02, 2016, 13:18:01 »
A tu troszkę wspomnień, ku pokrzepieniu ducha.....  http://tvpolice.info.pl/Teletydzien.mp4

Offline bartmeces

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2032 dnia: Lipca 04, 2016, 15:14:57 »


Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka


Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2033 dnia: Lipca 05, 2016, 20:50:35 »
Proszę o jakąś wiadomość o zebraniu chemika D
piecia

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2034 dnia: Lipca 05, 2016, 21:58:55 »
Cykl Zebrań Walnych zakończony...

Dzisiaj odbyło się ostatnie z czterech Walnych Zgromadzeń zamykające cykl sprawozdawczo-wyborczy w SM Chemik. Tym razem obradowali spółdzielcy z Osiedla Chemik "D". Tu również obyło się bez niespodzianek. Zebrani poparli wszystkie osiem proponowanych zmian do Statutu. Większością głosów uchwalili też uchwałę wygaszającą VIII kadencję RN. Odrzucone zostały natomiast wszystkie sprawozdania (Zarządu i RN) oraz nie udzielono absolutorium żadnemu z członków Zarządu.

W najbliższych dniach zbierze się nowa Rada Nadzorcza, celem ukonstytuowania się a następnie rozpocznie przejmowanie swoich obowiązków! Szanowni spółdzielcy Chemika D! Stanęliście na wysokości zadania. Brawo Wy!!!

W imieniu wszystkich kandydatów oraz własnym dziękuję spółdzielcom za oddane na nas głosy i obdarzenie nas zaufaniem. Zgodnie z naszą dewizą zapewniamy, że będziemy dla Was a nigdy przeciw Wam!

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2035 dnia: Lipca 07, 2016, 00:00:21 »
Gratulacje dla nowo wybranych członków Rady Nadzorczej. Życzę samych trafnych decyzji w interesie Członków spółdzielni Chemik.

Offline krzyś

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2036 dnia: Lipca 08, 2016, 22:25:59 »
W imieniu wszystkich kandydatów oraz własnym dziękuję spółdzielcom za oddane na nas głosy i obdarzenie nas zaufaniem. Zgodnie z naszą dewizą zapewniamy, że będziemy dla Was a nigdy przeciw Wam!
Hura, nareszcie będę mógł zdjąć wszystkie kaloryfery i założyć takie ogrzewanie jakie mi się podoba. żadnych podzielników. Żadnego płacenia za cudze grzanie tyłków. Tamte władze spółdzielni nie były za mieszkańcami bo nie wyrazili zgody na demontaż kaloryferów. A mam mieszkanie własnościowe.
Myślę, że okres letni to czas na zrobienie sobie listy życzeń do nowych władz SM CHEMIK.
Ja na przykład uważam, że czas obniżyć czynsze bo tyle co my teraz płacimy to istny rozbój. I za co?
Mieszkanie własnościowe żeby kosztowało do spółdzielni prawie 600 zł to absurd.
A zatem życzę nowym władzom powodzenia i jak najdłuższego działania bo dzięki temu liczę, że NIEMOŻLIWE nareszcie stanie się MOŻLIWE.
JUŻ NIKT NIE BĘDZIE SIĘ ZASTAWIAŁ DZIWNYMI PRZEPISAMI.
Tamte władze zapomniały z czyich pieniędzy się utrzymują. Obecne im to wytknęły i dzięki temu wiem, że teraz to w SM CHEMIK wszystko da się załatwić. Nawet to, co kiedyś było niby niezgodne z prawem.
POWODZENIA



Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2037 dnia: Lipca 08, 2016, 22:31:17 »
I się zaczyna  ;D ;D  ;D
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline krzyś

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2038 dnia: Lipca 08, 2016, 22:39:25 »
Jestem SM Odra rozliczenie jest ryczałtowe w moim bloku i osobiście wydaje mi się że lepszego sposobu na ogrzewanie nie da się znaleźć.
A ja mam zamiar założyć ogrzewanie elektryczne. Będę płacił za ogrzewanie swojego mieszkania i swojej rodziny a nie za tych co będą grzać na maxa i jednocześnie otwierać okna zimą bo przecież dym papierosowy trzeba gdzieś ulotnić.
Ja nie jestem za żadnym ryczałtem. Nie mam zamiaru sponsorować ogrzewania tym, którzy są piecuchami.

Post Merge: Lipca 08, 2016, 22:47:24
I się zaczyna    

Jeszcze się nie zaczęło. Wielu kandydatów do nowej rady i do nowego zarządu mówili wielokrotnie na zebraniach, że wszystko się da zrobić a to, że kiedyś się nie dało to było podyktowane złą wolą tamtych władz.
Nowi obiecali, że wszystkie sprawy będą załatwiane pozytywnie. Ja wierzę w hasła wyborcze i trzymam ich za słowo. W przeciwnym razie jaki byłby sens zmieniać władze??????
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2016, 22:47:24 wysłana przez krzyś »

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2039 dnia: Lipca 08, 2016, 22:55:19 »
Ja nie jestem za żadnym ryczałtem. Nie mam zamiaru sponsorować ogrzewania tym, którzy są piecuchami.
Drogi Panie "krzyś", posiada Pan mieszkanie w w bloku wielorodzinnym czy dom wolno stojący? Jeśli dom wolno stojący to może Pan zakładać system ogrzewania jaki Pan chce, natomiast jeśli w bloku wielorodzinnym to jest Pan skazany na wolę większości mieszkańców która zapewne wypowie się za konkretnym sposobem rozliczenia kosztów ogrzewania. Niestety żadna Rada Nadzorcza choćby tego chciała nie dogodzi każdemu malkontentowi który ma jakieś swoje widzimisię i jedyny słuszny punkt widzenia. Chyba że celowo dyskredytuje Pan nową Radę Nadzorczą zanim jeszcze zaczęła działać, bo jest Pan przedstawicielem ekipy odsuniętej od koryta to rozumiem frustrację i współczuję. Dodam jeszcze coś co do wielu osób nie dociera - mieszkając w bloku wszyscy korzystamy ze wspólnego ciepła i musimy się nim solidarnie dzielić, nie da się oddzielić od siebie mieszkań, czy nam się to podoba czy nie, musimy wspólnie ponosić koszty choćby ogrzewania klatek schodowych itp, do tego dochodzi przenikanie ciepła przez ściany, tak więc drogi Panie "krzyś", jeśli nie odkręca Pan kaloryferów i ma Pan ciepło w mieszkaniu to znaczy że kradnie Pan ciepło od sąsiadów. Jeśli uważa Pan inaczej to proszę na próbę zamieszkać w altance na działce i jej nie ogrzewać, ciekawe czy będzie Pan miał ciepło.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2016, 23:23:27 wysłana przez kryspin »