Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1625435 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1635 dnia: Maja 05, 2016, 01:04:19 »
Czekamy na następne wygrane.

Na waszym miejscu bym się tak nie cieszył, tylko jak najszybciej zmieniał radę nadzorczą, a potem zarząd, przecież za te wszystkie wygrane (czyt. przegrane) to Wy -> spółdzielcy zapłacicie, niestety. Szostak na koniec będzie miał z Was niezłą bekę.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1636 dnia: Maja 05, 2016, 01:46:08 »
Na waszym miejscu bym się tak nie cieszył, tylko jak najszybciej zmieniał radę nadzorczą, a potem zarząd, przecież za te wszystkie wygrane (czyt. przegrane) to Wy -> spółdzielcy zapłacicie, niestety. Szostak na koniec będzie miał z Was niezłą bekę.
Czyli co, lepiej byłoby gdyby członek spółdzielni przegrał w sądzie i zapłacił 4000zł lub więcej za ciepło którego nie zużył? Ja się cieszę z wygranej bo to oznacza że to członkowie spółdzielni mają rację a nie obecny prezes i jego świta. Oczywiście że zmieniamy Radę Nadzorczą a potem Zarząd. A kto się będzie śmiał ostatni, zobaczymy. Mam nadzieję że jeśli były jakieś malwersacje w spółdzielni, ludzie za to odpowiedzialni zapłacą z własnego majątku.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2016, 01:49:10 wysłana przez kryspin »

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1637 dnia: Maja 05, 2016, 08:49:26 »
E tam, Pana Wojtka szkoda do RN SM Chemik, ja bym go widział jako przyszłego Burmistrza.
Jak już tak stopniujesz, to idź dalej - na Wojewodę, a następnie na Prezydenta za 4-lata... Jak czytam, to nie jesteś w SM Chemik, więc trochę możesz nie rozumieć naszych problemów lub bolączek samej SM, ale to nic. Nie wszyscy muszą. W "Naszej" SM pracować mają/chcą rozsądni ludzie, nie karierowicze, a raczej społecznicy z przekonania. Wynagrodzenie dla Nich (tak mniemam) byłoby tylko dodatkiem do tak fascynującej, a jednocześnie trudnej i odpowiedzialnej pracy. Taki przynajmniej jest zamysł. Co do Wojtka (jak Go znam) to większą satysfakcję będzie miał z pracy w swoim miejscu zamieszkania, co sam przedstawia w swoim poście/opisie/dossjer powyżej.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1638 dnia: Maja 05, 2016, 11:43:47 »
dokładnie poprzednia rada to byli komuniści dla których liczyły się tylko pieniądze i układy, a wybieramy ludzi zaangażowanych społecznie w to co robią, i dla których działać z myślą o członkach spółdzielni, a DEtonator jak widać robi sobie żarty z rzeczy które dla nas sa ważne, , co do kandydatów 2 już się przedstawiło   i swoje plany co do działania w RN. Czekamy na pozostałych 7

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1639 dnia: Maja 05, 2016, 11:56:41 »
Jak czytam, to nie jesteś w SM Chemik, więc trochę możesz nie rozumieć naszych problemów lub bolączek samej SM, ale to nic. Nie wszyscy muszą. W "Naszej" SM pracować mają/chcą rozsądni ludzie, nie karierowicze, a raczej społecznicy z przekonania.

Nie, nie jestem członkiem SM Chemik, ale wcześniej miałem okazję mieszkać w bloku, który należał i nadal należy do SM Chemik. Przez te wszystkie lata widzę, że nic się nie zmieniło, a jak już to na gorsze. Trochę się dziwię ludziom, że tak długo godzili się na chamstwo i arogancje ze strony zarządu. Najważniejsze jest jednak to, że w końcu się coś ruszyło i macie teraz szansę wrócić do normalności, czego Wam szczerze życzę.


Czyli co, lepiej byłoby gdyby członek spółdzielni przegrał w sądzie i zapłacił 4000zł lub więcej za ciepło którego nie zużył? Ja się cieszę z wygranej bo to oznacza że to członkowie spółdzielni mają rację a nie obecny prezes i jego świta.

Oczywiście, że nie, jeżeli ktoś został oszukany/okradziony to powinien dostać rekompensatę, jednak kosztów nie poniosą konkretne osoby, które wprowadziły ten chory system, tylko spółdzielnia, którą tworzą jej członkowie. To błędne koło i o to mi tylko chodziło.




a DEtonator jak widać robi sobie żarty z rzeczy które dla nas sa ważne,


Ten znowu swoje.... Nie chciałem z Was żartować, stwierdziłem tylko pewien fakt, a wyjaśnienie masz powyżej.

« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2016, 11:59:23 wysłana przez DEtonator »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1640 dnia: Maja 05, 2016, 14:30:18 »
Nie chciałeś ale tak wyszło, jak wrócisz do kraju sam se kandyduje na burmistrza a może nawet na prezydenta,  jeżeli mają  być wybory w maju no to czas na następnych kandydatów bo jak iść na zebranie i głosować na kogoś o kim się nie wie nic z wyjątkiem  tego że chce być w radzie.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2016, 14:31:57 wysłana przez piotrzpl »

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1641 dnia: Maja 05, 2016, 14:56:27 »

















Post Merge: Maja 06, 2016, 13:13:36




« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2016, 13:13:36 wysłana przez Maniek72 »
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1642 dnia: Maja 09, 2016, 21:54:08 »
  Uwaga, jutro w Radiu Plus audycja dotycząca spółdzielni mieszkaniowych.
  W programie: wezmą udział:
- Wojciech Dudek Przewodniczący Nieformalnego Sztabu Koordynacyjnego Spółdzielców w SM Chemik w Policach.

- Marek Chabior przedstawiciel inicjatywy "Spółdzielcy decydują" w SM Dąb w Szczecinie.
- Przedstawiciel Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.


Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1643 dnia: Maja 11, 2016, 13:56:30 »
No i już wiadomo. Pierwsze zebranie osiedlowe CHEMIK "C" odbędzie się 18 maja o godzinie 17:00 w Hotelu Dobosz . Rozpoczyna się procedura wyborcza do nowej Rady Nadzorczej!!!

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1644 dnia: Maja 11, 2016, 14:39:45 »




Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1645 dnia: Maja 11, 2016, 22:19:08 »
Czy o tym razem można złożyć papier o pełnomocnictwo jeśli nie jestem członkiem?

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1646 dnia: Maja 12, 2016, 00:38:50 »
Czy o tym razem można złożyć papier o pełnomocnictwo jeśli nie jestem członkiem?
Nie rozumiem pytania. Jeśli jesteś posiadaczem spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu lub prawa własności lokalu to możesz złożyć deklarację członkowską i zostać członkiem spółdzielni po wpłaceniu wpisowego i wkładu. W zebraniu może brać udział z prawem głosu tylko Członek spółdzielni. Chyba jest też możliwość udzielenia pełnomocnictwa przez członka spółdzielni innej osobie nie będącej członkiem do uczestniczenia w zebraniu w jego imieniu, ale tego nie jestem pewien.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1647 dnia: Maja 12, 2016, 08:21:20 »




brak informacji na klatkach o zebraniu, a został tylko tydzień 
??? ::)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1648 dnia: Maja 12, 2016, 08:55:04 »
brak informacji na klatkach o zebraniu, a został tylko tydzień    
W przeciwieństwie do poprzednich zebrań, informacja na temat tego zebrania została wrzucona do skrzynki informacyjnej, a nie na drzwi wejściowe klatki schodowej (jak to miało miejsce poprzednio). Dodatkowo informacja widnieje na żółtej kartce, która zlewa się z innymi. Ktoś uważny to wychwyci, nie wiem jak z resztą.

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1649 dnia: Maja 12, 2016, 10:09:53 »
brak informacji na klatkach o zebraniu, a został tylko tydzień

Czyli zarząd gra jak zwykle w swoje klocki. Informowanie w taki sposób, żeby jak najmniej ludzi przyszło na zebrania a czerwona drużyna z nadania prezesa miała jak największe szanse. Tym bardziej trzeba zmobilizować Spółdzielców i poinformować aby głosowali tylko i wyłącznie na 9 osób z niezależnego komitetu Wojtka Dudka. Wszyscy inni kandydaci będą albo z nadania Zarządu, albo ich zadaniem będzie rozproszenie pozostałych głosów. Oddajemy głosy tylko i wyłącznie na kandydatów nieformalnego sztabu, w ten sposób tradycyjne zagrywki "władców spółdzielni" się nie powiodą !